Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 фев. 2017, 22:09 ч.

Жената Дева/8/

• 25 714
  • 214
  •   1
Отговори
# 45
  • Сопот, Пловдив
Може асцендента да ти влияе повече. Или някоя друга планета.

# 46
Виждам, че темата е стара, но скоро се регистрирах таи аз да се запиша. Тревожността си я има почти всекидневно. Не ми е хрумвало че е от зодията. Просто си мислих че аз съм смахнат. И за подреждането- да,  ако е намотано направо откачам. Всеки ден само се карам на детето да си подрежда играчките. ММ вика какво толкова играчки, но само като погледна хола и ми идва да почна да викам.

# 47
Здравейте 😊да се самоанализирам.каква съм аз?
Пряма, самокритична, с чувство за хумор, услужлива, притеснителна, понякога много тревожна, когато чистя гледам да е по конец всичко, всеотдайна към любимите хора, суетна, понякога заядлива, ревнива....за сега толкова 😊

# 48
  • София
Пряма, самокритична, с чувство за хумор, услужлива, притеснителна, понякога много тревожна, когато чистя гледам да е по конец всичко, всеотдайна към любимите хора, суетна, понякога заядлива, ревнива....за сега толкова 😊

хахахах типична дева, браво ! Simple Smile

# 49

хахахах типична дева, браво ! Simple Smile

Даммм, нищо ново, Сичкото познато! Simple Smile bouquet

# 50
И после нямало нищо вярно в зодийте

# 51
Наистина винаги съм си мислила, че това около зодиите е измишльотина, но сега като ви чета се убеждавам наистина колко общо имаме по между си. И честно казано малко се успокоявам за мен самата. Единствено ако мога по-малко да анализирам всяка ситуация щеше да е по-добре. Аз от всяко нещо сценарии за филм пиша Simple Smile.

# 52
Цоп и аз при вас,съвсем случайно ви открих момичета.Изчетох първите страници и спокойно мога да кажа,че съм си чистокръвна ДЕВА.
То това мрънкаща от време на време, "пряма, самокритична, с чувство за хумор, услужлива, притеснителна, понякога много тревожна, когато чистя гледам да е по конец всичко, всеотдайна към любимите хора, суетна, понякога заядлива"са част от колоритната ми личност.Но пък не съм ревнива,нито съм майка квачка,обичам да съм сама,но пък се чувствам добре и сред хората.От всичко най-обичам планината,там се чувствам прекрасно.

# 53
Аз пък не обичам да съм сама. Това може би няма да ми е от зодията. Не че обичам и тълпите, но да съм обградена с близки и обичани хора. Така се чувствам най-щастлива. Heart

# 54
Здравейте,
Аз съм Дева с асцедент Дева, та чак не се понасям в определени моменти. Понякога ми се ще да съм по-иначе приемаща, това което не мога да променя и не мога да контролирам....

# 55
А как се определяше асцедента?

# 56
И аз си падам малко особена с хората...не обичам мн да комуникирам с хора, защото понякога ме натоварват...но общо взето минава малко време след като се запознаем и се окопитвам...допадне ли ми човека няма грижи, отпускам се и почвам с чувството за хумор 😃😃😃  не ми ли допадне дим да ме няма

# 57
И после нямало нищо вярно в зодийте
Има, и още как.
Но не само слънцето е определящо. Simple Smile Wink
Още една девичка при вас, приемате ли?

Аналитична съм,  жадна за знания, срамежлива, услужлива. Всъщност -все познати неща за вас, нали .  Simple Smile
Нещо, което нямам,  а е характерно за девите  - подредеността. Не съм толкова изрядна, подреждам, но в къщи не е аптека  Simple Smile същото и с чистенето. Обичам хигиената, но не прекалявам, имах я тази "болест ", но за кратко.
Относно критиката и забележките -не съм от девите критикарки, напротив, дори и да видя нещо нередно, нямам смелост да го изтъкна и посоча. Това е обусловено от други аспекти и обстоятелства. И това е един от уроците, които трябва да науча в живота -смело да казвам "не " и да поставям отсрещната страна на мястото й, ако е понечила да злосторничи. Все си мисля, че съм излишно подозрителна и давам шанс до последно, а когато ножът е опрял до кокала, се убеждавам, че в критичния си и аналитичен ум, съм била права още в началото. И после ближа рани. Глупаво отстъпчива съм понякога.

# 58
Момичета, идва нашата зодия. Най-хубавото време от годината. Grinning Heart Eyes

# 59
Какво ни чака? Blush
Някой няма ли да удари една прогноза (иконката със зеленото нахилено човече от старата версия).

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт