Айде оЩе една тема (анкета) за спането.

  • 1 940
  • 65
  •   1
Отговори

Анкета

Будят ли се през ноЩа децата ви?

Опции:

# 60
  • Мнения: 1 555
Най-интересното беше, че като съвсем малък си спеше цяла нощ без да мръдне, но сега от около 2 месеца постоянно се буди или да си играем и пеем  Shocked  Joy , или просто изплаква и  тогава му давам вода, като заспива веднага!

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Ние, общо взето, сме късметлии. Обикновено Коси спи НЕПРОБУДНО от 22.30 до 9ч. сутринта.  Hug
Е, случва се да се събуди към 1-2ч. ревейки, може би нещо се стряска. Ама като ме види просто се обръща и заспива спокоен. Laughing
Много ми харесва режима му на спане, пу-пу да не му е уроки.

# 62
  • Мнения: 2 956
Буди се по 4-5 пъти, няма нощ в която да пропусне.  #Crazy #Crazy #Crazy


Мда-и при нас така....мрънка,реве,дават се води и биберони по няколко пъти и тогава чакаме следващото събуждане  Tired

# 63
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
От както спря нощното хранене след 40-ия ден си спи по цяла нощ.Никога не се е будил за вода, или за да го вземем при нас.Изключение прявят никненето на първите няколко зъба.

# 64
  • Мнения: 8 769
Събуждат се и двамата. По 100 пъти. Кейти сънува кошмари, бълнува, понякога става (сомнамбулства) Sad
Филип едва през последната седмица намали събужданията до 2 на брой. Но не смея да се радвам-не знам до кога ще е така. НАдявам се наподобрение, разбира се.

# 65
  • Мнения: 1 410
Преди се будеше по сто пъти на нощ с плач и нямаше успокоение. Сега я слагаме да спи при нас и вече всички сме доволни. Спи непробудно 12 часа - от 20.30 до 8.00 часа. Ако се събужда през нощта, то е само да се попремести малко, нито пие мляко, нито вода, нито бибата си търси. Спи си детето, а и ние покрай него.
После обаче как ще е с отучването от леглото на мама и тати незнам.

Общи условия

Активация на акаунт