Мами в арабските страни-4

  • 20 601
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 184
Здравейте момичета отново. Оле тези дни направо съм се побъркала от жега и така съм се запалила по едни гоблени. Намерих си много сладки схеми за бродиране, но не мога да си ги разпечатам. Направо ще лудна. Е, нали няма да си ходим във ваканция тази година та си търся занимания поне докато бебчо се роди. То не остана де, още месец-месец и половина, но не ме свърта вече на едно място. Искам вече да излиза, че и аз да ви изпращам снимки след като се върнете от ваканциите.
Между другото Креми Сами е голям сладурко. Да ви е жив и здрав.

# 31
  • Мнения: 1 655
Elipаз също докато бях бременна бях запалена по гоблени, ето ти линк към много сладки гобленчета!
http://photo.163.com/photos/linlin-xj/18947174/
с ДМЦ конци е и са им дадени номерата, само малко бавно се отваря!
Първия наи мого ми хареса!  bouquet

# 32
  • Мнения: 1 269
Креми малкия е голям сладур да ти е жив и здрав.И колко много е пораснал (машала) Hug

Аз съм едно кълбо от нерви.Толкова ми е притеснено от пътуването дове4ера 4е немога да спя даже.И аз незнам от какво толкова се притеснявам,но като знам малката колко е палава и ми се реве.Приготвила съм една торба с близалки бисквити пластелин,ако вида зор да давам да се занимава.А и как ште ги събудя в 12.30 ве4ерта незнам.Ако се справя този път съм героиня.
Лошото оба4е е 4е прат ми не може да доиде да ме вземе.Ще отседна при леля ми в Дупница пък дано успее да доиде.Но аз там пове4е от 2 дена не мога да издържам,така 4е сигурно с автобус4ето и до Несебър.тогава ще е големият цирк 6-7 4аса с автобуса.Е просто невиждам как малката ще седи на едно място толкова време,то на голям 4овек му писне та тя ли. Cry

Надух ви главата за което Сори.  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 655
Миленка лек път ти пожелавам, аз си мисля че малката ще се измори от пътя и ще спинка, и ще слуша мама,защо така си се изнервила, недеи, всичко ще мине, като пристигнеш в несебър няма да повярваш колко е била послушна, за нея това щее нещо ново , ще гледа с интерес, ще видиш че ще слуша, а и както ти е лощен полет, ще ги будиш, ще заспиват, повече ще се уморят децата!
Хаиде лек път!Усмивка отиваш да видиш баща си!Да си починеш малко!НА Диима всичко ще и е ново и лубопитно!

# 34
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Ще се оправиш Милена!
на път са толкова непредсказуеми и винаги изненадват с реакции. ще видиш че Дима ще слуша  bouquet
Лек път от нас! Hug
ще ни липсвате!

ако брат ти не може да дойде по-добре хванете влак вместо автобус. първа класа е широко и няма да сте закотвени на едно място.

# 35
  • Мнения: 3 461
Дано да си забравила тревогите вече,Миленче,макар че сигурно си много уморена. HugМария е права за влака,а може и самолет да вземете.

# 36
  • Мнения: 1 269
Благодаря ви моми4ета за милите думи. Hug  Брат ми мии се обади, 4е ще ме вземат в сряда наи вероятно. Simple Smile Обяснявам на малката 4е ще си ходим в Бг при дядо и роднини,а тя ми вика " No baba".Дано само да не вземе да се тръшка като се разделят с баща си, 4е ве4е е голяма и вси4ко разбира.
Ако не се вкл\4а тия дни зна4и съм ско4ила с парашут неиде из океана Laughing

Ще я изкарам малко на разходка да поиграе с децата и да се умори малко та да спи дове4ера.

И на нас ще ни липствате.Кои има път към морето е добре дошъл при нас на гости  Hug

# 37
  • Мнения: 3 461
Аз останах с впечатление,че си заминала снощи и отворих ей такива очи Shockedкато видях,че си се включила днес. LaughingХайде,лек път тогава,в колко часа пристигате в БГ?

# 38
  • Мнения: 1 184
mln лек път и от нас. Дано всичко мине благополучно. Вярно е че е дълго пътуване, но дано да спинкат мъниците. С Рая ви изпращаме хиляди целувки и приятно изкарване на ваканцията.

# 39
  • USA
  • Мнения: 2 140
Здравейте мами. Hug
Аз не живея в арабска страна,но мъжът ми е сириец.Имаме 2 деца-на 6 и 4 г.
Наскоро ви открих темите и ги чета с интерес.Много са ви чаровни дечицата,да са живи и здрави!
Приятно и леко пътуване на тези,които заминават за Бг!

# 40
  • Мнения: 590
mln и аз ти пожелавам лек път и  много спокойствие.Да си изкарате

много весело в България.И ще чакам да разкажеш  как е минало всичко.

Ние се разминахме тази година с  ходене до Сирия WhistlingНе ми се ходи  все още там с
 
малкия,като знам каква лудница ще стане Crazy

Много Ви се радвам на всички като ви чета,че живеете добре извън България.Аз още немога

 да се престраша.Мъжът ми е в България само заради мен,но не знам докога ще ме "търпи"

 да  мисля.

Здравей  SkyBlueWater още една мама  Hug

# 41
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
вместо на лични го пратих тук Embarassed, но ти си го цитирала Mr. Green. голям бързак!  bouquetи аз се чудя м/у двата. една и съща цена са. ще взема да отскоча до Арийдж да взема този на Кларийнс. те и без това имат оферти.

# 42
  • Мнения: 1 655
SkyBlueWater     bouquet
Добре дошла!Радвам се че все се увеличаваме!

# 43
  • Мнения: 1 184
SkyBlueWater добре дошла! Надявам се да намериш много приятели сред нас  Laughing

# 44
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
 SkyBlueWater добре дошла! Hug Peace
mln лек път!!!!!!!  снимки!!!! Peace Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт