ПИСНА МИ!

  • 2 248
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 382
Скъпа коала, много агресивна ми се струваш, успокой топката  Peace
 Нищо лично  bouquet

# 16
  • Мнения: 175
Скъпа коала, много агресивна ми се струваш, успокой топката  Peace
 Нищо лично  bouquet
  Peace       

# 17
  • София
  • Мнения: 6 743
Чета и си викам к`во става бе , за какво ми истипосаха ника на първа страница  newsm78
А по въпроса ... малко са ми досадни повтарящите се теми , но няма как , идват нови майки , които ги вълнуват същите неща , които нас преди са ни вълнували .
Много ясно , че ще си пускат нови теми ...
Мен сега ме вълнуват повече темите в Нашите деца , Клюкарника , Готварския  Party
Абсолютно си права.Само заради това гледам да отговарям в такива теми, защото знам какво е да пуснеш и да тръпнеш за отговори  Laughing Hug

А темите за имената наистина са  Sick Има си сайтове само с имена. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 9 903
пълнолуние ли има? Много народ е изтрещел тези дни.

# 19
  • Мнения: 559
Мен не ме дразни това, че се повтарят темите. Аз което ми е интиресно го чета, което не -  го пропускам.

# 20
  • Мнения: 14 654
 нали темите си имат заглавия-като някое ти се стори тъпо-ми не го чети!аз така правя

# 21
  • Мнения: 1 671
Скъпа коала, много агресивна ми се струваш, успокой топката  Peace
 Нищо лично  bouquet
  Peace       

Не е агресия, момичета, просто елементарна етика във форума Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 6 170
Оффф, аман от поучители. Естествено, че Ще се повтарят темите. То има ли неЩо, което не е обсъждано. Не влизай като не ти харесва, и като ти е ПИСНАЛО...

Мен пък ме дразни някой да извади тема отпреди 2 години и да се чудя половин час тая жена кога роди второ (трето, пето).
От друга страна понякога човек няма време да търси кой кога и къде е писал по някоя тема, затова пуска нова - ако се повтаря, все някой пуска линкове, нали?!
Със същия успех може да потърси в Гугъл и изобщо да няма нужда от този форум, но не това е идеята май...

А и защо теми за как спят бебетата да не са за този подфорум? Нали е форума за бъдещи и настоящи майки, не за готварство? newsm78

Вероятно наистина почти няма тема, която да не е обсъждана. Но какво да правим ние новаците? Да четем нещо, което сте обсъждали преди 2 години? През това време нещата не се ли променят? Като срещнете повтаряща се тема просто я прескочете. Спомнете си, че и вие сте били новаци!

# 23
  • Мнения: 77
Не се ядосвайте бе момичета, просто има майчета които са притеснени и търсят бързи одговори на своите въпроси Rolling Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 1 057
Излишно си Абите нервите, според мен. Потребители всякакви. Има хора, които немогат и не искат да работят с търсачка (не знаят какво е това), такива, които смятат, че техния проблем "не е точно такъв, какъвто е дискутиран", такива, които правят първи стъпки във форумите и т.н. и т.н
Затова, ще се осмеля да припомня поговорката "Кучетата си лаят, керванът си върви"  Grinning
Нищо лично.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз пък се чудя по- старите във форума как помнят теми от преди две- три години? newsm78 Когато някоя тема не ме кефи, просто не чета. Вие хем се нервите, хем четете.Ами прескачайте ги. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 671
Никой тук не е против новаците. Напротив, радваме се на всички. Аз самата също се чувствам новак, в сравнение с майки, които са от самото създаване на форума тук.

Евелина,
Въпросът е прост - имаш проблем, искаш да питаш нещо... Или пускаш първо търсачката, която е доста трудна в началото за работа, или просто преглеждаш поне 10-тина страници назад. Ако това, което те вълнува, го няма, пускаш си темата. Ако има една, две или повече сходни с твоята питанка,  избери от тях и там си пусни постинга. Пак ще излезе на първа страница и пак ще се намери кой да ти отговори

Какъв е смисълът от взаимната ни помощ, когато сериозните теми се губят, за сметка на "именниците" например. Пък и ако кажа на някого да си кръсти детето Онуфрий, дали ще го направи newsm78 Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 14 654
да не искаш да останат само сериозни теми,ами темите за смях,има неща на които наистина съм се смяла от сърце.освен това защо темите за имената да не са важни-ако ти предстои да родиш и да избираш име-тъкмо това ще те вълнува!

# 28
  • София
  • Мнения: 418
Форумът става все по-популярен и повече  хора ще влизат тук - я за въпрос, я от любопитство. Понякога някой просто няма време да рови, понякога търси отговор от определени хора, и не задължително от потребители от преди две години, понякога просто се опитва да завърже разговор и да се социализира.

И ако все се дразним и ни писва, накрая форумът ще се превърне в private club, където да си пишат само Потребители и Модератори. Едва ли това му е целта. Айде стига с тая надменност на "мнооого-дълго-врели-и-кипели-във-форума-юзери".

И не е лично - аз съм пускала има-няма две-три теми и то все в здравословните. Но понякога, за да си отговоря на въпроса, чета по петнадесетина стари теми. А ако няма време?

# 29
  • Мнения: 1 910
На мен ми писна от такива,на които,все им е ПИСНАЛО!
Теми като твоята също се повтарят доста често.Не ти ли е жал за модераторите.
yes

Общи условия

Активация на акаунт