До мамите, който са били бременни на сватбата си

  • 3 118
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 654
Бях в края на 4-ти месец. Сватбата ни беше вечерна, с венчавка в църква, а после луди танци до малките часове...Единственото неудобство беше, че който незнаеше, че съм бременна гледаше все в деколтето ми EmbarassedТо до към седмия месец само там беше разликата. А по принцип си ми ставаше лошовато от миризми, храни и прочие до към 5-я месец.

# 31
  • Мнения: 8 917
Зависи САМО и ЕДИНСТВЕНО от теб - по-точно от твоя организъм и едва ли някой може да ти даде съвет. Аз бях в 6-я месец на сватбата си и си отиграх здраво на хорца, но наистина здраво Mr. Green След това в 8-я месец ходихме на гостии  вечерта излязохме на ресторант - там се повтори Mr. Green. Но се чувсвах прекрасно Simple Smile И досега свекърва ми ми се смее, че Гери има накой да прилича /понеже тя постоянно танцува само да чуе музика или да я подканиш да потанцува/ и че доста съм я пораздрусала на сватбата ни Laughing

# 32
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз бях във 2-я месец. правихме и църковен и граждански брак. Цяла вечер танцувах и се чувствах отлично. Но все пак си зависи от състоянието ти! Весела сватба   bouquet

# 33
  • Мнения: 2 910
Аз бях в 3-тия месец на сватбата си, но църковен брак не сме правили, защото съпругът ми не е кръстен, иначе си мисля, че щях да издържа. През цялата вечер не съм сядала, играех хора, латино и всякакви танци, но пък и аз карах много лека бременност.
Ако държите на църковния брак сега да го направите, помолете попа да кара по късата процедура, защото толкова време права и на едно място си е уморително.
Весела сватба!

# 34
  • Мнения: 2 309
Ние направихме сватбата,когато бях в началото на 5м.,понеже ми беше нон-стоп лошо.Тогава се чувствах добре.Беше вечерна и си изкарахме незабравимо-прекрасно,заедно с бебо.

# 35
  • Мнения: 967
Бях в третия месец. Тогава вече беше отминал периода на неразположенията и на сватбата бях в стихията си. Имахме доста дълъг църковен ритуал,а после не спрях да танцувам цяла нощ. Изкарах незабравимо  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 1 986
  Аз съм бременна във 2-ия месец,но живея с приятеля си от 5 год.Досега не сме обсъждали въпроса за сключване на брак,тъй като нито той,нито аз сме били привърженици на този ритуал,бяхме решили,че ще си живеем и занапред така....но сега,след като забременях-мислите ли,че е редно да го направим???Не зная,аз само при мисълта за организацията и всичко,свързано с една сватба,ми прилошава...А и честно казано,си ме е страх-и аз не знам от какво,може би от промяна в отношенията ни....не зная,но почти изпитвам паника от мисълта за тази стъпка!Зная,че така или иначе,ние се обичаме и ще обичаме нашето дете,с подпис или не...но ми е интересно да чуя вашето мнение!

# 37
  • Мнения: 2 274
   Габриела, вие си решете! Това е само подпис, както сама казваш и с нищо не ти гарантира любовта и запазването на добрите отношения! Имам много познати които живеят от години така и нямат намерение да го правят! Едните от 13 - 14 години са заедно и имат 2 деца на почти 2 години, та те се майтапят, че евентуално биха се решили като пораснат близнаците, за да им кумуват  Mr. Green!
    Каквото и да решите - успех и лека бременност  bouquet

# 38
  • Мнения: 6 472
Бях бремена в края на 3-ти месец и вече не ми ставаше лошо.

# 39
  • Мнения: 505
Станах в 5 ,сватба до 7 , цял ден играх и бях права имахме и три ритуала(църква,съвет и ресторант). После вкъщи с най-близките и после на хотел с половинката -заспали сме към 3-4  . Чувствах се прекрасно и не виждам проблем. Ейй само да не повръщаш newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 7 190
Аз в 11 седмица бях кума, а в 12 се омъжих Simple Smile
Бая се бях притеснила как ще издържа, понеже точно това беше периодът в който мнооого ми ставаше лошо. Обаче струва ми се, в такива моменти човек е леко притеснен и развълнуван, и това оставя на заден план другите усещания.
Въпросът е че ние имахме граждански и църковен брак - последният беше около 30-40 минути, и после бяхме само 6 души на ресторант - т.е най-близките ни приятели и беше супер. Във всеки случай не знам дали щя да издържа сватба с ресторант със 100 души и танци.
И друго - не си правете сватбата по-рано от 12-1 на обед, нашата беше в 11, и се наложи да ставам в 6.30 заради фризьор и прочее.
Но вие ще си решите най-добре. По-важното следва след сватбата Laughing
Успех!

# 41
  • Мнения: 55
Аз пък бях в 5-ти месец,сватбата ми беше вечерна,като преди нея ми правиха прическа 1 час,1 час-грим,голяма дандания в къщи...Подписахме не само в Гражданското,но и в църква.Изобщо не ми стана лошо,през цялото време бях усмихната LaughingПосле,на самото търцество играх много-хоро,блусове,денс Mr. GreenМога да каца дори,че роклята постоянно ми падаше,спъвах се,как я изстраях-не знам...Според мен е вацна позитивната нагласа през целия ден,хората около теб много да ти помагат и усмивката PeaceЖелая ти един незабравим ден,много радост,много танци и всичко най-хубаво занапред!  bouquet

# 42
  • Мнения: 549
За църковния ритуал - както са казали, има и кратък, може също да си седнала, а ритуала може да е и на открито  Grinning

# 43
  • Мнения: 827
На мен ми предстои сватба след две седмици - тогава ще съм в шести месец... Църковният ритуал ще е рано сутринта - в 8.30, но си мисля да си поискам столче, че веднъж вече съм припадала в църква, докато кумувах, а тогава дори не бях бременна, пък сега май ще е по-добре хич да не си правя планове да изкарам цермонията на крак...

# 44
  • Ruse
  • Мнения: 390
На свадбата си бях леко бременна в 4-тия месец.Когато гласях свадбата ми беше толково лошо 4е категори4но отказах да се вен4аем в църква.Но на свадбата бях в отли4но състояние(недрайфах) и се скъсах от танци Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт