Елена Поптодорова задържана за кражба?

  • 71 544
  • 917
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 446
Обаче, ако е станало по невнимание защо са я задържали? Нали крема е бил в ръката й.
В подобни случай просто те канят да платиш на касата.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 356

https://www.24chasa.bg/novini/article/6084932

в крайна сметка, не е откраднала, спете спокойно.

Последна редакция: вт, 28 фев 2017, 20:31 от Tatti

# 17
  • Мнения: 2 204
https://www.24chasa.bg/novini/article/6084932
в крайна сметка, не е откраднала, спете спокойно.
Значи както можеше да се очаква, това е типичен пример за хибридната война на Русия срещу България, с разпространяването на фалшиви новини с цел дискредитиране на държавата като цяло.

# 18
  • Мнения: 47
това е фалшива новина написана от мурзилките
ако вярвате на подобни неща на 70 ще хвърляте пачки с пари от балкона

# 19
  • Мнения: 4 446
Това е налудничево, първоизточника е полската преса, руснаците просто го препечатват ooooh!

Сега да ви питам защо поляците разпространяват фалшиви новини, за да помогнат на хибридната война на Русия срещу България.
Признавам се съвсем се обърках Thinking.

# 20
  • Мнения: 2 204


Ами не е хибридна война и фалшива новина. Наистина е била задържана за кражба. Има вече официално потвърждение от Министерството на външните работи.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 658
На мен ми се е случвало подобно нещо на каса в Лидл - имаше няколко човека пред мен и аз реших да отида да оставя изпразнената вече кошницата пред касите (нали, защото не можем да си чакаме кротко реда), изобщо не съобразявайки, че в ръката си държа пакет тампони за грим (останалите ми покупки бяха наредени на лентата). Естествено, спряха ме преди да се разпищи алармата, но, мисълта ми е, че е изключено ако човек е под напрежение (както твърди г-жа Поптодорова) или просто си е заплес (като мен) да не се съобрази, че нарушава правилата изнасяйки нещо от магазина. Ако крема е бил в дамската и чанта, вече ситуацията би била по-различна...

# 22
  • Мнения: 2 204
И официалното съобщение на полската полиция по случая

# 23
  • Мнения: 607
глупости, излязла е по невнимание с козметиката докато говори по телефона и на мен ми се е случвало почти без да се усетя.....

# 24
  • София
  • Мнения: 4 328
майкоу, "хибридна война"... ooooh!

# 25
  • София
  • Мнения: 787
глупости, излязла е по невнимание с козметиката докато говори по телефона и на мен ми се е случвало почти без да се усетя.....


И била ли си глобявана за това?
Нормално, ако държи продукта в ръка и излезе отпред за да говори по телефона, просто ще я помолят любезно да го остави или да го плати на касата.

# 26
  • Мнения: 15 960
Така е, ако без да съобразиш излезеш с неплатена стока в ръка, говорейки по телефона, едва ли веднага ще извикат полиция и ще те глобят.

# 27
  • Мнения: X
Някой може да и е подхвърлил крема в чантата, за да я дискредитира като дипломат.

# 28
  • Мнения: 15 960
Според полската полиция е признала вината си и платила доброволно глобата.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт