имам проблем с ходенето по голяма нужда

  • 6 378
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 109
Здравейте на всички,имам проблем с ходенето по голяма нужда.Преди месец сина ми се заля с горещ чай и бяхме 21 дни в Пирогов.Там не бях ходила 10 дни.Като се прибрах да съм ходила има няма 6-7 пъти .Сега не съм ходила от три дни вече.Кажете някакъв лек майчета.Не е запек ами незнам вече.

# 1
  • Мнения: 4 723
Не мисля,че ние тук можем да те посъветваме компетентно, защото причината за това ти неразположение може да е не толкова обикновена! Защо не отидеш на лекар? Аз такива самолечения не ги признавам,че големи бели стават понякога

# 2
  • Мнения: 109
Във вторник ще отида а до тогав ще ям разхлабително шоколадче.Преди един час изядох половин ама още нищо.Незнам какво разхлабитгелно да взема като неразбирам.Четох за дуфалак и вторник ще питам дали да си го купя.

# 3
  • Мнения: 4 723
Във вторник ще отида а до тогав ще ям разхлабително шоколадче.Преди един час изядох половин ама още нищо.Незнам какво разхлабитгелно да взема като неразбирам.Четох за дуфалак и вторник ще питам дали да си го купя.
Яж сега шоколада, а пък до вторник няма много време!

# 4
  • София
  • Мнения: 9 850
Киви и пак киви.Действа много добре. Peace

# 5
  • Мнения: 433
Laxena-билков продукт,който има ефект след 3-4 часа,но пък добър.щом го изписват на бременни мисля,че би трябвало да е савсем безвреден

# 6
  • София
  • Мнения: 3 880
Дуфалак е напълно безвреден...наложи ми се и съм го използвала 2 месеца без никакво прекъсване. можеш спокойно да опиташ с него Hug

# 7
  • Мнения: 1 214
Вземи си Сена на таблетки.По-добро е от шоколада и по-евтино от Дуфалак , при който ефекта е същият.

# 8
  • Мнения: 1 455
Ще ти кажа как се оправих аз. Взех си от аптеката HUSK, 100г струва около 8-9 лв. Това са фибри - аз ги разтварям в кис. мляко, слагам си и малко мюсли и 1/2 плод. Стомахът ми се регулира и вече нямам проблеми. Аз не бих пила лекарства, освен ако не се наложи еднократно. Пробвай с Хуск-а, ако решиш, но ефектът идва на 2-рия ден. Взимай го всеки ден (поне месец-два) и няма да имаш проблеми.

# 9
  • Мнения: 2 006
2 кивита на гладно+чаша прясно мляко Simple Smile

# 10
  • Мнения: 7 375
                  Чаша топла вода на гладно и едно-две листенца босилек.Ако няма пресен чай от босилек/топъл/ на гладно.При мен помага бях го чела някъде в народната медицина.

# 11
  • Мнения: 144
   Чаша топла вода с мед на гладно.

# 12
  • Мнения: 490
При всеки е различно , но аз добре се справям със кафе и прясно мляко в комбинация , нямам такъв проблем , но когато ги комбинирам добре ми идва.... Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 924
аз имах подобен проблем преди няколко месеца провокиран от желязото ,което ми бяха предписали да пия. Беше нещо ужасно тъй като имаше опасност и от образуване на хемероиди. Спрях да пия желязото на моя отговорност и въпреки ,че никога не съм закусвала започнах да го правя:)
Мюсли с прясно мляко/в тях има бадеми и стафиди, но няма добавена захар/ + 1 киви, кафе и чаша минерална вода. Не знам кое ми помогна , но въпреки ,че съм бременна все още проблема изчезна . Но прави са момичетата, най- добрия плод в този случай е кивито. Знам ,че се препоръчва и при залежаване - пак със същата цел.

Общи условия

Активация на акаунт