Мъж Козирог - 2

  • 65 544
  • 806
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 15 619
О, споко. Той е на 28. След 2 години като му се завърне Сатурн и му кацне на наталния ще се промени много бързо.
Асене, я кажи, според теб, кога/в кой случай Сатурн няма да повлияе, в смисъл да промени, да приземи... при завръщането си!? Сериозно те питам.

# 241
  • Мнения: 15
О, споко. Той е на 28. След 2 години като му се завърне Сатурн и му кацне на наталния ще се промени много бързо.


Асен, дай повече инфо Wink какво ще се случи?

# 242
  • Мнения: 15
.

Последна редакция: сб, 14 апр 2018, 20:37 от lz90

# 243
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Самонадеяността е първия прът в колелото на живота ви. Това е към последния потребител, демонстриращ козирожка самонадеяност. Когато грешите и си правите на себе си мръсотия, обикновено сте най-самонадеяни и мислещи, че сте много умни... Не сте за всичко.
Luna, дали съм умен или не, не искам да коментирам. Само за инфо- същото, което ми казваш, съм го чувал от доста примерни жени. В интерес на истината, всяка от тях изневерява. Всичко е въпрос на време. Все пак още се считам за млад и искам да си гледам кефа. ПС: аз не хриемам изневярата по класическия начин и нямам нищо хротив човек да си разнообазява, стига това да не се превърне в тенденция Wink Винаги се случна да огидеш командировка примерно, да пийнеш и да си направиш кефа. Това за мен НЕ означава, че си мразиш или пренебрегваш половинката.
Абе и ти ще си намериш майстора 😉

# 244
  • Мнения: 15 619
Коментирах самонадеяността ти, не ума, понеже прочетох самонадеяното ти изказване, че можеш да лъжеш качествено и успешно. Нищо повече не съм ти написала, за да ми говориш, че си го слушал от много примерни жени, дето изневерявали. То е видно какво ти е в главата, обаче да знаеш - хората не ги вълнува. Ясно ми е, че с два реда няма да го разбереш, прекалено си заслепен от себе си и "качеството", което те изпълва, но ще имаш шансовете си.
 
Асене, питането ми остава, ако ти е интересно, моля, сподели нещо по въпроса...

# 245
  • Мнения: 15
.

Последна редакция: сб, 14 апр 2018, 20:38 от lz90

# 246
  • Мнения: 15 619
И защо си изтри бисерите? Че и последния!? Joy
Аз добре се посмях.  Не е прилично да лишиш и другите от малко смях... Grinning

П.П. Хайде, мир!
 И втори дубъл.

Последна редакция: сб, 14 апр 2018, 20:55 от luna

# 247
  • София
  • Мнения: 874
Стига де, оставете момчето. Luna - няма начин Сатурн да не работи, абсолютно невъзможно. Как и къде ще даде проблем - зависи от наталната карта (дом и знак в който попада).

Когато човек навърши 29-30 е първото завръщане на Сатурн, на 58-59 е второто и т.н. Ако се вярва на кармичната астрология - Сатурн бележи задачите и уроците, който трябва да научим в този живот. И тези, с които не сме се справили преди.

# 248
  • Мнения: 13
Интересно ми е какъв е козирога като баща, някой ще сподели ли?
Аз пак същата песен да си изпея 😂,но моят Козел е най-прекрасният баща на света! Нежен,обгрижващ,с огрооомно търпение да учи, обяснява и успокоява детето.
Храни я,къпе я,сменя памперси, играе си неуморно с нея. Винаги измисля нещо забавно ,ако пожелае да гледа телевизия или телефона.
Просто боготвори дъщеря си. Другият месец чакаме втората си дъщеря и както писах преди няколко поста,той е просто на 7то небе!

Ехаа... просълзих се : )) Браво на този татко и съпруг!

Останалата част от поста не ми харесва Grinning

# 249
  • Мнения: 15 619
Асене, ако казваш, че Сатурн при завръщането си по някакъв начин те поставя на дупето, т.е. приземява, не е задължително. Поне постингът ти така намеква.

# 250
  • София
  • Мнения: 874
Не е задължително, но в повечето случаи човек има редица събития, след което трябва да преосмисли поведение, допуснати грешки и да се коригира. С други думи - да разбере защо е дошъл на този свят и какъв е пътят му тук. Ако не ги проумее на 30, следващото на 59-60 и т.н. през 30 години... Сатурн винаги бележи проблем и ако се справиш рано с него (още при първото завръщане) - винаги ти подарява. Особено силно проявление има при хора със слънце, луна или асцендент козирог. Тези хора на 30-годишна възраст имат редица житейски събития, които ги вадят от равновесие.

# 251
  • Мнения: 67
Моля ви дайте съвет как да се държа със сърдит Козирог или обиден или не знам точно какъв е, но се дистанцира...
И сякаш прави напук някои неща, а са нетипични за него.

# 252
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Моля ви дайте съвет как да се държа със сърдит Козирог или обиден или не знам точно какъв е, но се дистанцира...
И сякаш прави напук някои неща, а са нетипични за него.
Има ли конкретна причина и кой е виновен? Или винаги си е такъв?

# 253
  • Мнения: 67
Честно казано и аз търся конкретната причина Simple Smile Нали сме само колеги, работата върви перфектно, всичко си беше нормално и изведнъж от раз започна малко грубо да се държи и аз реагирах. Питах защо, казах, че не ми харесва, че работим много добре и той измисли някакви оправдания, че имал проблеми на главата, тежко му било и разказа някои неща, но си беше оправдание...
Но от тогава е дистанциран, усещам го по държанието му, по отговорите му...
Аз не съм му показала, че го харесвам като мъж, но като колега знае, че много ми допада и как хубаво работим заедно.
Това негово държание ме кара да си мисля, че изпитва нещо към мен? Кой човек се сърди на някой, към който не изпитва нищо? Или при Козирог това не важи Simple Smile

Още веднъж уточнявам, че и да сме създадени един за друг, и двамата знаем, че не може да сме заедно...причини много. Може ли това да го спира, да го дразни или и аз не знам вече...

# 254
  • При децата ми
  • Мнения: 6 056
Интересни дискусии са се заформили тук!:smiley:

Виждам, че сте дискутирали темата кой на кого подхожда? Я, кажете на скорпион, с асцендент козирог и луна в скорпион какво му подхожда? Венера ми е в дева, двандесети дом. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт