Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 фев. 2017, 18:01 ч.

Повръщане на жълта течност

• 4 785
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте много съм притеснена бременна  съм в 8 г.с повръщам от две седмици имам постоянно гадене знам че е нормално но от няколко дена повръщам жълта горчива течност това ме притесни.Има ли майки които са били като мен моля да пишат .

# 1
  • Пясъкът под босите ти крака е най-добрият антидепресант.
Това са стомашни сокове.Не е нещо притеснително.

# 2
Да не би да си обезводнена и да повръщаш стомашен сок?
Хапвай по малко дори да не си гладна - малко препечен хляб или обикновени бисквити.

# 3
Ами като свърши храната в стомаха, започваш да повръщаш стомашния сок, спокойно, нищо страшно  Peace И киселини може да имаш и какви ли не други екстри, ще си по- добре след 7 месеца Laughing

# 4
  • София
трябва да поемаш течности, повръщаш сокове...
опитай с айрян, подсолен, солта задържа водата в организма, важно е да не се обезводинш
има хомеопатични капки, Вомитусхил срещу повръщане, две-три глъки кока кола също действат срещу гадене и повръщане

# 5
Стомашни сокове са. За да избегнеш крайните спазми на стомаха, когато си стигнала до ст.сокове пий нещо -вода,сок, компот,нещо, което после да "изкараш", или хапни банан/ ябълка/ печен картоф- нещо меко, което да не ти дере, когато повърнеш.

# 6
  • Sf
Това е стомашен сок, който повръщаш, когато корема ти е празен. И с трите бременности повръщам сутрин още с отварянето на очите и то само жълт, горчив стомашен сок. Няма страшно!

# 7
Абсолютно нормално. Не само жълти течности, ами и "сапунени пяни" съм повръщала. Все едно пералнята е повърнала.  Crazy Стискай зъби, до към 4-ти месец ще е така (в най-добрия случай). Ту отшумява и усещаш сили да хапнеш, ту пак си гроги и не щеш дори вода да пиеш... През второто тримесечие трябва да се почувстваш вече по-добре. И ако имаш силна ранна токсикоза, може да улучиш късмет да нямаш после късна токсикоза (което с големия корем е по-голяма трудност). Стискай зъби, ще се оправят нещата!  Peace

# 8
Моята гинеколожка ме съветваше, ако ми е лошо сутрин, още преди да стана да изям бисквитка, солетка, сухар или нещо от сорта.

# 9
За да може още като се надигнеш да го повърнеш, нали.  Laughing  Crazy
Аз така ги бях намразила тия обикновени бисквити, най-много от тях ми се гадеше, до ден днешен не вкусвам. А приятеля ми, като ме видеше, че ми се гади, само това казваше и той "изяж поне една бисквита". Познайте с каква физиономия съм го изглеждала... Mr. Green И въобще, каквото съм намразила през бременността (храна, аромати) все още не го поглеждам. За сметка на това, проядох зелен фасул.  hahaha

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт