Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 фев. 2017, 11:12 ч.

Кукър: рецепти и програми - Тема 2

• 68 449
  • 501
  •   1
Отговори
# 495
При мен най-хубавите манджи ми стават при продължително готвене. Пробвай на по-ниски градуси и увеличи времето. С проби и грешки става манджата😉
Аз в момента ползвам Олята за су вид готвене. Естествено не толкова прецизно от към градуси, но иначе всичко друго е по рецепта.  Имам вакуум машина и експериментирам за сега успешно. Два пъти вече правя ребърца. Вакуумирам ги и после на 80 градуса за 2.5 часа.
Оффф, аз влезнах за съпорт....
Но, който има Оля може да се възползва.

# 496
Здравейте, имам мултикукър Филипс. Искам да направя в него сладко от дюли, защото ми подариха З бр и не се сетих какво друго да ги правя.
Може ли някаква рецепта и 3 бр. средно големи дюли ще бъдат ли достатъчни?

# 497
  • СОФИЯ
Здравейте, имам мултикукър Филипс. Искам да направя в него сладко от дюли, защото ми подариха З бр и не се сетих какво друго да ги правя.
Може ли някаква рецепта и 3 бр. средно големи дюли ще бъдат ли достатъчни?
За дюли не знам, твърд плод е. Правих от ягоди през пролетта, просто исках да опитам /сега ще пробвам с мандарини/. Получава се повече от добре. Единствен съвет - действително спазвай написаното в книжката с рецепти. Аз не отворих капака в посочения момент и...отидох да събера пране. 3 минути. Голяма грешка. Сладкото стана супер, но...почистването на уредчето и плота след ягоди със захар определено не е добра идея.

# 498
Момичета, дали ще стане баница в кукъра ? Нкоя от вас пробвала ли е ?
И също така, загубих книжката с рецептите ,има ли някъде в интернет да си ги сваля?( филипс мултикукър отпреди 3 години някъде.модел)

Последна редакция: ср, 05 дек 2018, 17:54 от _Bella_Mi_

# 499
Става чудесна баница. А я правя вита. Отгоре заливам с малко от сместа , поръсваме с олио и пека на bake. Когато е почти готова обръщам, за да се запече и от другата страна.

# 500
Аз също правя баница. Става фантастична. На програма фурна/кукъра ми е Olla GM G/. После довършвам със запичаща глава. Даже от вечерта си я приготвям. Настройвам кукъра на отложен старт и сутринта като се събуда и баничката ми е готова. После само запичам за 10 минути.

# 501
Аз също съм пекла вита баница на Горението и става супер. Не обръщам а запичам с капака

Общи условия

Активация на акаунт