Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 ноем. 2004, 17:01 ч.

Za bolkite v stavite?

• 1 868
  • 9
  •   1
Отговори
Zdraveite,mam4eta!
Kak ponasiate bolkite v stavite?Piete li ne6to spetzialno?Imam bolki-nai-4esto v krasta i kitkite.Lekarkata mi kaza 4e se dalji na niakakav hormon.Do sega vsi4ki koito sam pitala sa mi kazvali 4e bolki v kitkite ne sa imali.Za6to pri men e taka-ne znam.Pri vas kak e?

# 1
  • Варна
Веселка, ти бременна ли си? Явно да.
В края на моето бременеене имах ставни болежки гигантски. Особено тазобедрените стави... Ужасяваща болка. Китките също много ме боляха. Ходих на невролог, който ми се усмихна на оплакванията и каза, че след раждането ще се оправя. Не каза причина за оплакванията в китките. Търпение тряба.

# 2
  • София
Оооо, и аз съм със същият проблем ужас направо!Само че при мен болките са в колената и глезените,особено като съм седнала и трябва да стана неможеш да си представиш какви болки са,като стара бабичка се чувствам,а когато ходя пеша 10-мин. и краката вече не си ги усещам от болки,вярно е подуват ми се,ама те и лятото си бяха подути ама колената не ме боляха.Правила съм изследване за албумин и резултатите са  отрицателни,казах на лекарката си за болките в ставите и тя каза,че е недостиг на калций.Пих 5 дни по една разтворима таблетка всеки ден,е още ме болят макар и по-малко.Но наистина е много неприятно. Cry

# 3
  • София
Мен най-много ме боли тазът. Лекарите ти се подсмихват като се оплачеш и ти казват да търпиш. Да, ама вечерно време елементарни движения не мога да правя, а съм 4ти месец. Купих си обезболяващ спирт - не забравям за болките, но поне мога да се навеждам и ставам от стола. Според гинеколога не е вреден, стига да не си мажа корема Shocked  Shocked  Shocked  - не знам, защо така предположи.

# 4
Аz prez bremennosta niamah takiva i vupreki che niamash albumin krakata mi v glezenite biaha kato tiufleci ot jegata i tejestta.
Za smetka na tova do predi 2-3 sedmici adski me boliaha kolenete - tochno vse edno imam artrit - ujas!

# 5
Аз пък нямам болки. Питах моята акушерка кога ще се появят. но тя каза, че въобще може да нямам, още повече че правя упражнения за кръста и тазобедрената част всеки ден и така ги раздвижвам. Пробвайте с упражнения - имам чувството, че именно на  тях понякога  ми се губи чувството, че съм бременна и то в последните месеци.

# 6
Blagodaria vi,Mama4eta!
Taka se pouspokoih.Naistina lekarite te gledat malko s nasme6ka kato im se opla4e6 za ne6to,ama nali triabva da znam dali e redno...?Ot tozi mesetz ne moga da si nosia bra4nata halka,na koito mnogo darja,a sa6to taka i drugite prasteni.Pri4inata,kakto se dose6tate,e oti4aneto na ratzete.Sviknala sam da nosia prasteni i sega se 4uvstvam bez ratze.Poduvat mi se i krakata.Ne se oplakvam,a prosto spodeliam.Na fona na rajdaneto tezi ne6ta sa napravo nezna4itelni.Sega svikvam s misalta za bolkite,za priemaneto i prestoiat ni v bolnitzata.Tova mi se vijda nai-stra6noto.

# 7
Моята гинеколожка ми предписа Невробекс. Не мога да кажа дали ми е повлиял, защото при мен болките не са постоянни. Има нощи, в които не мога да спя от болка, но има и спокойни нощи

# 8
  • София
Аз родих преди 2 месеца, а болките ми почнаха преди месец. В китките и колената. Понякога имам чувството, че ще изпусна бебо. Май и аз трябва да се посъветвам със специалист

# 9
Аз също имам понякога болки в китките на ръцете. Мъча се, колкото и да ме боли, да ги раздвижвам и болката отминава. Чувала съм, че може би е резултат от липса на калций, затова лично аз гледам да ям сирене и да пия мляко. Вече така ги мразя тези продукти! Зарекла съм се след като родя никога да не ям сирене повече!!! Grinning

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт