Повръщане на жълта течност

  • 21 291
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте много съм притеснена бременна  съм в 8 г.с повръщам от две седмици имам постоянно гадене знам че е нормално но от няколко дена повръщам жълта горчива течност това ме притесни.Има ли майки които са били като мен моля да пишат .

# 1
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 659
Това са стомашни сокове.Не е нещо притеснително.

# 2
  • Мнения: 3 480
Да не би да си обезводнена и да повръщаш стомашен сок?
Хапвай по малко дори да не си гладна - малко препечен хляб или обикновени бисквити.

# 3
  • Мнения: 1 918
Ами като свърши храната в стомаха, започваш да повръщаш стомашния сок, спокойно, нищо страшно  Peace И киселини може да имаш и какви ли не други екстри, ще си по- добре след 7 месеца Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 1 433
трябва да поемаш течности, повръщаш сокове...
опитай с айрян, подсолен, солта задържа водата в организма, важно е да не се обезводинш
има хомеопатични капки, Вомитусхил срещу повръщане, две-три глъки кока кола също действат срещу гадене и повръщане

# 5
  • Мнения: 87
Стомашни сокове са. За да избегнеш крайните спазми на стомаха, когато си стигнала до ст.сокове пий нещо -вода,сок, компот,нещо, което после да "изкараш", или хапни банан/ ябълка/ печен картоф- нещо меко, което да не ти дере, когато повърнеш.

# 6
  • Мнения: 3 499
Това е стомашен сок, който повръщаш, когато корема ти е празен. И с трите бременности повръщам сутрин още с отварянето на очите и то само жълт, горчив стомашен сок. Няма страшно!

# 7
  • Мнения: 10 478
Абсолютно нормално. Не само жълти течности, ами и "сапунени пяни" съм повръщала. Все едно пералнята е повърнала.  Crazy Стискай зъби, до към 4-ти месец ще е така (в най-добрия случай). Ту отшумява и усещаш сили да хапнеш, ту пак си гроги и не щеш дори вода да пиеш... През второто тримесечие трябва да се почувстваш вече по-добре. И ако имаш силна ранна токсикоза, може да улучиш късмет да нямаш после късна токсикоза (което с големия корем е по-голяма трудност). Стискай зъби, ще се оправят нещата!  Peace

# 8
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 398
Моята гинеколожка ме съветваше, ако ми е лошо сутрин, още преди да стана да изям бисквитка, солетка, сухар или нещо от сорта.

# 9
  • Мнения: 10 478
За да може още като се надигнеш да го повърнеш, нали.  Laughing  Crazy
Аз така ги бях намразила тия обикновени бисквити, най-много от тях ми се гадеше, до ден днешен не вкусвам. А приятеля ми, като ме видеше, че ми се гади, само това казваше и той "изяж поне една бисквита". Познайте с каква физиономия съм го изглеждала... Mr. Green И въобще, каквото съм намразила през бременността (храна, аромати) все още не го поглеждам. За сметка на това, проядох зелен фасул.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт