Домакини 60/ Пролетна

  • 53 992
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 857
О, Мария, съжалявам! Cry

# 16
  • Мнения: 2 169
Мария, съжалявам много   Confused Да почива в мир!

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Мария,съболезнования!Съжалявам за мъката ви,мила! Cry Hug

# 18
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Мария съжалявам много за загубата ти. Weary

# 19
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Мариат - съболезнования  Hug

# 20
  • Мнения: 471
Мария,искрено съжалявам!Бъдете силни! Praynig

# 21
  • Мнения: 3 841
Мария, съболезнования...  Flowers Rose Flowers Rose

# 22
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Днес погребахме баща ми.
Съболезнования!
Да почива в мир!

# 23
  • Мнения: 39 315
Надявам се, че не развалих настроението в темата. Но през това минавам в момента .... и това споделих.

# 24
  • при късмета
  • Мнения: 24 004
Мария, искрените ми съболезнования!  Hug Нищо не си развалила, споделяме наистина каквото ни е на сърце в момента  Hug

Цял ден се занимавам с балкона. Пренаредих си цветята, почистих ги, не знам дали това ще е подредбата, ама ще видя. Липсва ми много южния балкон, сега ми е на изток и дано не си съсипя цветята. Люляка е тръгнал.

# 25
  • Мнения: 2 169
Надявам се, че не развалих настроението в темата. Но през това минавам в момента .... и това споделих.

Стига де  Hug Нали за това сме тук!

# 26
  • Мнения: 1 826
Мария моите съболезнования. Confused  Минала съм през това ,стават вече 21 г,на толкова е и дъщеря ми.Един се ражда друг умира..... Все още ми липсва дори след толкова години. Sad
Ма ко източен балкон е по-добре от  южен.Няма да ти се налага толкова често да поливаш.Имам си източен и доста добре се развиват китките ми на него.
Плами не се ядосвай,все ще се нареди всичко при сина и щерката.Само ядовете остават.... Hug
Аз днес ходих за рецепта и както обикновенно само обещания,няма го едното лекарство и това си е . #2gunfire Е вече го приемам със смях,вярно имам си резерви де.
До сега плетох мартеници с макраме  и ме заболяха раменете от навеждане.  Вечеря има ,чак за утре ще мисля поне времето се оправи и напече днес слънце и се стопли.

# 27
  • Мнения: 897
Мари, съболезнования! Да е светло на душата му!
Аз се чудя защо никой не пише, а то имало нова тема.

# 28
  • Мнения: 11 622
Мария  Hug Приеми искрените ми съболезнования  Flowers Rose Flowers Rose Човек е жив, докато има кой да си спомня за него. Моя баща много ми липсва...
Мис аз откакто се помня се увличам по езотерика, пара нормално, сила на ума...Автора, цитиран в блога не съм чела - ще потърся.

# 29
  • Germany
  • Мнения: 7 939
Мария, моите съболезнования!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт