Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 фев. 2017, 14:09 ч.

Предстои ми инсеминация - Тема No 24

• 47 835
  • 748
  •   1
Отговори
Flowers Four Leaf Clover Баба Марта бързала и нова темичка ни вързала!
Думите на Щастливката разпяла - "Вярвайте и бъдете позитивни, за всяка чудото ще се случи точно в момента, в който трябва!"
Успешни процедури пожелала, а после мартенички с по две чертички EFP в темичката ни разляла!
Flowers Four Leaf Clover

Предишна тема No 23 - ТУК

Последна редакция: пт, 24 фев 2017, 15:34 от patiyaki

# 1
Да се цопна в темичката. Нека да ни е на късмет!

# 2
Да ни е честита новата тема и много  EFP EFP EFP EFP EFP и след тома много  newsm32 1crib smile3504 passifier babyuu ylinfant ylinfant ylinfant ylinfant newsm30 newsm07 newsm06 newsm05 twin_neutral newsm04 . Късмет момичета  newsm10 newsm03

# 3
Здравейте момичета, аз доста кофти ще се включа в новата тема .Явно  нещо с бебето не е наред  smile3511 .чхг - 2360 , след 48ч - 2980 . Смених и лекаря , който не обърна внимание на плодния сак- каза, че било рано да се следи това. Но пък ми видя 3 големи кисти , в десния яйчник 5,6 см, в левия две с обща големина 10 см. Ако не се махнели до 12 г.с - лапароскопия. Ще изтърпя и операция и всичко,стига с бебо нещата да са наред, но явно не са с това нищожно покачване на чхг-то . newsm45 Не знам защо всички трябва да е толкова трудно. Вече съм тотално срината и смазана емоционално

# 4
Здравейте момичета, аз доста кофти ще се включа в новата тема .Явно  нещо с бебето не е наред  smile3511 .чхг - 2360 , след 48ч - 2980 . Смених и лекаря , който не обърна внимание на плодния сак- каза, че било рано да се следи това. Но пък ми видя 3 големи кисти , в десния яйчник 5,6 см, в левия две с обща големина 10 см. Ако не се махнели до 12 г.с - лапароскопия. Ще изтърпя и операция и всичко,стига с бебо нещата да са наред, но явно не са с това нищожно покачване на чхг-то . newsm45 Не знам защо всички трябва да е толкова трудно. Вече съм тотално срината и смазана емоционално

Много лошо с тези кисти Sad Но за ЧХГ-то мисля, че е в нормите:
3 weeks LMP: 5 – 50 mIU/ml
4 weeks LMP: 5 – 426 mIU/ml
5 weeks LMP: 18 – 7,340 mIU/ml

Аз бих го проверила отново след още 24-48ч. Според това което знам, трябва да се удвоява на всеки около 72ч. Може би ще има по-голям ръст през следващите 24? Стискам палци с плода всичко да е на ред  Hug

# 5
Чукове на съдбата, миличка, стискам палци и се моля всичко да е наред!  Praynig

# 6
Хайде и аз в новата тема.
Patiyaki страхотно начало за теб в правенето на теми, много сладурска bouquet
Чукове на съдбата, горе главата, бебчо ще е добре ще видиш, не падай духом .

# 7
Благодаря за подкрепата момичета  Hug

# 8
Чукове на съдбата, ще видиш, че всичко ще е ок. Бъди по-позитивна, за да бъдеш ти самата по-спокойна. Аз бях като теб- постоянно се притеснявах и ми минаваха всякакви мисли, в крайна сметка като спреш да ги мислиш ( особено лошите), нещата се нареждат както трябва.  bouquet  Hug

# 9
Току що ми мина прегледа, един доминантен фоликул 23мм. Биха ми прегнила и утре сутрин сме на инсеминация... Понеделник сутрин най вероятно отново. Стискайте палци момичета...

# 10
Здравейте! Записвам се и аз в новата тема. Изпълнена съм с надежда и вярвам че предстои най- доброто за мен, за вас, за всички момичета които сме обединени в тази борба.
Остават броени дни до инсеминация, днес ми е 9- ти ден от стимулацията. Искам да попитам колко трябва да е дебелината на лигавицата, за да е ок за процедурата?

# 11
Няма да ги пускам палците за теб. Много успех Peace Praynig Hug

# 12
Здравейте момичета,
Извинявам се, че така нахлувам в темата ви, но искам да успокоя Чукове на съдбата. След като ЧХГ достигне стойност 1000, вече не се спазва правилото да се удвоява на всеки 48 часа. Важно е да расте, а след като е изградена плацентата и намалява. Счита се че при стойности над 1000 всичко с имплантацията е наред, бременността се развива нормално и дори няма нужда да се изследва повече този показател. Така, че се успокой и си говори на шушулката. Успех!
Пожелавам успех на всички - прекрасно оформена тема!

# 13
  • София
Браво за новата темичка.
Момичета, желая на всички от сърце положителни тестчета!😘🤗😍

# 14
Момичета,може мн пъти да е обсъждано това,но колко пъти ви викат на ехограф от началото на цикъла до самият ден на инсеминацията?На определени дни ли се ходи?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт