Съпруги на военнослужещи - 22

  • 58 588
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 724


Полезна информация   

Министерство на отбраната на РБългария - http://www.mod.bg/bg/index.php

Вестник "Българска Армия" - http://www.armymedia.bg/?page_id=22732

ИА "Военни клубове и Военно-почивно дело" - http://militaryclubs.bg

Телефони централа София
02/92 21705, 02/92 21757, 02/92 21759 за почивки в страната
02/ 92 21765 за почивки в чужбина

Телефони на ВПД-та

хотел Хармония в Пампорово 030958226

Хотел Олимп в Боровец 07128/3060 07128/3087

ВПД Сарафово - тел. 056 /873015
https://www.facebook.com/groups/387560963435/

ВПД Несебър
http://www.facebook.com/vpd.nesebyr

ВПД Созопол
0550/ 22389-рецепция

ВПК Рибарица
06902 2301

Военен санаториум КАЛЕРОЯ-Хисаря
http://hisarbg.com/kaleroya.aspx

Хотел Адмирал
052/361924

Хотел Флагман
052/387695


# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 9 679
Ех че красиви кокичета. И точно тази мартеничка съм си сложила като снимка на корицата във фейса.
Албенка, браво, успя да се включиш да направиш нова тема.  bouquet

И аз да благодаря на мъничето. Бяло-червеното сърчице пристигна точно с баба Марта.  Hug

Днес никак не съм в настроение, но ще разкажа по-нататък, да не е още в първите постове в новата тема.

Приятни почивни дни, момичета. Да си починете хубаво. И утре да развеете по един трибагреник.
Сега се прибирам, изваждам го от шкафа и ще го сложа на прозореца.  Laughing

# 2
  • Мнения: 963
Цоп и аз в новата тема.И аз получих едно страхотно сърчице

# 3
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Записвам се,да не ви изпусна

# 4
  • София
  • Мнения: 8 311
За малко да се класирам в призовата тройка, но Фейщицата ми измъкна из под носа бронзовото отличие.
Здраве да е. Път на по-младите Simple Smile

АЛБЕНА, благодарности и признание за труда ти. Спретна за нас уютно място за приказки, смях и веселба.
 Hug и  bouquet

МЪНИЧЕ, днес пристигна моето бяло червено сърчице. Дадох на внучката да отвори плика. Е само да беше видяла колко много се израдва малкото ми чавенце. Каза, че ще си вземе "маатеничката съце" във Виена.Благодаря ти Hug. Да си призная имах идея да ви изненадам и аз, но какво се замотах, като погледнах, време не остана.

ДУНДИ, каквото и да се е случило, спомни си притчата НЯМА ДА Е ВСЕ ТАКА... Hug

РАДИНКА, как сте?

Отивам да чета приказки на малката внучка.

# 5
  • Мнения: 1 605
Хоп и аз в челната петица,ех че ни е пролетно вече в темата Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 039
Привет от парка! Нямам батерия... Ще рея поглед по минувачите. Надявам се да дойдат кученца със стопаните си, че да ги гледам как си играят.
Албенка  Hug
Бай засега

# 7
  • Мнения: 2 402
Цоп в челната десятка Wink Благодаря за темата bouquet
И от мен
"Март. Какво да си пожелая... да е приказна пролетта и надежда да сгрее сърцето ми. Пожелавам си сутрините да са слънчеви, следобедите да ухаят на разцъфтели цветя и душата ми да е спокойна. За март си пожелавам чудеса. Точно тези, от които имам нужда. Да е тихо, да е красиво, да е влюбено и щастливо. Пожелавам си да съм вдъхновена, решителна и всяка крачка да е смела. Да съм добра към себе си, защото честичко забравям. Да давам и да получавам, да обичам и простичко да ме обичат. Това си пожелавам от пролетта... с кокичетата да разцъфне и любовта"
Пожелавам го и на вас мили момичета Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 2 697
Ехо, сестрици, помните ли ме Wink Аз зачезнах малко напоследък (преводът ме мъчи, на последните страници съм и те са ужасно тегави, направо на моменти ми иде да захвърля всичко, ама нали съм упорито магаре и... продължавам да се мъча ooooh!), но няма да пропусна възможността да се впиша в тази нова много пролетна тема (тази зима ужасно ми писна, още ми е пред очите как с баткото, току-що диагностициран със скарлатина, вървим едва-едва из непочистените преспи на -14 градуса Sick, направо като Амундсен се почувствах). Албенка, благодарности за темата и за оформлението й! Hug Използвам случая да се включа, докато половинът е на обичайната среща на випуска в гимназията. А после сигурно пак ще се оплаква, че той никъде не ходел Twisted Evil

Иначе всичко при нас е ОК, нищо ново, влязохме в обичаен ритъм - т.е. децата са по "дневните сиропиталища" Laughing, а майка им и баща им поработват. Особено баща им - понякога ужасно ме нерви тази негова работа... Ето, сега в събота пак ще е дежурен, защото нямало кой друг, редовният номер Confused... Съответно аз ще се чудя как да оцелея с двете зверчета (проблемът е, че излизането надалеч ни е трудно, те са неуправляеми все още и на всяко излизане ми се изправя косата), но ... и това ще мине, както казва Фло. Поне са здрави, че бях забравила какво е това, пу-пу.

Щях да ви пиша и по повод танце-двигателната терапия - адски се радвам, че успях да запаля фитилчето на интереса ви, самите занятия са още по-интересни, ще видите. Когато имам готовност да реализирам идеята, няма да забравя да ви поканя официално  Hug

О, да не забравя да благодаря на Мъничето за изключително милия жест bouquet - толкова е хубаво пощальонката да те събуди сутринта, че имаш писмо Heart Eyes Благодаря ти, миличка! Бъдете здрави и щастливи всички вкъщи... Щях да ти допиша, че ми направи впечатление това, което написа по повод прошката - разбирам те чудесно за онези неща непростимите... Ако прошката като ритуал помагаше, едва ли щеше да съществува моята професия, уви. Има неща, които не можем да простим или по-скоро можем, но ако ги простим, ще останем в по-малка степен себе си. С две думи - и аз не тача един такъв формален ритуал - той си е бил актуален в едно друго историческо време.

Момичета, ферманът свърши, отдъхнете си Mr. Green Отивам да споделя компанията на една чаша хубаво розе на Старосел, докато диваците се обезсилят и кротнат, очаквам това да стане към 23:00 часа Whistling. Хубава вечер и приятни почивни дни на всички! Hug

Последна редакция: чт, 02 мар 2017, 20:20 от Шехина

# 9
  • Мнения: 1 845
Да побързам поне в топ 10 да се разпиша.... Grinning
Знамена имаме две , а от вчера вече и трето с внушителните 160/230....И ние го слагаме на балкона на 3.03 ,но основно ги ползват мъжете по спортни прояви на стадиона и в зала Армеец....При важни мачове и вкъщи се развяват....Имам любима снимка-децата на 2 и 12 години, завити със знамето стискат палци на националния отбор. ....само не помня дали беше футбол или волейбол. ....
 Слънчеви празнични дни за всички!

# 10
  • Мнения: 874
Аз докато се усетя, всички призови места са завоювани! Албенка, благодаря ти за новата тема.   bouquet
Мъниче, и аз получих красивото сърчице! Изпълнено с твоята позитивна енергия! Благодаря!
Желая ви хубави празнични дни, момичета!

# 11
  • Мнения: 2 170
охооо, веднага съм тук, да не ви изпусна..  Hug
Благодаря и аз за новата тема.. аз утре отивам при нашите.. и.. така че нали знаете, че тогава по-рядко влизам тук, така че, ако се загубяя... при мама съм.. Simple Smile Simple Smile

Хайде приятни почивни дни на всички  Heart Eyes Heart Eyes

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 6 617
Минавам на бегом, да се обадя, че отиваме на вилата - и ние сме 'ора и имаме нужда от почивка Simple Smile
Не знам кога и дали ще мога да вляза...

 Hug за всички! Радвам се, че съм ви усмихнала Simple Smile

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Да се разпиша и аз в новата тема.
Имам подранил подарък за 8 март! Нов хубав телефон,най-накрая! Направих пюретата за шефа сега започвам да оправям из къщи и да лягам че багажа за утре още не събран,добре че ще тръгваме към 10 ще има време за дисагите и за кафетата. Simple Smile
Гася ви ламбите и сладки сънища.

# 14
  • Мнения: 2 170
Добро утро :*
Честит празник! :*

Общи условия

Активация на акаунт