Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №13

  • 62 620
  • 750
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 26
Малко ги "забатачих" осигуровките, 4 месеца не ги бях плащала и като отидох да платя всичко , се оказа, че ме връщат 60 месеца назад ... Имала съм непрекратен трудов договор, по който не са плащани осигуровки, имали пропуски в системата и така за 2012 год не ми е излизало задължение .. Аз бях няколко години в чужбина, и като започнах работа отново в Бг помолих счетоводството да провери за задължения, въпреки, че и аз проверявах в страницата им по Егн и не ми излизаха задължения .... Но 2015 г установили проблема в системата с подобни непрекъснати договори и тн и с две думи сега искат да им платя 540 лв от които към 160 лв е лихвата .. Та пуснах залба, на основание, че няма как да заплатя за нещо за което не съм била уведомена, да махнат поне лихвата ! Сега чакам в едномесечен срок отговор .....

# 646
  • Мнения: 2 615
vanina_ilieva, сложна ситуация се е получила при теб.Дано уважат жалбата ти и да е всичко наред.

# 647
  • Мнения: 1 040
Ера тест не правят, до ПИД не стигнах.
Момичета, при къде правихте БХС и кой ви прави замерването преди него?
Жанче?

А извинявам се,  но защо не стигнахте до ПИД?
Ами защото забременях Simple Smile

# 648
  • pLOVEdiv
  • Мнения: 413
Ера тест не правят, до ПИД не стигнах.
Момичета, при къде правихте БХС и кой ви прави замерването преди него?
Жанче?

А извинявам се,  но защо не стигнахте до ПИД?
Ами защото забременях Simple Smile

Дай Боже всекиму Heart Decoration  Heart

# 649
  • Мнения: X
Как сте, момичета ? Hug
Бременелките, а вие ? Я да се отчетете как сте ! Wink
Миленче, zauberinen, надявам се, че всичко е наред !
Теди, Мисти, отминаха ли неразположенията ? Hug

# 650
  • Мнения: 1 040
Жанче, тамън от няколко дни се кефя, че съм по-добре и гаденето намаля и днес айде пак 😁 Иначе, в понеделник се има час за Петрова, за ЖК и ще питам док. Минев кога да ида на замерването за бхс. Май се разубедих да препускам до София 😉 Ти как си, бавно ли минава времето?

# 651
  • Мнения: X
Мисти, щом е намаляло, значи лека полека ще спре. Дано е по-скоро, че не е приятно хич Hug
Аз съм добре, като изключа някои дребни неразположения. Времето ми минава изключително бързо, чудя се кога мина това време, направо отлетя ! Искам да съм бременна още дъъълго, като отминат тревогите и притесненията и като подритва бебчо и те успокоява, че е добре, си е пълно блаженство да бременееш !
Heart
Друсат ме разни въпроси за раждането, ама като понаближи и ще досаждам на Краси с въпроси Blush
Краси, предупредена си Hug

# 652
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ера тест не правят, до ПИД не стигнах.
Момичета, при къде правихте БХС и кой ви прави замерването преди него?
Жанче?

А извинявам се,  но защо не стигнахте до ПИД?
Ами защото забременях Simple Smile

Ех, че хубаво  Hug

# 653
  • Мнения: 504
Привет на всички,и ние сме добре(все още имам гадене).Вече се чудя какво не съм пробвала,за да ми олекне поне малко.Ще трябва да изчакам да мине технологичното време.Дано поне започне  да намаля.Прегръщам ви.Heart

# 654
  • Пловдив
  • Мнения: 94
Здравейте  момичета, ми преди 2 дни бях на първия си преглед. Докторът потвърди 1 ембрион със сигурност, каза че  е разположен добре.
Каза , че може да има и втори но са твърде малки и другия четвъртък  ще отида до Селена за вливка на интралипид и преглед.Всички лекарства продължалват. Малко съм притеснена,ама не се спирам много,чувствам се добре само понякога ме преборва ниско корема

# 655
  • Мнения: 166
Здравейте,
за сега всичко е ок при мен пу пу, чак вече ме е страх да кажа, че съм добре. Днес бях при Ставрев, защото вчера имах не постоянно сърцебиене и леко високо кръвно, но всичко е наред и бебчо е добре. Ставрев ме изпрати на консултация при кардиолог и той потвърди, че всичко е наред. Иначе и при мен гаденето понамаля. Теди на мен ми помага вода с лимон за сега. Ставрев ми спря Естрофема, Дуфастона и Климарата и от днес пак съм на Фраксипарин и Аспирин протект. Трябва и кръвното да си следя.
Пожелавам ви неразположенията скоро да ви минат и леко бременеене до края.

# 656
  • Мнения: X
Пожелавам ви неразположенията скоро да ви минат и леко бременеене до края.
Радвам се, че сте добре, момичета Heart и се присъединявам към това пожелание Hug

# 657
  • Мнения: 2 615
Момичета, радвам се да чуя, че сте добре! А гаденето ще отмине и както казва Жането, ще се наслаждавате на бременността. Аз твърде не се насладих, но се належах като за години напред Simple Smile.
Жанче, раждането ще е песен Wink...пък и имаш още много време.Иначе винаги съм насреща и с каквото мога ще помагам.

# 658
  • Мнения: 2 355
Момичета, радвам се, че всички сте добре  bouquet
Иначе за гаденето, дръжте се, още малко. Аз имах период, в който си мислех, че ще умра, но премина.
Важна ни е крайната цел, нали   Hug

# 659
  • Мнения: X
Шефче, теб те забравих сред бремелинките, извинявай Hug
Радвам се, че си добре Heart
Краси, то не точно за самото раждане, ами друго нещо...абе като наближи, ще ти пиша Hug

Общи условия

Активация на акаунт