Фиброаденом - да се оперираме ли ? 4-та тема

  • 114 969
  • 756
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 822
Може ли да ми даде някой мнение за проф. Злате Додунков ?
прочетох че е работил с покойния Доктор Киров ( който е бил и остава незаменим в областта на гръдната хирургия ) и много се обнадеждих , но когато потърсих мнения за него не намерих нищо , за това моля тук ако някои нещо знае .
Предварително БЛАГОДАРЯ !  smile3525
Проф. Додунков, който е на тел. 02 9753535 в Националната онкология, нали? За него ли питаш? Той е много стар и ако е същият, то нищо добро не прави! Некадърен е!

# 301
  • Мнения: 962
Може ли да ми даде някой мнение за проф. Злате Додунков ?
прочетох че е работил с покойния Доктор Киров ( който е бил и остава незаменим в областта на гръдната хирургия ) и много се обнадеждих , но когато потърсих мнения за него не намерих нищо , за това моля тук ако някои нещо знае .
Предварително БЛАГОДАРЯ !  smile3525
Проф. Додунков, който е на тел. 02 9753535 в Националната онкология, нали? За него ли питаш? Той е много стар и ако е същият, то нищо добро не прави! Некадърен е!
ми то едва ли има друг с тази фамилия
сигурно за него , реших,че като е професор може да знае нещо повечко от другите
Simple Smile Вие личен опит ли имате или сте чули негативното мнение.
Асоциирах с това,че работи в онкото , възрастен ( т.е с опит  Confused ) професор , работил с д-р Киров (нищо ли не е научил от него) и така рещих да питам , не за операция а за преглед само бих искала консултация но ...
Благодаря за мнението 

# 302
  • Мнения: 822
Ако става въпрос за един и същия човек - Проф. Додунков, то имам с него личен опит! Понеже е стар и не го вълнува нищо /така съм забелязала/ и само гледа да прибере направление или такса!

# 303
  • Мнения: 20 162
, работил с д-р Киров (нищо ли не е научил от него) и така рещих да питам
Поста на Светлинар ме накара да погледна в Гугъл за проф.Киров, и попаднах на това интервю:
https://www.blitz.bg/article/16348

Стана ми интересно, кои са дъщеря му и синът му, също лекари, не можах да открия нищо, някой знае ли?

# 304
  • Мнения: 822
И аз вече си мисля,че не е било фиброаденом. newsm78
Хирурга почина,работеше във Врачанска област,едва ли ще ви говори нещо.Но се водеше най-добрия за нашия край. Grinning
Сигурно е бил д-р Вълов!

# 305
  • Мнения: 962
, работил с д-р Киров (нищо ли не е научил от него) и така рещих да питам
Поста на Светлинар ме накара да погледна в Гугъл за проф.Киров, и попаднах на това интервю:
https://www.blitz.bg/article/16348

Стана ми интересно, кои са дъщеря му и синът му, също лекари, не можах да открия нищо, някой знае ли?

Зная ,че зет му е прословутия Гаврилов от онкологията , вероятно се е учил от него , но не е научил най ценното , че преди да бъдеш лекар , трябва да си Човек .
ходила съм при него на преглед и мнението ми е от личен опит. Не желая да ме гали и черпи , но поне като си плащам високата му тарифа да си заслужава прегледа , но това е друга тема и лично мнение .

# 306
  • Мнения: 20 162
Много добре зная кой е зет му, но питането ми не е за него.

Последна редакция: ср, 11 окт 2017, 15:52 от Lemy

# 307
  • Мнения: 962
Много добре зная кой е зет му, но питането ми не е за него.
E Сори ме  Embarassed не знаех,че знаеш и реших да ти кажа.

# 308
  • Мнения: 822
Гаврилов е „момче от село“ и нямаше да прокопса толкова, ако не е станал зет на еди кой си! Много лошо се отразяват върху пациентите нечия некадърност и уреждане чрез тъста си! Ни то е добър лекар, ни то е добър човек! 

# 309
  • Мнения: 20 162
Много добре зная кой е зет му, но питането ми не е за него.
E Сори ме  Embarassed не знаех,че знаеш и реших да ти кажа.
15 години ходя при него, няма как да не зная  Wink Peace

# 310
  • Мнения: 962
Гаврилов е „момче от село“ и нямаше да прокопса толкова, ако не е станал зет на еди кой си! Много лошо се отразяват върху пациентите нечия некадърност и уреждане чрез тъста си! Ни то е добър лекар, ни то е добър човек!  

На моя позната и оставил част от карцинома в гърдата ( не знам как точно е станало но тя така каза) и ходи да се оперира на друго място,защото след като той видял грешката си вместо да реагира и опита да се коригира,я навикал.
Подробности ще спестя,за да не се отклонявам от темата,но някои лекари се самозабравиха и дори забравиха, че не са безсмъртни и че никой не е застрахован от нищо в този живот .
Най важно е да ни пази Бог !!!

# 311
  • Мнения: 2 721
Здравейте отново!
След прегледи от 3ма гръдни хирурзи 1 образма доагностика и 4ехографии съвсем се обърках..
Др Брюкнер твърдо заяви , че е фиброаденом (2.5-3.5см) след доста обстоен преглед+ехо.
Др Белинов казва , че е мастопатично образувание с мини кисти .
Др Стефан Корновски , че е солитарна киста(рр 2.5-3.5) , но не изключва възможноста да е фиброаденом.
Др Гръдевска казва че е неравномерно образувание с остър възпалителен процес..
Моля ви псъветвайте ме нещо, ошашавих се вече, имам болки и придърпване.Чакам изследването на секрета да излезе във вторник.
2 от 4мнения се препокриват вече и след куп пари за лекари няколко дни все още незнам какво е..

# 312
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Здравейте отново!
След прегледи от 3ма гръдни хирурзи 1 образма доагностика и 4ехографии съвсем се обърках..
Др Брюкнер твърдо заяви , че е фиброаденом (2.5-3.5см) след доста обстоен преглед+ехо.
Др Белинов казва , че е мастопатично образувание с мини кисти .
Др Стефан Корновски , че е солитарна киста(рр 2.5-3.5) , но не изключва възможноста да е фиброаденом.
Др Гръдевска казва че е неравномерно образувание с остър възпалителен процес..
Моля ви псъветвайте ме нещо, ошашавих се вече, имам болки и придърпване.Чакам изследването на секрета да излезе във вторник.
2 от 4мнения се препокриват вече и след куп пари за лекари няколко дни все още незнам какво е..

Има една много добра ехографистка в Майчин дом, мисля че Янчева се казваше. От познат хирург онколог съм чувала, че диагнозите и се потвръждавали при операция. Но не знам дали имаш нужда от още мнения то цяла боза е станала.

# 313
  • Мнения: 2 721
Янчева е на семинар в чужбина и за доста време.. Но и ми казаха че ще има свободни часове чак след няколко месеца..графика и е пълен за след като се върне още от сега...

# 314
  • Мнения: 962
И все пак какво ти предлагат ?

Общи условия

Активация на акаунт