дамска самобръсначка

  • 17 539
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 474
О, зарибихте ме, ще ходя да я видя!

# 16
  • Мнения: 7 186
И аз се заинтригувах. По- гладко казвате става. Thinking
Аз иначе ползвам дамския Жилет чат- пат под душа и съм доволна, ма така ми е писналооо. Crazy

# 17
  • Мнения: 7 640
Аз иначе ползвам дамския Жилет чат- пат под душа и съм доволна, ма така ми е писналооо. Crazy
пробвай с мъжкия- по-гладко е. Има едни гумени ламели, които опъват кожата и съм много по-доволна Peace, за Сензор Ексел говоря.

# 18
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Има разлика м/у Жилета, които е даден и другите, които са на епилаторите или мъжките.
тази, която прилича на обикновената просто има нещо като вибратор, който прави нещо като масаж. така е по лесно и по-гладко.
другите са на друг принцип.
можеш и мъжка да си вземеш. едно и също е .

# 19
  • София
  • Мнения: 10 858
А как сатва работата в интимната зона newsm78с тази от Технополис? Как ще се движи по извивките newsm78все пак там кожата е моного нежна.

# 20
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
А как сатва работата в интимната зона newsm78с тази от Технополис? Как ще се движи по извивките newsm78все пак там кожата е моного нежна.

вземи си гел за бръснене. няма никакъв проблем.

# 21
  • Мнения: 2 013
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=838078&cat=30

аз имам ето тази - удобна е, защото се зарежда, т.е. няма нужда от батерии.

# 22
  • Мнения: 614
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=838078&cat=30

аз имам ето тази - удобна е, защото се зарежда, т.е. няма нужда от батерии.

А на какъв период ориентировачно сменяш ножчетата?

# 23
  • София
  • Мнения: 10 858
Diviana а в интимната зона как става?

Уф, аз само за това разпитвам, ама за там най-ме интересува. Краката, подмишниците са ясни.

# 24
  • Мнения: 7 474
 newsm44 newsm44 Днес си я купих тази Филипс от Технополис, много е готина ! Намалили са цената от 59 на 49 лв. Вършее яко!

# 25
  • Мнения: 7 186
newsm44 newsm44 Днес си я купих тази Филипс от Технополис, много е готина ! Намалили са цената от 59 на 49 лв. Вършее яко!



Тъй ли, я разправяй. На сухо става ли? А за интимната област? Flutter

# 26
  • Мнения: 7 474
А ми аз на сухо я пробвах. Пробвах на краката, подмишници и малко в оназ област да видя дали няма да пъпчасам . Става за навсякъде, малка е и удобна, не скубе и става бързо, а при мен има много материал. Забравих да добавя, че има отстрани (не знам как да го нарека ) за оформяне на прически Blush
Дайте идея с  какво може да се маже човек за да не пъпчасва и да не сърби на другия ден newsm78

# 27
  • Мнения: 18 542
Дайте идея с  какво може да се маже човек за да не пъпчасва и да не сърби на другия ден newsm78
И аз това питам, че заради тия сърбежи не обичам бръсначките, пък с тях е доста по-безболезнено окколкото да се щавя с епилатора.  Sick

# 28
  • Мнения: 7 186
А гладко ли става?

# 29
  • Мнения: 4 664
А ми аз на сухо я пробвах. Пробвах на краката, подмишници и малко в оназ област да видя дали няма да пъпчасам . Става за навсякъде, малка е и удобна, не скубе и става бързо, а при мен има много материал. Забравих да добавя, че има отстрани (не знам как да го нарека ) за оформяне на прически Blush
Дайте идея с  какво може да се маже човек за да не пъпчасва и да не сърби на другия ден newsm78
Гледай това , с което се намажеш да не съдържа много алкохол, че ще се опъпчиш веднага. Аз си слагам от КРЕМА за тяло на Dove

Общи условия

Активация на акаунт