Първа Майска седмица е тази - Свети Георги да ни пази! 1.05 - 7.05

  • 4 384
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 327
Ей, мамо Иги недей така. То от хормоните е цялата работа. Ти какво си мислиш че ще бременееш леко и спокойно ли? Wink
Така като гледам не си се изпуснала от ръце. Реагираш си адекватно, просто повечко неприятни преживявания са ти се събрали. Но ще отминат тези моменти. Дано Мишо по-бързо се оправи, че наистина да се порадваш на грижите за теб.

Честит празник на всички със закъснение Embarassed
Аз вчера бях ни жива ни умряла и почти не съм сядала на компютъра. Ама днес се поосвестих. Взе в повече да ми идва неспането. И аз като мама Иги като дойде нощта и тръпки ме побиват. Бебчо много плаче и е неспокоен, явно още го пртеснява операцията и през час сме на ръце. Пък тежи вече маймуната Simple Smile Ама пък мама трупа мускули, после лятото на плажа ще показва Simple Smile

Наде, аз теб те забравих. Heart Eyes Да е жива и здрава момата и да расте спокойно в коремчето.
Аз имах болки ниско долу от началото, та до края. Все нещо ме придърпваше. То само матката да растеше, ами то всичко се размества. Може и от това да е. Виж за стяганто не знам - откъде си сигурна че не са контракции? Може да са безболезнение. Почивай повече и се пази все пак, до колкото Дани ти позволява.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 677
Здравейте и от нас.
Радвам се,че сте тук!
Иги,Наде,съжалявам за проблемите,които са ви налегнали.Прегръщам ви и се надявам другата седмица да е по-спокойна. Hug Hug
Е,за съжаление и ние не бяхме в най-добрата си седмица.Мони преживя доста тежка хипогликемия в сряда сутринта-едвам я събудихме,беше неадекватна,но слава Богу,бързо реагирахме.Заведохме я в педиатрията,там й включиха глюкоза и до следобяд вече беше добре.Смениха ни инсулина-вече ще сме на четирикратно поставяне на инсулин CryСпоред лекарите това е по-добър вариант,имайки предвид контрола на количеството инсулин.ДАНО!
Пожелавам ви много хубави неща през следващата седмица!
Целувки!

# 62
  • Мнения: 3 537
Ох,като сте тръгнали да се оплаквате ,айде и аз да не изоставам. ConfusedСнощи Анелия изяде 2-3 ягоди и сутринта се събуди със ситни пъпчици.Сега почти са изчезнали,но има лека темп.-38градуса.Не знам да не е шарка,или нещо друго.Пък тя и при всички зъби вдига т. а сега и никнат последните два кътника ,а пъпките са вече само 5-6.При шарка вдига ли се темп.?

# 63
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Краси, при шарка се вдига температура, но пъпките не изчезват толова бързо. Тя друг път ягоди не е ли яла? Имало ли е такава реакция?

  Наде, аз подобни болки имах почти непрекъснато, но до третия месец /пиех Но-шпа и Магнерот/, а ти си вече доста по - напред. Аз бих настоявала отново пред докторката с въпроса си, все пак не питаш "Като се смея повече ще му стане ли нещо на бебето?"  Wink

  Теди, дано най - лошото ви е отминало  Praynig , че като четох какво си писала, тръпки ме побиха. Как е сега Мони? Дай, Боже, новата доза инсулин да сработи добре  Hug

# 64
  • Мнения: 3 537
Абе миналата година доста ягоди изяде,нищо и нямаше.Само че бяха домашни,тези са от пазара.Кой знае с какви нитрати са тъпкани?И цаца яде снощи ,но тя миналото лято доста цаца е изяла.

# 65
  • Мнения: 4 414
krasi , доколкото знам при шарка Т се вдига преди да избият пъпките. това по-скоро на алергия прилича. дано се опраните.
Бременните мами - без повече негативни емоции Heart Eyes
Теди, ужасно нещо сте преживели...дано да не се повтаря повече  Praynig Hug
за нас какво да ви кажа...в петък вечерта взех Ния от яслата, разхождахме се, видяхме се с едни приятели - дивя, тя много ги обича. и като се прибрахме вкъщи, за секунди вдигна температура 39,4. сложих и свщичка. някакси изкарахме нощта. почудих се малко, ама не ми се ходеше в МЦ Лора, че само лоши неща чувам за там напоследък и звъннах на хомеопатката. то гплям късмет! тя дежурна в Банкя. но ни консултира по телефона. на 2 часа и се обаждах. хора, не знам какво да кажа...може и случайно да е... ама дадох и това лекарство, което ни беше направила предния път. след 15-20 мин. Т падна на 38,2. Ния заспа. спа час и 1/2. събуди се пак с 39,5. обадих се на докторката, повторихме лекарството. същата работа, само че този път спа 2 часа и половина. събуди се без температура и до вечерта си беше нашата Ния. а аз съм Тома-неверни, седя и се пуля. днес пак говорих с лекарката и тя каза да я следя и да  и звъня, ако има промяна.
та така...отчетох се!

# 66
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
И цаца яде снощи ,но тя миналото лято доста цаца е изяла.
  Може и от цацата да е. В магазините и най - вече в заведенията я държат замразена с месеци, а невинаги е добре почистена преди това  Sick

# 67
  • София
  • Мнения: 2 262
Теди и аз да кажа, че сте изживяли голям стрес, добре че малкото момиченце е добре, видах а на снимките на Ресурсния център на Майчето! Стискам палци да няма повече такива състояния! И вие живеете в постоянна тревога! Сега ме е срам, че се поддадох на слабостта завладяла ме от бремеността и толкова писах, а вие другите какво да кажете!
Много ви обичам всички и подкрепям за всичко, можете да разчитате на мен и моето семейство винаги в труден момент!
А за пъпчиците, ягодките са голям алерген, поне така си мисля! А от рибката незнам, може да е комплексно нещо! Дано няма нищо!

# 68
  • София
  • Мнения: 9 850
Здравейте и от нас.Преди малко се прибрахме-тежка програма имахме на Гергьовден,ама пожелавам си все така да ми е на този празник-моят тати и племенника бяха именници.
Не съм изчела всичко,че съм много уморена,но пожелавам на всички здраве и спокойствие.
А за ягодките-Мими такъв обрив ми беше направила лятото,когато я бях оставила точно за 15минути на свеки-издебнала ме и и дала ягоди"само три-четири бе,Вале,какво толкова им се вталяваш на тия деца в яденето".Веселба.Просто бях издивяла.
Лека нощ от нас!Моите момичета са така изморени,че заспаха от раз!

# 69
  • Враца
  • Мнения: 871
Здравейте на всички мами и малки и по-големи дечица!  Много неща съм пропуснала....Но така е!Гледаме се  с Криси в къщи и подлудяваме и двамата.Лошо време..дъжд ..кошмар   Weary  Но вижда му се краят.На 22 май ще ходим да ни включат процесора и да започваме да се учим да чуваме.Много се успокоих след имплантацията,което се отрази и на Криси автоматично.И той е по-спокоен и весел.Вече като видим куче казваме бау-бау.не точно както трябва ,но ние си го разбираме.Като говори по телефона започва с ало...и като ни вика нещо като ела го докарва.Много съм обнадеждена  и с нетърпение чакам 22.
Нанди аз писах в темата "агресия"относно Вижън.Не правя реклама ,но при нас имаше резултат.Ако искаш пиши ми лични ,мисля , че ще мога да ти помогна.
Пете ,много съжалявам , че съм пропуснала анкетата на Яни.Нали знаеш ние с него и билярда си играем  smile3503  Страшен е!
 Йепе, спокойна бъди ,знаеш ,че Йоанчо ще се справи с всичко.
  На всички желая само хубави моменти...   newsm51

# 70
  • Мнения: 3 698
Здравейте милички  Hug ,
teddyvas , дано повече никога не изживявате такъв кошмар  Praynig , много прегръдки на Мони и теб.Щом лекарите твърдят, че на 4 приема инсулин ще е по-добре, мога само да кажа ДАНО !!!
Краси  ягодите са много мощен алерген, а както знаем контрола по храните не е какъвто трябва да бъде, щом са пазарски, не е много ясно какво още им е добавено  #Cussing out .Дано съвсем изчезне обрива и това да е било само.
Мамо Иги, много тъжно ми стана като четох за всичко което сте преживели.Дано всичко е минало и си изкараш хубава, спокойна и лека бременност.А искрата ти за живот аз я знам, веднага ще я кажа: всеки път когато пуснеш постинг едно красиво момченце гледа закачливо от аватара ти, а искричките в очите му са толкова живи и пълни с живот, че карат всеки погледнал снимката да се засмее.Ти си прекрасна мама, може би много изтощена, недоспала и на моменти тъжна, но прекрасна, за това малко момченце, за татко му и за малкото бебче, което ще дойде, за да ти донесе още радост и любов.Ти си тяхната искра за живот, те са твоята и колкото и да е труден живота, щом сте заедно, въпреки трудностите искрата блещука  Two Hearts !
Наде, ти само нош па ли пиеш?Аз имах доста безболезнени контракции, корема става твърд за кратко.Болки долу ниско също имах често.Пиех нош-па, магнерод, магнерич, магне б6 /всичко дето е с магнезий/.Като бях в пети месец и система ми пуснаха.
Но пък май болките са нормални при разтягането, разместването и промените.Тя мацката си разширява апартамента  Wink .
Много целувки на всички  Heart Eyes !

# 71
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Теди, жалко, че с малката сте стигнали чак до болница! Аз това диабета го имам вече за ... хм сродна болест - лежах в отделение за диабетички в МД, щото нямаше място в секцията за високо кръвно. Та в стаята сес ближих с момичета от по 17-18г и повече диабетички. Дори са ходели на спец.училища дето са ги учили как да се грижат за себе си. ТА в такъв случай знам, че се яде шоколад и банан - спасява положението... но вие изглежда сте били много зле щом чак на системи сте стигнали...
Знам, че това няма да те спаси от грижи и тревоги, но ще ти кажа, че момичетат имаха нормален живот и по нищо не се отличаваха от всеки друг - само бяха по-вимателни към здравето си...
Целувки и горе главата - дано пък скоро открият лек поне за диабета!

# 72
  • София
  • Мнения: 1 677
Момичета,много ви благодаря за добрите думи.
Аз за съжаление не винаги пиша за всички ви,а вие ме засрамихте EmbarassedМного сте мили!
БЛАГОДАРЯ ВИ! Hug
Слава Богу,Мони вече е добре.Надявам се и занапред да продължава да се чувства така.

А аз да попитам дали на някого му е хрумвало да се видим скоро? Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт