Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 705
  • Mediterraneo
8-10 литра?! Кой може да погълне такова количество, пък било и с аномалия да е!

# 706
Някой има ли отзиви за препарата Бриека?
Изписаха ми го за продължителна хронична болка както и депресивни мисли, до които доведе тя..

# 707
# 708
  • Пловдив
Здравейте! И аз съм с двата крака във вашия отбор. С тревожност съм и като ме стегне шапката ставам една сто процентова хипохондричка.
Имам един съзнавам, глупав въпрос, но не ми дава мира - може ли от подтискане на кихавица да получа мозъчна аневризма? От няколко дни имам ужасно главоболие и си внуших, че това е причината.

# 709
  • Пловдив
Здравейте! И аз съм с двата крака във вашия отбор. С тревожност съм и като ме стегне шапката ставам една сто процентова хипохондричка.
Имам един съзнавам, глупав въпрос, но не ми дава мира - може ли от подтискане на кихавица да получа мозъчна аневризма? От няколко дни имам ужасно главоболие и си внуших, че това е причината.

Хаха. Не, не е възможно. Ако имаш аневризма може да се спука при кихане.
 Работя в неврохирургия за протокола.

# 710
Не знам каква е тази болест, но няма и да   прочета за нея:stuck_out_tongue_winking_eye:, имам приятелки които винаги така са кихали и нищо им няма.Мен последните два три дни не ми е добре, вие ми се свят отвреме навреме, нервно ми е, треперливо, боли ме гърба, пробожда ме в гърдите.Мисля си че тази смяна на времето студено-топло  топло-студено, ми влияе, макар и да не вярвах в това твърдение преди.

# 711
  • Пловдив

BellaBarli, благодаря! Хем си знам, хем се филмирам постоянно.

# 712
Не знам каква е тази болест, но няма и да   прочета за нея:stuck_out_tongue_winking_eye:, имам приятелки които винаги така са кихали и нищо им няма.Мен последните два три дни не ми е добре, вие ми се свят отвреме навреме, нервно ми е, треперливо, боли ме гърба, пробожда ме в гърдите.Мисля си че тази смяна на времето студено-топло  топло-студено, ми влияе, макар и да не вярвах в това твърдение преди.

И аз съм така тия дни. Много ми е отпаднало и замаяно, ръцете ми треперят. Сега влязох в супера и там от светлините ли, от жегата ли, от многото народ ли, изведнъж така ми стана зле, че мислех, че ще колабирам. Овладях положението де. Май и аз съм с модерните паник атаки.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт