Хипохондрички, сладки шматки, тормозят доктори с неравностойни схватки

  • 83 817
  • 851
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 650
Благодаря ви много, вдъхнахте ми кураж, от това имах нужда. Планирам операцията след празниците, че постоянно съм с болки, ужас- нищо не мога да хапна. Дано след това болките поне спрат, то че ще се пази диета, ще се пази Simple Smile

 П.П На страха очите са големи Simple Smile

Хубав и усмихнат ден на всички, бъдете щастливи.  bigdance2

# 121
  • София
  • Мнения: 5 012
Благодаря ви много, вдъхнахте ми кураж, от това имах нужда. Планирам операцията след празниците, че постоянно съм с болки, ужас- нищо не мога да хапна. Дано след това болките поне спрат, то че ще се пази диета, ще се пази Simple Smile

 П.П На страха очите са големи Simple Smile

Хубав и усмихнат ден на всички, бъдете щастливи.  bigdance2

За кога ти е планирана операцията? Как си, намаляха ли болките?

# 122
  • Мнения: 650
Благодаря ви много, вдъхнахте ми кураж, от това имах нужда. Планирам операцията след празниците, че постоянно съм с болки, ужас- нищо не мога да хапна. Дано след това болките поне спрат, то че ще се пази диета, ще се пази Simple Smile

 П.П На страха очите са големи Simple Smile

Хубав и усмихнат ден на всички, бъдете щастливи.  bigdance2

За кога ти е планирана операцията? Как си, намаляха ли болките?
Ще ме приемат на 24, за сега болки нямам, от седмица нещата са спокойни, но съм в тих ужас, заради тази операция, на 4 валериана дневно Simple Smile Толкова много ме е страх....

# 123
  • Мнения: 11 337
Да ви се оплача ПАК!!
Преди сдмица една бенка на ръката ми се надигна, разсърди и сега е с коричка  Shocked Чаках да се прибера и тази седмица ще ида до онколог ..  Rolling Eyes

# 124
  • Мнения: 962
отиди до д-р Ботев ... няма страшно
само с поглед и ти казва какво е ... аз отидох на преглед и ей така ми резна набързо три броя за минути( аз пожелах) ,изследва ги и всичко е доброкачествено СЛАВА НА БОГ , после на племенницата ми 3 броя , тя сега обмисля още да маха  .
Аз попитах страшно ли е ако се разчопли бенка ,  каза , че не е ако тя е доброкачествена , такава си остава ( ако не я чоплиш системно де ,за да я предизвикаш ) ... така че твоята е доброкачествена и няма страшно , но за твое спокойствие отиди да ти го каже лекар .
има ли и малкото съмнение още тогава ще ти я махне и знай че въобще не боли. но ако има съмнение пак няма страшно защото ще реже до дъно , а не повърхностно .
по принцип бенките които са изпъкнали не са опасни и ако са под 6 мм  .
Не се притеснявай ако искаш ще ти дам телефон да ти обясня подробности.
п.п. преди години една голяма бенка на корема така я фраснах , че почти я откъснах и сега си виси на косъм , но тогава нямаше интернет и нямаше куде да прочета за опасностите .
Лятото и племенницата ми си разчопли една голяма на гърба ( вече я няма защото я махна) и тогава звъняхме по телефона на д-р Киров да питаме какво да прави че много кръв тече , той каза да я намаже с гентамицин и като заздравее да я види... така де ама тя не отиде и след това на прегледа реши да я махне та покрай нея още 2 Simple Smile ...
стана много дълго , но общо взето не го мисли , няма страшно , но иди да те види лекар или Ботев или Киров от онкото ... те са око ренген за тези неща
Спокойно !

# 125
  • Мнения: 11 337
Много благодаря за подробния пост  Hug
Но аз не съм от София - от другия край на България съм. Затова за сега ще ида тук при кожен онколог, а ако има съмнения ще търся второ мнение.  Peace

# 126
  • Мнения: 1 326
Аз пак бях във филм,защото се наложи да спра противозачатъчните и сега нямам цикъл.Искам да ги пия,но започнаха да ме болят вените и едната ми ръка се беше подула.Едва успях да отида до АГ.Изписа ми Дуфастон. no Трябва да ги пия всеки месец. Sad + че бяхме с вирус 2 седмици,дъщеря ми изпи 3 антибиотика,защото беше с бронхит.Явно стреса повлия на цикъла.Писна ми.

# 127
  • Мнения: 962
Много благодаря за подробния пост  Hug
Но аз не съм от София - от другия край на България съм. Затова за сега ще ида тук при кожен онколог, а ако има съмнения ще търся второ мнение.  Peace

e то всеки лекар би распознал кофти бенка така че споко това са неща които се виждат с просто око ... няма страшно - всичко ще е наред , после пиши .
Успех!

# 128
  • Най-накрая на безкрая
  • Мнения: 241
Здравейте, момичета, чета ви, но досега не съм писала в темата.
Само че вчера се паникьосах и моля за мнения.
Значи ходих на гинекологичен преглед и цитонамазка. При вземане на цитонамазката ме заболя моментно и прокървих. Течението е леко, кафеникаво и има някакви малки парченца ли, съсиречета ли  - не знам.
Днес не тече, само на хартията го има същото, по-слабо.
Случвало ли ви се е и боляло ли ви е при вземане на цитонамазка или това е признак за някакъв проблем?

# 129
  • Мнения: 2 461
Здравейте, момичета, чета ви, но досега не съм писала в темата.
Само че вчера се паникьосах и моля за мнения.
Значи ходих на гинекологичен преглед и цитонамазка. При вземане на цитонамазката ме заболя моментно и прокървих. Течението е леко, кафеникаво и има някакви малки парченца ли, съсиречета ли  - не знам.
Днес не тече, само на хартията го има същото, по-слабо.
Случвало ли ви се е и боляло ли ви е при вземане на цитонамазка или това е признак за някакъв проблем?


не се притеснявай, чела съм че е възможно да се случи. Успех с резултата!

# 130
  • София
  • Мнения: 2 410
Здравейте, момичета, чета ви, но досега не съм писала в темата.
Само че вчера се паникьосах и моля за мнения.
Значи ходих на гинекологичен преглед и цитонамазка. При вземане на цитонамазката ме заболя моментно и прокървих. Течението е леко, кафеникаво и има някакви малки парченца ли, съсиречета ли  - не знам.
Днес не тече, само на хартията го има същото, по-слабо.
Случвало ли ви се е и боляло ли ви е при вземане на цитонамазка или това е признак за някакъв проблем?

При мен се получи така последния път. Преди това никога не ми се беше случвало. Продължи 3-4 дена. Доста си изкарах ангелите, но нормално, ако са взимали по рязко пробата. Hug

# 131
  • Най-накрая на безкрая
  • Мнения: 241
Благодаря, момичета!
Erinne, имаш предвид, че и при теб е имало бока и кървене с парченца ли?
И всичко в резултата е било наред?

Аз се шашкам, защото преди време имах група 3А и ми лекуваха раничка. Сега док каза, че всичко е добре на прегледа, но знам ли?

# 132
  • София
  • Мнения: 2 410
Благодаря, момичета!
Erinne, имаш предвид, че и при теб е имало бока и кървене с парченца ли?
И всичко в резултата е било наред?

Аз се шашкам, защото преди време имах група 3А и ми лекуваха раничка. Сега док каза, че всичко е добре на прегледа, но знам ли?

Парченца не помня(може и да е имало), но помня че беше ту силно ту слабо. Резултатът ми беше добре Hug
От няколко месеца почти постоянно кашлям сутрин и вечер. Приятелят ми вече ще ме изхвърли Simple Smile През тези шест месеца бях и болна два пъти. Единия път грип и ЛЛ даде и някакви противоалергенни. Втория път лекувах нещо с антибиотик. Нищо не повлия на кашлицата. Не пуша. Вече ще взема да ида на лекар. Ама се чудя от какво може да е. Нямам алергии, до колкото знам или нвщо Hug Гадно е да кашляш постоянно, особено вечер.

# 133
  • Мнения: 11 337
Благодаря, момичета!
Erinne, имаш предвид, че и при теб е имало бока и кървене с парченца ли?
И всичко в резултата е било наред?

Аз се шашкам, защото преди време имах група 3А и ми лекуваха раничка. Сега док каза, че всичко е добре на прегледа, но знам ли?


И аз бях така. Цапах с различна сила около 3-4 дена. Даже отидох до гинеколожката и тяказа, че се случва. Мисля, че бе бръкнала по-надълбоко.
Резултата ми бе 1 група  Peace

# 134
  • Мнения: 11 337
Ама се чудя от какво може да е. Нямам алергии, до колкото знам или нвщо Hug Гадно е да кашляш постоянно, особено вечер.

Алергия - 90%
Изсушаване на лигавицата - 9%
Мисично, тайно заболяване от което се гътваш моментално след посещение на лекар - 1%

Разбира се за всяка примерна хипохондричка този 1% се случва точно на нас Simple Smile

Шегувам се  Crazy
Алергия е. Вероятно с хрема, която се стича отзад.
Капки за нос - олинт например пръскаш по 2 пъти във всяка ноздра и лапваш една лъжичка мед всичко това преди сън.

Общи условия

Активация на акаунт