Любители на Котки - Тема 112

  • 39 769
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 13 147
Досега като сме пътували с Топче, той не е бил единственото животно на борда. Коя авиокомпания има това изискване?
Луфтханза. Може би бройките бяха две.  newsm78 Но жената специално ни каза да побързаме с регистрацията на котето, както и няколко пъти помоли, в случай, че се откажем, да им кажем, защото може друго животно да чака. Иначе в багажното няма проблем да качат и повече.

# 31
  • Мнения: 4
 Тaня67  bouquet bouquet Ивекс

Котето е бебе така че ще се хванем в кг.

# 32
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Благодаря, Танче, с Луфтханза не сме летели с котарака, но ще го имам предвид.
За багажното знам, но абсурд да оставя животното там само 12 часа, не.

# 33
  • Мнения: 1 708
Скрит текст:
Монтирахме котешката вратичка и сега учим Стейси да влиза и излиза, защото, ако не знаете това котешките вратички са мнооого страшни дупки  Crazy Гледам и клипове в интернет. Не знаех, че е толкова страхлива нашата госпожица  Simple Smile
И Мъро доста дълго се страхуваше да минава. Май едва когато вратичката се изцапа, започна да минава смело. Мисля, че докато е много прозрачна не я виждат и се стряскат от допира с муцунката.

...


Таня, благодаря за коментара! Наистина е прозрачна вратичката и може това да е проблем, защото като я открехна се престрашава да минава. Ще потърся някакво фолио и ще пробваме.

Много хубави снимки правиш! Те и котаците са прекрасни, но такива кадри споделяш, че чак усещам пухкавите им козинки  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 1 622
Благодаря на Таня за новата тема  bouquet
Всички котета са прекрасни.
Ето и моят данък : една излежаваща се, разпъната Ая.

# 35
  • Мнения: 1 708
Какво розово шкембенце има Ая!  Grinning

# 36
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Благодаря за темичката  Heart Eyes много пухкава и мъркаща  Grinning
Днес ще готвя на Луси, кажете какви зеленчуци мога да и добавя в месцето, аз мисля за тиква, че много обича, грах и морков, добре ли е? А мога ли и зехтин да сложа на края или няма нужда, с това и замествам едно хранене на гранулите.
Ето и данък:

# 37
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Много хубави коремчета сте наредили в темата.  Heart Eyes

Грах и морков може  Peace за зехтина - не знам. Rolling Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 1 573
Чудя се аз защо ми е толкова заспал форума напоследък, а аз съм изпуснала да се запиша в котешката тема  Laughing

Данък с един бабаитест Вейдър  Laughing

Скрит текст:

# 39
  • Мнения: 612
Здравейте !
Котето ми -8м.от вчера /преди това не бях вкъщи и не знам как е било/ няма апетит и видях ,че е повърнал глисти ,днес също няма апетит ,преди малко му дадох едно хапче за вътрешни паразити ,много му беше гадно на миличкото Sad но го глътна ,подуши водата и не отпи дори. Пуснах го навън ,докато подейства хапчето .
Не сте ветеринари ,но какво ли му има и с какво мога да му помогна,за да се излекува ? newsm78

# 40
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Да го заведеш на ветеринар.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 040
  Повърнал е глисти, а се чудиш какво му има? Води го на лекар!

# 42
  • Мнения: 98
Изгубих се аз, вярно е. Но имаме вкъщи гостенче - корниш рексче Simple Smile Стопаните му не могат да се грижат за него и ние опитваме да видим дали няма да си пасне с нашите котки. То...т.е. тя е котка на 5 години и минаваме през труден период. Две седмици живя отделена. Сега вече обикаля навсякъде, но все още е малко враждебна към другите котки. С нас свикна бързо. А Амур и Делхи ходят все след нея, защото им е много интересна. Тя е мноооого дребничка - тежи 2 кг. Като играчка е Simple Smile И е много миля и гальовна. Въпреки че си има име, дъщеря ми я нарече Ревла и сега всички така я наричаме. Много се надявам да се спогодят най-накрая. Че ми е тъжно да я гледам все самичка и завряна в някой ъгъл. Амур е безрезервно приятелски настроен. Делхи обаче не е. Има някаква ревност у нея и е много подозрителна. Аз си взех почивни дни, за да съм край всичките.  Имам снимки, ще добавя по-късно. Но мечтата ми е да направя снимка на тримата един до друг Simple Smile
Прекрасни снимки сте качили!!!!

Последна редакция: вт, 21 фев 2017, 17:27 от Siete

# 43
  • Мнения: 612
Ако имах финансова възможност със сигурност,за съжаление не мога да си го позволя . Дано не го загубя . Sad

# 44
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Животното не се храни, доколкото разбрах и вода отказва, едно посещение при ветеринар не е скъпо, положението не е за подценяване, трябва да предприемете нещо.

Общи условия

Активация на акаунт