Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 фев. 2017, 14:12 ч.

Агресия и гняв

• 1 387
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте мами.

Пускам тема в този раздел защото мисля, че от известно време имам проблем и то сериозен.
Винаги съм била много спокоен и уравновесен човек, а от скоро има една агресия и гняв които избиват в мен и ме карат да избухвам по невъобразим начин. Нещо което някой ми е казал или нещо което се е случило предизвиква страшен гняв у мен и съм готова дори на физическа саморазправа.

Ставам агресивна най-вече вербално, но ми се случваше да искам да удрям нещо, плача, крещя, просто имам чувството, че някаква много силна енергия трябва да излезе от мен.
За жалост това се повтаря все по-често.
И дори от нещо малко мога да избухна и да ме държи с часове.

Не знам вече какво да правя, личният лекар ми даде някакви успокоителни и ми каза, че трябва да си лекувам нервите. Исках да ми назначи изследвания, но той каза, че няма нужда.

Ако някой може да ме ориентира какво точно трябва да си изследвам ще съм много благодарна. Няма да чакам личният да се сети.

Не съм си променяла хранителните навици, всичко в живота ми си е както преди и за това не разбирам къде може да е проблемът и какво отключва това ми поведение.  newsm78

# 1
Изследвайте Б12 и хормони.

# 2
Изследвания на щитовидна жлеза и хормони + пиене на магнезий (а не на успокоителни) + хоби или спорт. Спокойно хоби за успокоение, или спорт/фитнес за изразходване на излишната енергия.

# 3
Благодаря за бързите отговори  bouquet

Щитовидната жлеза я изследвах преди 6 месеца и всичко беше нормално тогава. Но май ще е най-добре пак да пусна изследвания.

# 4
Хормонален дисбаланс. По-скоро на половите хормони - нисък прогестерон, доминантност на естрогена.
Няма смисъл да изследвате, трудно се хващат по изследвания.

Аз бих пила високи дози магнезий. /аз пия Магнерич, то си има схема, първата седмица се пие по-висока доза/.
Също - масло от вечерна иглика и Агнес за нормализиране на хормоналния баланс.

А за по-спешно успокояване на нервите - Неолексан /хранителна добавка, стимулира производството на серотонин, хормона на щастието/.

# 5
  • София
Изследвай и кръвна захар, инсулин на гладно, особено ако имаш проблеми и с теглото. И антитела на щитовидната.

# 6
А какви проблеми с теглото?
Защото аз изледвах щитовидната жлеза защото рязко загубих килограми и изглеждах доста слаба. Но нещата сега се нормализираха. Разбира се, никой не ми даде обяснение защо губя килограми и апетит.

И да, ще започна прием на магнезий  Peace

Забравих да добавя, че съм на 25, пия противозачатъчни от 3 години, по предписание, заради кисти на яйчниците. До сега ми понасяха много добре, не съм имала оплаквания, нито при спиране на приема, нито при започване на приема. Чудя се може ли сега да дават някакво отражение?

Блгодаря ви !

# 7
Пробвай да ги спреш за няколко месеца. И ще разбереш!

Няколко месеца след като спрях моите се чувствах като друг човек. Чак тогава открих, че съм имала точно такива нервни изблици, неконтролируем глад, умора, абсолютно никакво желние за секс.

# 8
Aaaaa, противозачатъчни  Laughing Нищо сериозно значи, аз на противозачатъчни бях като гладна хиена в цикъл, бях готова да прегриза гърлото на всички. Спри ги за някакво време и ще видиш разлика...

# 9
   Според мене са от противозачатъчните хапчета. И по мое мнение, че трябва да ги спрете временно, ако е възможно по-добре ги спрете окончателно, и тогава ще видите какво е вашето състояние.

# 10
Аз през тези три години не съм ги взимала постоянно, обикновено лятото ги сираам за по 2-3 месеца. За това писах, че като ги спирам или започвам не съм наблюдавала странични ефекти.Но пък се чудех дали не е възможно сега да имат някакво влияние. newsm78

Иначе спра ли ги и пак се започва с кистите, но аз предпочитам да правя такава почивка от по няколко месеца.

# 11
днес си пуснах Б12 и хормони
Ще чакам резултати в петък  Peace Praynig

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт