FABERLIC - кислородна козметика - 1 тема за клиенти и представители

  • 45 252
  • 434
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 54
Момичета, новия каталог започна днес! Има много интересни неща, пробвах вече новите аромати и най-много ми допаднаха розовия и синия! СЪответно дамски и мъжки Bowtie
https://faberlic.com/index.php?option=com_flippingbook&view= … emid=&lang=bg

# 61
  • Мнения: 396
Не на мерих отделна тема за представители, за това реших да питам тук. Как се става представител, каква е минималната парична стойност на поръчката, за да можеш да я пуснеш, какви са разходите - доставка, превеждане на парите по сметката, какъв процент печели представител? Общи неща, ако може някой да разясни! Иначе съм поръчвала няколко неща - матиращата маска за лице - чудесен ефект, почиства много добре и освежава кожата. Поръчвала съм и ароматизатори - също добри впечатления. Козметиката за коса е супер! Възхитена съм! Не мога да повярвам, че ние българите, които изнасяхме паста за зъби и шампоани за Русия, сме толкова изостанали сега. Шампоаните им са много нива дори над по-скъпите български варианти.

# 62
  • Мнения: 16
Не на мерих отделна тема за представители, за това реших да питам тук. Как се става представител, каква е минималната парична стойност на поръчката, за да можеш да я пуснеш, какви са разходите - доставка, превеждане на парите по сметката, какъв процент печели представител? Общи неща, ако може някой да разясни! Иначе съм поръчвала няколко неща - матиращата маска за лице - чудесен ефект, почиства много добре и освежава кожата. Поръчвала съм и ароматизатори - също добри впечатления. Козметиката за коса е супер! Възхитена съм! Не мога да повярвам, че ние българите, които изнасяхме паста за зъби и шампоани за Русия, сме толкова изостанали сега. Шампоаните им са много нива дори над по-скъпите български варианти.
Здравейте!
- Представител можете да станете, като се регистрирате тук: https://faberlic.com/index.php?option=com_flform&idform=514
- Минималната стойност на поръчката, за да получите отстъпка е 33 лв, под тази стойност също може да се пусне поръчка, но не получавате отстъпка.
- Разходи за доставка няма, ако сте от София, Варна, Пловдив, Бургас, Монтана, Смолян, Гоце Делчев, Видин, Добрич, Пловдив, Тополовград. Ако сте от друг град се при заявката се посочва някои от тези градове и ви се изпраща по Еконт. В такъв случай заплащате доставката по тарифите на Еконт.
- Заплащането на поръчките става с банкова карта и е без комисионна.
- Първоначалният ви % печалба е 20%, като с увеличаване стойността на поръчките се увеличава, има подаръци, стартова програма, бонус точки, възможностите за печалба са много. За повече подробности ми пишете на лично.

Последна редакция: нд, 03 юни 2018, 09:54 от bubanka

# 63
  • София
  • Мнения: 285
Здравейте, Lanarte!

Регистрирането в сайта става чрез консултант. Това е мултилевъл маркетинг. Имате наставник, с който поддържате първоначално връзка, за да Ви информира за видовете продукти, да Ви помогне да се запознаете с видовете кислородни серии, според тип кожа, според възрастови групи, според проблем на кожата и др.

Козметиката е кислородна, патентована и качеството е безупречно.
Наставникът Ви Ви въвежда в маркетинговия план на развитие, ако искате да изграждате мрежа, тъй като в България е благодатно изграждането на собствен екип.

Поръчките идват от Европейския офис на Фаберлик до изброените градове в по-горния постинг БЕЗПЛАТНО.
От там се получават или на място, ако живеете в съответния град, или се изпращат през Еконт, бг.пощи или друг куриер.

Минимална сума за поръчка няма. Можете да си поръчате само един дневен крем. Но за да имате отстъпка за привилегирован клиент или консултант то поръчката Ви трябва да е на консултантска цена 30 лв., тогава се включва съответното намаление. В близко бъдеще процентът намаление от 20% се увеличава в зависимост от Вашата активност и желание за развитие.

Има постоянни акции, които се сменят във всеки каталог, има скрити намаления и често има и подаръци, както във формата на продукти, така и подарък паричен. 
Изключително добър маркетингов план.
Можете да се регистрирате и само като привилегирован клиент, без желание за правене на структура. Което отново не е обвързващо с нищо. Единствено Ви е нужна отново консултация с наставника над Вас, за да Ви поясни начинът за поръчване, как да активирате действащите акции.

Lanarte,
aко имате въпроси, задайте ги, ще отговоря с удоволствие!
Имам вече добре изградена структура, мога да консултирам относно кислородните продукти, повечето от които съм ги пробвала и съм видяла ефекта им върху себе си. Simple Smile
Всички продукти за дома за биоразградими, което е един огромен плюс на Фаберлик. Качеството им е ненадминато.
Колекциите от дрехи се правят от италиански и руски дизайнери и тези серии, които са само от памук са с безкомпромисно качество. Държат си цвета при многократно пране,  шевовете са си стабилни, материята е плътна и кадифена.

Поздрави!


# 64
  • Мнения: 1 095

- Разходи за доставка няма, ако сте от София, Варна, Пловдив, Бургас, Монтана, Смолян, Гоце Делчев, Видин, Добрич, Пловдив, Тополовград. Ако сте от друг град се при заявката се посочва някои от тези градове и ви се изпраща по Еконт. В такъв случай заплащате доставката по тарифите на Еконт.
- Заплащането на поръчките става с банкова карта и е без комисионна.
- Първоначалният ви % печалба е 20%, като с увеличаване стойността на поръчките се увеличава, има подаръци, стартова програма, бонус точки, възможностите за печалба са много. За повече подробности ми пишете на лично.

Със сигурност в Добрич няма АП (агентски пункт) , тоест има разход по доставка чрез Еконт.

# 65
  • Мнения: 1
Здравейте!
Аз съм представител на Фаберлик за град Карлово. Продуктите  са уникални, без аналог. Доста от тях лично съм ползвала и съм изумена. А  от другите продукти клиентите са много доволни.
Молива за петна арт. 11152 премахва всякъкви петна, дори и от мастило.

# 66
  • София
  • Мнения: 285
НОВИЯТ 9 КАТАЛОГ ЗАПОЧВА ДНЕС!
Пълен е с прекрасни акции и има НОВА БИО СЕРИЯ продукти за коса!


https://faberlic.com/index.php?option=com_flippingbook&view= … emid=&lang=bg

# 67
  • Мнения: 396
Благодаря на всички, които са се включили с отговор на моето питане. Заинтригувана съм и сигурно ще се включа от есента като представител. В моят град обаче няма офис, надявам се до тогава да се разраснат и да открият в цяла България офиси.

# 68
  • Сливен
  • Мнения: 39
Здравейте момичета! Имам едно питане - не виждам течните пигменти за устни, и по-специално №44070. Ако някой има информация да каже дали са ги спрели. Искам да си купя, а няма откъде.
Благодаря!

# 69
  • Мнения: 1
Здравейте, имам приятелка, която живее в Кипър и иска да ползва и предлага козметиката на Фаберлик, но не открива офис там. Но е чувала, че има хора към Фаберлик там. Някой знае ли към кого мога да се обърна за информация за начина на доставка там. Благодаря.

# 70
  • Мнения: 16
Здравейте, в Кипър няма пункт за безплатна доставка. Най-вероятно консултантите там си плащат доставката. При поръчка до 100 Евро доставката е 19 Евро, при поръчка над 100 Евро - 16 Евро.


Здравейте, имам приятелка, която живее в Кипър и иска да ползва и предлага козметиката на Фаберлик, но не открива офис там. Но е чувала, че има хора към Фаберлик там. Някой знае ли към кого мога да се обърна за информация за начина на доставка там. Благодаря.

Последна редакция: пн, 25 юни 2018, 08:39 от Iliyana Kiryazova

# 71
  • Варна
  • Мнения: 54
Здравейте, имам приятелка, която живее в Кипър и иска да ползва и предлага козметиката на Фаберлик, но не открива офис там. Но е чувала, че има хора към Фаберлик там. Някой знае ли към кого мога да се обърна за информация за начина на доставка там. Благодаря.

Здравейте! Аз имам позната, която живее в Кипър. Доколкото знам има нещо като офис в Лимасол. Оставям координатите на жената там, която и беше казала, че доставката е 14 Евро. Indra Skudra - +357 9966 9741
Надявам се все още да се занимава с Фаберлик и да може да отговори на всичките и въпроси!
Успех Simple Smile

# 72
  • Мнения: 412
Здравейте, регистрирах се , искат ми потвърждение на телефония номер. Изписва се съобщение, че е изпратен смс с код, но не получих смс. Имате ли идея какъв е проблема? Или трябва да им пиша?

# 73
  • Варна
  • Мнения: 54
Здравейте, регистрирах се , искат ми потвърждение на телефония номер. Изписва се съобщение, че е изпратен смс с код, но не получих смс. Имате ли идея какъв е проблема? Или трябва да им пиша?

Здравейте! Трябва да се свържете с наставника си, той ще изиска кода от Обратна връзка. Трябва да предостави консултантския Ви номер, телефонния Ви номер и имената Ви. До 48часа колегите от отдел " Обратна връзка" потвърждават автоматично профила Ви! Поздрави Simple Smile

# 74
  • Мнения: 16
Здравейте момичета! Имам едно питане - не виждам течните пигменти за устни, и по-специално №44070. Ако някой има информация да каже дали са ги спрели. Искам да си купя, а няма откъде.
Благодаря!
Здравейте, течните пигменти са налични. Артикул: 44165 - 44169. Можете да ги видите тук: https://faberlic.com/index.php?option=com_catalog&view=goods … =2075&lang=bg

Общи условия

Активация на акаунт