Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 фев. 2017, 11:28 ч.

ДЕКЕМВРИЙЧЕТА КЪСМЕТЛИЙЧЕТА 2016 - 2

• 51 747
  • 666
  •   1
Отговори
# 660
 И нас  няма да ни огрее с яслата Sad миналата година подадох заявления на 6 места в града за август , тази година, защото искат навършена минимум годинка.
Преди месец писах имейли на всички ясли и уви-за моята дъщеря няма място тази година. Навсякъде е в листата с чакащи.
Заедно със заявленията за ясла подадох и за градина от 2019. Там пък искат 3г навършени, а ние навършваме 26.11, а уч.година започва 1.08. Следователно може и тогава да не я вземат и да си чакаме... Много ме е яд. Но се надявам някое местенце за ясла да се освободи и да я вземат.
Имам нужда от повече соц.контакти, а и мисля, че за нея ще е добре да свиква с други деца и възрастни. А и с чуждия език. Вкъщи говорим само български, тя знае вече доста думи на български, а само 2-3 на немски. И гледа странно хората, които я заговарят на немски.

# 661
  • Варна
Здравейте! На вашите деца излязоха ли кътниците? На моя син мисля че сега излизат , защото се лигави и е мокър постоянно. И е адски крив, плаче с часове. Вие давате ли нещо?

# 662
Здравейте! На вашите деца излязоха ли кътниците? На моя син мисля че сега излизат , защото се лигави и е мокър постоянно. И е адски крив, плаче с часове. Вие давате ли нещо?
Имаме по 2 но 1седмица бяха много криви и през деня  и през нощта.Даваме Teetha и Дентокид.

# 663
  • Варна
Имаме по 2 но 1седмица бяха много криви и през деня  и през нощта.Даваме Teetha и Дентокид.
.                                                           
И аз давах Дентокид,но ефект никакъв. Сега минах на Камилия и дано облекчи болката,че положението е нетърпимо. Това са последните от млечните зъби и явно много го боли и се тормози детето. Че и ние покрай него.
Темичката пак замря ... 

# 664

Здравейте днес ни излезе този обрив някой дали се е сблъсквал?Имаше една блъндичка като му свалих памперса измих му дупето, игра малко  преди баня и като влезе под душа се обостри .Дали е от топла вода или сапун и аз не знам.Идеи?След това бързо взе да отшумява не го сърби предполагам защото не е крив.Никнат му зъби не зная дали има връзка въобще.

# 665
При нас таква петна имаше след ухапване от насекоми. След като обезпаразитихме и купихме изпарител прптив насекоми не се е получавало повече.

# 666
Цитат на: mspasov link=topicс =966496.msg37255292#msg37255292 date=1535395724
При нас таква петна имаше след ухапване от насекоми. След като обезпаразитихме и купихме изпарител прптив насекоми не се е получавало повече.

Е те се засилиха преди баня и сега вече почти ги Няма,буквално за 2 3 мин се появиха и след 1час взеха да изчезват.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт