Баба Марта иде вече, рита юнското човече - тема 7

  • 45 406
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 108
Много хубава темичка Simple Smile
Моите уши не заглъхват, но миналия месец имах проблем с тях - тупаха. Беше много неприятно. Успях да се справя с една бабина рецепта. Сега да чукна на дърво, нямам проблеми. Но пък се появи синузита Sad имам главоболие всеки ден, постоянно. Временно помага като си затопля главата със сол, но после пак започва Sad
Вземи си ментово малсо и си слагай на синосовите точки(между очите,на брадичката и двте точки под очите)или си праив инхалации с него.
Благодаря ти бебешок! Ще пробвам.

# 16
  • Мнения: 1 498
Ушите са добре, ама се задъхвам след 10 стъпала ...

# 17
  • Мнения: 119
hristina8628 , мерси!  bouquet Ще пробвам, че едното ми ухо пулсира и ме докарва до лудост  #2gunfire

# 18
  • Мнения: 1 501
Ушите са добре, ама се задъхвам след 10 стъпала ...
И аз много се задъхвам в последно време, не знам по каква причина... от началото на бременността съм качила само 3 кг. Нямам идея защо се чувствам така тежка и се изморявам доста по-лесно също така.

# 19
  • Мнения: 48
Мимичета, случайно да знаете къде мога да си удължа 14дневен болничен от ЖК. Казаха ми за някакви болнични комисии в Лора и Вита, които струват 20-50лв и ти удължават болничния за 30дни. Случайно да знаете процедурата каква е?

# 20
  • Мнения: 1 498
Ушите са добре, ама се задъхвам след 10 стъпала ...
И аз много се задъхвам в последно време, не знам по каква причина... от началото на бременността съм качила само 3 кг. Нямам идея защо се чувствам така тежка и се изморявам доста по-лесно също така.

Причината е, че сърцето работи на двойни обороти сега, червата и стомаха се притискат нагоре към сърцето и дробовете от растящото бебе и ... така. тежест и по-бърза умора също имат връзка с натовареното сърце. Съвсем нормално е с други думи.

# 21
  • Мнения: 68
hristina8628 , мерси!  bouquet Ще пробвам, че едното ми ухо пулсира и ме докарва до лудост  #2gunfire

Моето направо си боли при допир. Не мога и на тази страна да спя и по гръб не мога. Забава  #Crazy  #Crazy #Crazy

# 22
  • София
  • Мнения: 735
Благодаря за темичката bouquet
Аз утре съм на изследвания, че пак ме почнаха гъбите и направо Crazy
Но няма да гледаме бебка, защото го правихме преди десет дни. А на мен винаги ми се иска.
Едно време същата лекарка работеше в поликлиника и се следях там - на всеки преглед ме гледаше на ехограф. Сега, в този медицински център се водят по касата. И съответно ако искаш по-често - плащаш си 50лв и се радвай на бебче.
С моя измислен Лондон, ако се навия да пътувам въобще, може да отида да ме види другата седмица, за да ми е по-спокойно.
Бъдете добре, и вие, и бебетата! Лека нощ  Hug

# 23
  • Мнения: 980
Охоо, то не само аз съм се мъчела с ушите. То по принцип ми е слабо място. Но по край бременноста ме подлудяват. И моите туптят. През ноща понякога чувам преминаване на кръвта в някаква вена в ушите, много е гадно. А понякога направо като пулс в тъпанчето...

# 24
  • Мнения: 119
Точно пулса си усещам в дясното ухо и то от около година, но откакто съм бременна е в пъти по-силно...влудява ме. Бях ходила на УНГ и ми изписа един тон хапчета, които дори не си купих, защото видях двете чертички. Тогава докторката каза че може да е нарушение в някоя по-голяма артерия и ако хаповете не помагнат ще ме праща на съдов за доплер. Чакам да родя и заминавам на доктор с 200...няма такава досада. Дотогава ще пробвам с рецептата на Христина

# 25
  • Мнения: 1 501
Относно ушите момичета, аз имах много преди да забременея дълго проблем с едното ухо. Имах като шум в едното в следствие на тежък грип, който беше отишъл към ушите и УНГ ми го каза, пих антибиотик оправих се, но ухото ми така и не мина. И после сума ти месеци си беше все така и в един момент просто ми мина без да разбера кога. Та може и при вас да е вследствие на нещо прекарано.
А относно гъбите, аз също имам за пореден път... направо не издържам вече. А ММ и той горкичкия всеки път като имам пие хапчета, ама пак си ги хващам и не знам от него ли ги прихващам, защото на него не са му помогнали или просто съм още по-хипер податлива на тях, заради бременността. Попринцип аз често си имам гъбични инфекции извън бременността и знам, че една от причините е инсулиновата резистентност, но такова чудо, толкоз често демек никога не е било.  Joy

# 26
  • Мнения: 222
Момичета, малко съм притеснена. От години имам едни бенки след слънчево изгаряне и сега през бременността едната се орони. Нямам идея как е станало. Въпроса е, че вчера падна още от нея и още не е зараснала съвсем. Бенките са между гърдите и много се надявам всичко да е въпрос на хормони и разтягане на кожата. Вие имате ли идея по въпроса?

# 27
  • Мнения: 980
Fancy, разбирам теб. И мен ме пращали на доплер, но не съм ходила. Туптенето се случва през ноща, през деня не га чувам. Чувам го също ако се расплача. Sad
Ако нещата ще се влошат май и скенер ще се наллжи да правя освен доплер. Аз имам периоди когато нямам го туптене. На това е 100% съдов проблем...
Шум в ушите от лекарства е нормално явление, защото доста от антибиотици са ототоксични.

# 28
  • Мнения: 1 782
От дете си чувам пулса в ушите .....
Ходила съм по кардиолози, уши-нос-гърло, правих аудиограми и т.н.
Просто по-високо налягане в ушите - никакви мерки не са ми предписвани....

# 29
  • Мнения: 119
Ох, Karjala , притеснително звучи това щом и скенер чак...Много време съм така и това ме тревожи. Иначе при мен не изчезва. Тъкмо си кажа че не съм го чувала от известно време и като се заслушам си е там, явно просто не му обръщам внимание...А сега при бременноста предполагам е по-силно изразено заради по-кръвоснабдените артерии и налягане

Общи условия

Активация на акаунт