В ОКТОМВРИйското човече, сърчицето тупка вече! - Тема 2

  • 28 372
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
Здравейте,
И аз се записвам, в петък съм на преглед , за да чуя сърцето, а роднините вече и име са измислили , всички много се радват. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 60
Здравейте момичета,записвам се в новата темичка,която е страхотна.Чета всичко,но вече ще започна и да пиша.Как сте днес? Да споделя няколко думи за мен.На 20 год. От София съм с термин 01.10.Пожелавам на всички успешен финал.  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 91
Аз пак да кажа и за новите момичета, имаме си фейс-група , тайна е и не може да се намери. Влизането в нея става като ми пратите  съобщение с  линк към профилите си ,аз ви пращам покана за приятелство и ви добавям ... Simple Smile  Whistling Whistling Whistling

Последна редакция: вт, 07 мар 2017, 12:08 от Наичка

# 18
  • София
  • Мнения: 5 615
Здравейте момичета,записвам се в новата темичка,която е страхотна.Чета всичко,но вече ще започна и да пиша.Как сте днес? Да споделя няколко думи за мен.На 20 год. От София съм с термин 01.10.Пожелавам на всички успешен финал.  Heart Eyes

Добре дошла. Тъкмо си мислех, че съм  най-младата в септемврийската и октомврийската теми. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 60
Момичета имате ли вече видимо коремче? Моят е все едно подут,но май само аз забелязвам

# 20
  • Мнения: 91
До скоро не, но от вчера забелязах нещо....  Нищо че е мнооого рано....

# 21
  • Мнения: 18 398
ellyndor, и аз съм така. По принцип съм с плосък и релефен корем. От две седмици обаче не е плосък, а леко издут, т.е. вече не ми е залепен за гърба (както казва мама). Laughing С предната бременност ми пролича (леко) в 17-та, 18-та седмица. Този път сигурно ще е по-рано, при втора бременност било нормално.

# 22
  • Мнения: 60
ellyndor, и аз съм така. По принцип съм с плосък и релефен корем. От две седмици обаче не е плосък, а леко издут, т.е. вече не ми е залепен за гърба (както казва мама). Laughing С предната бременност ми пролича (леко) в 17-та, 18-та седмица. Този път сигурно ще е по-рано, при втора бременност било нормално.
Да,четох из сайтовете,че при втора си проличава по-рано.ММ ми казва,че нямам никакъв корем,но аз си го виждам и усещам.Честно казано,нямам търпение да ми проличи. Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 5 615
Здравейте момичета,запи
свам се в новата темичка,която е страхотна.Чета всичко,но вече ще започна и да пиша.Как сте днес? Да споделя няколко думи за мен.На 20 год. От София съм с термин 01.10.Пожелавам на всички успешен финал.  Heart Eyes

Добре дошла. Тъкмо си мислех, че съм  най-младата в септемврийската и октомврийската теми. Simple Smile

Благодаря.Много е приятно,когато общуваш с бъдещи майки. Simple Smile На колко години си?

През май ще направя 22. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 13
Да се запиша и аз в хубавата ни нова темичка  Sunglasses
По мои изчисления днес влизам в 7-мата г.с. Бях на два прегледа до сега. Вижда се Точицата... но докторката каза в понеделник чак на 13-ти да отида за да се види ембрион и да се чуе сърдечна дейност (дай боже). Simple Smile

# 25
  • Мнения: 60
Аз септември Simple Smile от къде си?

# 26
  • Мнения: 13
Да се запиша и аз в хубавата ни нова темичка  Sunglasses
По мои изчисления днес влизам в 7-мата г.с. Бях на два прегледа до сега. Вижда се Точицата... но докторката каза в понеделник чак на 13-ти да отида за да се види ембрион и да се чуе сърдечна дейност (дай боже). Simple Smile
Всичко ще бъде наред  Heart Eyes успех


Благодаря от сърце!
Дано с всички ни всичко е наред , да сме добре както ние така и малките Точици!  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 362
Здравейте Октомврийки. От скоро ви чета но не смеех да се запиша и аз сред вас. Миналата година бях в отчетната за Юни, но нямаше успешен край. Сега съм в 7 седмица  с термин за 21.10 според доктора ми.Сърчице чухме с мъжа ми още на 27.02 и голяма ейфория и радост.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 52
Здравейте, честита нова тема на всички. Ставаме все повече, това е страхотно.
Терминът ми е на 23.10, първа бременност, от Русе.
Вече видяхме ембрион и сърчице.
Вие записахте ли се вече на Женска консултация? Може ли да е без направление?

# 29
  • Мнения: 410
Запис и от мен! Simple Smile
Аз вчера бях на 1-ви преглед, видяхме бонбончето 0,37мм, че даже и туптеше Simple Smile АГ каза, че съм в 6+1с, термин 29,10. Голяма емоция беше. Дано всичко е наред до край. Успех мамчета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт