Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 фев. 2017, 10:10 ч.

нумерология

• 5 355
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте, някоя от вас посещавала ли е нумеролог и какво мисли за нумерологичните прогнози ? Simple Smile

# 1
Аз съм била при Цветанка и при Кристина Сунгуларска - не съм доволна. Иначе вярвам, че нумерологията и астрологията могат да разкрият много неща.

# 2
Нумерологията е дял от окултното познание и също може да бъде полезна. Особено при неизвестен час на раждане или като допълнителен инструмент, друга алтернатива за самопознание. Но както има астролози от различен ранг, така има и нумеролози с различно качество – и като специалисти, и като човеци. Има и ниво на професионализъм, и субективно впечатление, когато съставяме оценка за някой от тях.

# 3
Искам да попитам някой чувал ли е за Милена Иванова нумеролог и по-важното посещавал ли я е? Гледах я по тв, но тарифата й е доста висока и затова ми се иска ако някой има лични впечатления да сподели. Не открих тук нищо за нея.

# 4
Здравейте, попаднах на следната нумерология онлайн:

https://sanovnik.at/%D0%BD%D1%83%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%BB%D … 0%BB%D0%B8%D0%B7/

искам да попитам има ли и други на които сте попадали, видя ми се интересно

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт