Всичко за Amway?

  • 43 182
  • 194
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 493
Това тук ми прилича на рекламна кампания на Amway  newsm78
но явно и конкуренцията им Дионис се включи   hahaha
Ще става още по интересно тук, сега като почнат да обесняват кой от продуктите е по-добър. Щото за цените е ясно.
Ще следя темата от близо   Joy ще е забавно.

# 31
  • BG
  • Мнения: 390
Здравейте, интересувa ме някой ползвал ли е OMEGA - 3 капсулите на Amway.
Благодаря Ви предварително.   bouquet

# 32
Това е комплекс от мастни киселини, намаля холестерола в организма, засилва имунната система,намаля алергиите. Съдържа се в по-мазните риби. Ако искате информация за който и да е друг продукт на Амуей пишете ми

Последна редакция: ср, 29 ное 2006, 21:15 от Tatti

# 33
Козметиката е наистина скъпичка, но препаратите за пране не са скъпи а почистващите препарати са с 30-40% по-евтини

# 34
От къде или кого мога да си купя ЛОК?Моля да ми кажете

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 380
майка ми е дистрибутор (най-вече за себе си,някои приятелки и нас  ги купува  Crazy както и с цептер сме по същия начин Laughing)
за лока-наистина за рани и за изгарения е супер-няколко пъти ми се е случвало да се допра до тиган,ютия т.н.-веднага ако се намаже мястото не се усеща никакво парене и болка. Много съм доволна от бебешкия прах-ами купих го преди да родя и още съм наполовината ( сега пера ок.3 пъти в седмицата, в началото и по-често, като слагам 1/2 мерителна лъжица) а струва май ок. 50 лв. - фактически излиза на доста изгодна цена. А белината им е супер- с прекрасен аромат е и премахва абсолютно всички петна -поне досега.

# 36
От къде или кого мога да си купя ЛОК?Моля да ми кажете
Ами аз съм партнюр към фирмата може от мен да си поръчвате,мога ви дам инфо за всеки продукт(цена,количесво),може да ми пишете на d_aewoo@abv.bg

# 37
  • Мнения: 271
 A каква е разликата между Amawy и Dionis? Чувала съм, че Dionis използват концентрати на Amawy за продуктите? newsm78

# 38
A каква е разликата между Amawy и Dionis? Чувала съм, че Dionis използват концентрати на Amawy за продуктите? newsm78
За Дионис почти нищо не съм чувал предлагаха ми да се присъединя към тях,но не си струваше според мен,ами разликата е че Амуей имат много повече продукти за разлика от Дионис, а за това кой от кой ползва концентрати незнам  Cry Cry Cry,но малко се съмнявам за това че Дионис използват нещо какво и да е било на Амуей.

# 39
  • Мнения: 219
Здравейте!
Аз не познавам продуктите на Амуей, но съм представител на Дионис. Найстина всичко е концентрат и се използва много малка част за да се постигне желания ефект. Ако някой се интересува от нещо - да пита, на разположение съм Simple Smile

# 40
Здравейте! Казвам се Вили и съм он-лайн предприемач, мога да Ви дам възможност да се запознаете с новата информация за Amway и новите неща които имат...с основна посока - здравето на човека... Вие къде живеете? Възможно е да сме съседи... Пишете ми на мейл . което благодаря предварително... Пътувам до различни места и може да имаме пресечени точки..знае ли човек какво му е отредила съдбата... Усмихнат и с много настроение ден!   

От къде или кого мога да си купя ЛОК?Моля да ми кажете

Последна редакция: ср, 29 ное 2006, 21:18 от Tatti

# 41
Ползваме го в моето семейство от 3 години... Имам книжка с информация подробна, като за незнаещи, защото аз съм икономист... Мога да Ви я осигуря, за да си сверите информацията Вие лично...

От къде или кого мога да си купя ЛОК?Моля да ми кажете
Здравейте, интересувa ме някой ползвал ли е OMEGA - 3 капсулите на Amway.
Благодаря Ви предварително.   bouquet

# 42
Въпреки,че и аз съм бивш представител на компанията,съм на мнение,че продуктите са доста скъпички за нашия пазар.Пробвала съм почти всичко и на семинари в чужбина съм ходила и се видя,че компанията няма да има светло бъдеще в нашата страна докато не ни се повиши стандарта на живот.Продуктите не са лоши,но не бих ги окачествила като висша козметика или пък висши препарати/ако има такова понятие/.Сори ,но това е моето мнение.

# 43
Мили хора информирайте се в днешния забързан живот, прочетох и хубави и не толкова хубави неща за Аmway. Явно някои хора си говорят просто ей така. Всички продукти на тази фирма са прекрасни казва го човек, който ги ползва вече осем години. Не са нито скъпи, нито евтини. Продуктите са концентрати и се ползват дълго време. Аз съм си направила сметката и ми излизат по-евтино от който и да е продукт. А качеството е 100%. Ако не ти харесва може и да  върнеш продукта, коя фирма ти позволява това, май няма такава. А знаете ли че продуктите на тази фирма се ползват от космонавтите. А чували ли сте че те всички са екологично чисти. А за Нутралайт хранителни добавки - витамини и минерали знаете ли че се отглеждат в биоферми. Май не сте интерисувайте се. А знаете ли че фирмата е спечелила Нобелова награда през 1989г. и това незнаете. А знаете ли кой фирми са партньори на Амуей това са Бош, Филипс, Сейко, Тефал, Сони, Сингер, Минолта, Ремингтор, Кенууд, Кока Кола, Майкрософт. Това да Ви говори нещо. Така че не си чешете напразно езиците, а попрочетете малко и тогава се изхвърляйте. Това са най добрите продукти, всеки решава сам за какво да си харчи парите. Девиза на фирмата е Ние не ви продаваме вода, нея си я имате в къщи.

# 44
Въпреки,че и аз съм бивш представител на компанията,съм на мнение,че продуктите са доста скъпички за нашия пазар.Пробвала съм почти всичко и на семинари в чужбина съм ходила и се видя,че компанията няма да има светло бъдеще в нашата страна докато не ни се повиши стандарта на живот.Продуктите не са лоши,но не бих ги окачествила като висша козметика или пък висши препарати/ако има такова понятие/.Сори ,но това е моето мнение.
newsm10
Естествено, че са супер скъпи за нашия пазар.
Убеждават те, как от следващата година ще навлезе страшно бързо на нашия пазар и повече от 50% от населението щяло да ползва тези продукти. Щяло да стане като с GSM-те - в началото за всички изглеждало скъпо, а после....
Имам роднини в Австрия / и то мъжът си е местен, не е емигрант и имат доста добър стандарт/ и ми казва, че и за тях са скъпи.
Имного ме дразни ,като бях на представяне -  5 часа ти говорят как ще спечелиш "без да правиш нищо", че това е бизнесът и т.н., а за продуктите ти обяснават половин час само. Те те агитират да се включиш във веригата, за да печелят от теб повече, не се стремят да ти продадат някой продукт.

Общи условия

Активация на акаунт