Жената Дева/8/

  • 52 337
  • 403
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 5 198
Аз лично , като минах 29-30г, осъзнах , колко не пука за разни хора, ситуации, вещи , дейности.
Дали е от възрастта или всяка Дева, е над нещата след определена възраст , не знам.
Само знам , че съм се дразнила и “връзвала “ на толкова много неща, които погледнати от сегашното ми състояние , изглеждат безумни.
Опитвам се да намеря вътрешно спокойствие все още.
Тревожността мен ме кара да слабея, и съм доста слаба , въпреки , че се храня.
Намирам себе си , за доста по-цинична , а пък и емоционална , нещо , което мислех , че няма как да ми се случи.
Винаги съм приемала нещата супер хладнокръвно и като че ли имам едно кътче в мозъка , което ми забранява да реагирам с емоция.
Случиха ми се разни неща , които сега разбирам , че са ме сринали психически , колкото и да съм била на разстояние от чувствата 😂
Не знам дали ме разбирате .
Изживявам някак нещата , те си виреят чувствата , но подсъзнателно слагам желязна бариера

# 211
  • Мнения: 9 152
Wind_, описваш сестра ми. Hug
Идеално те разбирам. И тя така - слабее....при 1.77 е 58 кг. Ако на 20 г й седеше добре, сега не й отива.
Аз преди от стрес, тревоги и изпитания спирах да ям. Ставала съм 51 кг ( при 1.75 см) , но след като ми падна косата и цикъла ми не дойде, си забраних да не ям. Насилвах се, захранвах се като бебе.....за да мога да продължа да живея.
Сестра ми до ден днешен има дни, в които е само на чай и ябълка.

# 212
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
Тук съм точно обратното. Намирам утеха в храната. Както и се награждавам с нея. Въобще голям проблем ми е емоционалното хранене.  Rolling Eyes

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Риби съм и въпреки това:
- се храня доста емоционално, уви;
- простирам със страностите на Девите.
Благословена нова седмица ви желая, сладурки!
green_lizard, специално за теб от мен - успокой се, всичко Е наред Flowers Four Leaf Clover

# 214
  • Мнения: 2 197
Вихрогон, знам. Wink
Просто понякога си благодарен, че разбираш някои неща, но.. искаш да ги запазиш за себе си. Ти като Риба би трябвало да ме разбереш. Simple Smile

Относно храненето и здравето - моят 6ти дом е във Водолей. Доста съм чела и анализирала информацията, подбирайки най-доброто за мен. Може да прозвучи странно, но аз не разглеждам себе си като една единица, а по-скоро като "аз" и "моето тяло". Научих се да задоволявам първо "неговите" нужди, после и "моите". Например, първото нещо, като стана сутрин, е да пия вода.. въпреки че леко ми се гади, две не виждам и умирам за кафе. Но знам, че чрез водата органите се подготвят за работа, тъй като и те са били в покой. Оттам насетне закуската е по мой избор. Гледам да се храня здравословно, обичам да готвя и разнообразявам. Движението също е важно за мен. Случвало се е, макар и изключително рядко, докато се гледам в огледалото, да си казвам "Благодаря"... просто защото ми харесва това, което виждам. Simple Smile И като се замисля, има смисъл в цялата тази концепция. Ако допуснем, че Рибата символизира духа, а Девата - тялото, би било немислимо Рибата да предаде знанието си на земята без помощта на едно здраво физическо тяло. Както и Девата, ако не интегрира съзнателно "своята" Риба и не се научи от време на време да отпуска контрола, емоционалният товар може да се окаже твърде голям и тялото се натравя. Едното не може без другото. Може би във високото си проявление нито един от двата архетипа не би достигнал без помощта на другия. Мисля си аз:)

# 215
  • Мнения: X
Весела коледа, мили Деви. Нека другата година да имаме повече късмет и да ни се случват само хубави неща. Heart

# 216
  • Мнения: 5 215
Честита 2019, Деви! Да сте здрави и много щастливи Heart

# 217
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 674
Честита и на теб Барелинка.

Да сме здрави, щастливи и по-малко тревожни!

# 218
  • Мнения: 6 549
Честита, мили деви!
Бъдете здрави! Бъдете щастливи!
Някой може ли да се ангажира с някаква прогноза?

# 219
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
На мен 2018 ми беше тежка година. Изпитания.
Дано новата ми е по-спокойна.

# 220
  • Мнения: 9 152
Честита, мили деви!
Бъдете здрави! Бъдете щастливи!
Някой може ли да се ангажира с някаква прогноза?
Имаш предвид астрологична ли? Аз лично не обръщам внимание на общите прогнози за знаците, защото са много общи. Могат да подведат и заблудят, дори и да ти кажа, че тази година на Девите Юпитер ще им квадратира Слънцата, нищо няма да кажа, защото сам по себе си този факт може да бъде проявен по много начини.

# 221
  • Мнения: X
Днес видях, че ще има Червена Луна отново.

# 222
  • София
  • Мнения: 5 198
Днес видях, че ще има Червена Луна отново.
Освен стандартната инсомния около пълнолуние , сега ще бъде още по-зле , така ли 😂

# 223
  • Мнения: X
Тази ще бъде даже по-зле от предишната. Ще бъде на 21 януари. https://www.ndtv.com/science/lunar-eclipse-2019-super-blood-wolf … -about-it-1972641

# 224
  • Мнения: 6 549
Честита, мили деви!
Бъдете здрави! Бъдете щастливи!
Някой може ли да се ангажира с някаква прогноза?
Имаш предвид астрологична ли? Аз лично не обръщам внимание на общите прогнози за знаците, защото са много общи. Могат да подведат и заблудят, дори и да ти кажа, че тази година на Девите Юпитер ще им квадратира Слънцата, нищо няма да кажа, защото сам по себе си този факт може да бъде проявен по много начини.

Всъщност, така е - права си!
Дано 2019-та ни е успешна във всяко едно начинание!

Общи условия

Активация на акаунт