Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... LI

  • 158 411
  • 780
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 429
Check, благодаря за подсказката, бях го мярнала Виктория и Абдул като трейлър и се чудих дали да го гледам, а сега съм в настроение точно за такъв тип филм. Писнаха ми вече любови, откога не съм гледала филм за истинско приятелство.

# 751
  • Мнения: 2 780
Препоръчителен за непретенциозна публика.

Виж сега. Ти можеш да помниш каквото искаш, но понеже съм изпуснала, би ли ми припомнил кой беше, че да препоръчваш по подобен начин?
 Предполагам някоя нашенска интелектуална ряпа с крайно рустикален аромат, но само предполагам.

Автор  в Cahiers du cinema, приятно ми е.

# 752
  • Мнения: 2 429
Наистина ли?! Прати ни нещо твое да прочетем!

# 753
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Че нали беше специалист по залагания? Или това беше само за предишното виртуално Аз?

# 754
  • София
  • Мнения: 27 132
Междузвездни войни: Последните джедаи (Star Wars: The Last Jedi)
http://www.imdb.com/title/tt2527336/?ref_=nv_sr_2

Хайде на войните! Направих маратон с епизод 7 и веднага след това с предпремиерата  на епизод  8 в зала Лукс в Арена Запад. Не знам дали мнението ми е обективно, защото аз съм си хард стар уорс фен и никога няма да предам легендата и да тръгна да плюя, като хиляди уонабита, само защото така е модно...
Хареса ми, забавлявах се, а това е най-важното. Имаше екшън и хумор в изобилие, имаше драма, имаше дори неочакван обрат (за доста хора хайде така да го кажем ще е нещо не съвсем очаквано...).
Актьорите се справят още по-добре в сравнение с епизод 7, Марк Хамил ме изненада много приятно. За съжаление Кари Фишер си е все същото дърво (лека и пръст). Малко попрекалиха с ‘’роботския хумор’’ но това да е проблема.
Ще го гледам отново за втори път, това е достатъчно. Препоръчвам и то на кино.

# 755
  • София
  • Мнения: 16 174
Аз го гледах снощи, а децата ми - още в четвъртък вечерта, и те си правят биндж гледане, само че на всички предходни серии, "разлято" в  няколко уикенда. Споделям мнението на Диаволо, беше хубав, разчувства ме, при мен имаше и скок във времето, почуствах се пак на 14; до последно не вярвах, че Кари Фишър играе Принцеса Леа, бях убедена, че е CGI, не че текста на сценария не помагаше. Адам Драйвър прави страхотна роля, истински Хамлет.

# 756
  • София
  • Мнения: 22 923
И от мен един положителен глас за " Дъвка за балончета". Много ми хареса.

Вчера успях да гледам най-после и Jigsaw. Хареса ми, пак рано предположих и в последствие познах кой е убиецът, но на моменти определено успяваха да ме заблудят.

# 757
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Цитат
Адам Драйвър прави страхотна роля, истински Хамлет.
Абсолютно възхитителен! И той, и Айзък, че и Хамил най-сетне е станал актьор, 40 години по-късно. Кайло Рен е илюстрация защо е абсолютно наложително да се търсят кадърни актьори дори за комиксовите филми и как ако инвестираш в изключителен такъв (и знаеш как да оползотвориш таланта му), крайният резултат ще надмине и най-оптимистичните очаквания.

# 758
  • София
  • Мнения: 6 062
Star Wars не е комиксов филм!  Peace
Успехът на сагата Star Wars довежда впоследствие през годините до създаването на телевизионни сериали, анимационни сериали, книги, комикси, компютърни игри и всякакви подобни разновидности и разклонения.

# 759
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Напълно наясно съм какво е Star Wars, Лия, не го гледам за пръв път, нито за последен. Казах "дори", понеже и "Тор" би спечелил от недърво в главната роля, както сагота спечели от каста на Драйвър, който освен физиката има и таланта  за изграждането на истински интересен герой.

# 760
  • София
  • Мнения: 6 062
Просто така както си го написала е подвеждащо, че и Кайло Рен е герой на комиксов филм.
Сега разбирам, че си влагала друг смисъл.
Пояснила съм заради тези, които биха се заблудили в информацията.

# 761
  • Мнения: 2 780
Бенисио дел Торо беше най-готин. А чернокожото момче трябваше да го похарчат, стана ми тъпо задето оцеля. Неговата съратница също трябва да се спомине.

# 762
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Просто така както си го написала е подвеждащо, че и Кайло Рен е герой на комиксов филм.
Има май нещо такова Simple Smile)

Да, Фин трябваше да си ходи, ама вече Космос без черен няма и е по-вероятно да бастисат Рей, отколкото него.

# 763
  • Мнения: 558
Да, Фин трябваше да си ходи, ама вече Космос без черен няма и е по-вероятно да бастисат Рей, отколкото него.
С тази политическа коректност трябваше и гей да има и картинката щеше да бъде пълна.
Иначе филмът не ми хареса. Исках да си тръгна по средата... Да уточня, че съм от поколението, което израстна с този филм.
Скрит текст:
Толкова напудрено, като детски филм, някои сцени си бяха нагласени, някои прекалено театрални, а последната битка ала Матрицата и каубойски филм ми загорча напълно. Единствената ми наслада беше играта на Адам Драйвър и Оскар Айзък, макар че сцената с голия до кръста, Драйвър също ми дойде в повече.

# 764
  • София
  • Мнения: 16 174
Това е приказка. Винаги съм го гледала като приказка.

Общи условия

Активация на акаунт