за месните пюрета

  • 1 073
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 555
на 7 месеца като започнах със заешко, сега давам и пуешкопуешко

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Аз захраних на 5м и 5 дни и мисля да започвам с месните пюрета другата седмица т.е. на 7 месеца.

# 17
  • Мнения: 695
на 5м и 15д.
но не ти пречи да изчакаш Peace

# 18
  • Мнения: 3 089
от вчера. опита заешко и не й хареса. т.е. започнах след 6 навършени месеца.

# 19
  • Мнения: 46
Аз захраних на седем навършени месеца. Ако се притесняваш за хемоглобина давай оризова каша  Peace.

# 20
  • София
  • Мнения: 11 692
Захраних бебка на 5.5 месеца със зеленчуково пюре!А месо дадох на 7.5 месеца!

# 21
  • Мнения: 11 534
Започнах да давам месното пюре на 6 мес.

# 22
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мисля, че трябва да почакаш поне месец, щом от три дни даваш каша. Иначе аз дадох месо преди 5 дни, т.е. на 5 месеца и три седмици.

# 23
  • Мнения: 3 929
Някъде на около 5 месеца захраних с месно-зеленчуково - половин бурканче на ден през ден. Наложи ми се да захраня по-рано, защото трябваше да почна работа, а не можех да изцеждам достатъчно кърма, която да покрива дневните му нужди.

# 24
  • Мнения: 1 999
Захраних бебка на 7м. и една седмица с месце. Първо и дадох заешко. На 8м. и дадох и пуешко. 

# 25
  • Мнения: 111
Нали темата е за месните пюрета, та да попитам нещо.
Захранила съм с месно пюре - досега пилешко и пуешко, а вчера опита и малко телешко от детската кухня. Откога и трябва ли въобще да се дава всеки ден месно пюре и ако да - докога така, понеже ние вкъщи например не ядем всеки ден месо...?

# 26
  • Мнения: 106
един ден даваш месно,един ден зелен4уково с половин жълтък

# 27
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Аз захраних с месно на 7,5 месеца и го давам през ден.

# 28
  • Мнения: 393
Аз дадох месно пюре на 6.5 мес. Със зеленчуково захраних на 6 , а месното го почнахме,че ни беше много нисък хемоглобина. Ако при теб изследванията като станете на 6 мес са добре, според мен можеш да изчакаш и до 7-8 мес.Лично аз давам пиле и пуйка за сега. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 378
дадох месо преди седмица - заешко
вчера дадох и телешко
ние сме захранени по късната схема - от 6,5 месеца нататък

Общи условия

Активация на акаунт