Парфюмни размисли и страсти - 208

  • 98 130
  • 731
  •   2
Отговори
# 345
  • Мнения: 109
Аз днес съм опудрена, опачулена и цветна  Heart Eyes

Скрит текст:
Ооо  Heart Eyes преписвам от теб най-безсрамно и отивам да се опудря и опачуля и аз  Simple Smile

Дами, ползвайте парфюмния пътеводител  Peace

Тук: The Circle
Serdika Shopping Center, 48, както и в
Salon Olfactive
45, Patriarh Evtimii blvd
 не се предлага вече бранда L'Artisan Parfumeur.
Те са били техния официален вносител за България, но са прекратили вноса му и бранда оставал само на онлайн покупка и не чрез тях.

# 346
  • Мнения: 721
Здравейте, нямам никаква представа от парфюми на celebrities тъй като нямам никакъв интерес към тях, но обмислям да си купя Chanel Coco Noir и ми се иска да прочета мнения за него Simple Smile

# 347
  • Мнения: 211
Здравейте  Embarassed за първи път се включвам в темата , но съм в търсесне на бюджетен парфюм за пролет/лято. Тотален инвалид съм в разпознаването на отделни нотки , та ми е трудно по пирамида да преценя кой парфюм би ми харесал. И за съжаление се намирам в дълбоката провинция и няма как да пробвам на място, така че ще се поръчва онлайн. Основно търся трайност, че върху мен дълготрайност само от Alien и Coco mademoiselle се задържат трайно. Благодаря предварително  bouquet

# 348
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Здравейте  Embarassed за първи път се включвам в темата , но съм в търсесне на бюджетен парфюм за пролет/лято. Тотален инвалид съм в разпознаването на отделни нотки , та ми е трудно по пирамида да преценя кой парфюм би ми харесал. Основно търся трайност, че върху мен дълготрайност само от Alien и Coco mademoiselle се задържат трайно. Благодаря предварително  bouquet

Все едно видях себе си  Joy
Добре дошла  bouquet
Денси и Лунен сън  Hug
Денси, да споделиш после къде ще пробваш Terre de Lumiere L`Occitane en Provence Simple Smile

Последна редакция: вт, 21 мар 2017, 13:12 от shushi7777

# 349
  • Мнения: 17 546
Здравейте  Embarassed за първи път се включвам в темата , но съм в търсесне на бюджетен парфюм за пролет/лято.
Пропуснах ... не знам колко теми, защото нямам кой знае какво вече да кажа за парфюмите, освен да се радвам на тези, които съм подбрала за себе си, но понеже един силно бюджетен и много прекрасен парфюм днес ме радва изключително, реших да го споделя. Това е Burberry Brit Rhythm for Women Burberry. Този парфюм, който пробвах преди години и силно ме впечатли, е толкова нежен, красив, ефирен, женствен и всичко прекрасно, което някой си представя за летен аромат, и нямам никаква представа, защо чаках до сега, за да го придобия. Но просто така е трябвало. Затова пък сега го оценявам двойно повече. Това е един от парфюмите, които без никакво колебание харесвам ужасно много във всеки един момент от неговото развитие, а той преминава през няколко етапа. Нито една от съставките, показани във Фрагрантика, не ми се показва ясно и отчетливо, и композицията намирам за цялостна, завършена, и много хармонична.
Не се впечатлявам много от произведенията на марката, но този парфюм е чудесно изключение. Ако харесвате много нежни цветя, с аромат, подобен на цъфнали на пролет дръвчета, който се носи почти 10 часа ефирно около вас и околните го усещат като предизвиква в тях усмивка, значи ще го харесате. А цената по сайтовете на тестера, който е с капачка, го прави достъпен за всеки.
За мен нищо общо, в нито един миг с Инсоленсите, посочени като приличащи си с него от някои потребители на Фрагрантика. Парфюмът е прекрасен, евтин и в никакъв случай посредствен заради цената си избор за пролет, и лято. Няма да съжалявате.

# 350
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
И аз ще предложа два по-бюджетни аромата на Бърбъри.Много красиви са тези парфюми за мен-https://www.fragrantica.com/perfume/Burberry/Body-Eau-de-Parfum- … ntense-14007.html  https://www.fragrantica.com/perfume/Burberry/Burberry-Brit-Eau-d … ilette-28522.html Някой да познава това-https://www.fragrantica.com/perfume/Lalique/R-ve-d-Infini-33161.html Няма мостра,а ми е много интересен.

# 351
  • София
  • Мнения: 6 189

Денси, да споделиш после къде ще пробваш Terre de Lumiere L`Occitane en Provence Simple Smile
Не съм Денси, но има магазини на L'Occitane  в мол Сердика, а също и на Витошка до Бюти зоната. Wink
Те имат и доста други приятни аромати, не са за пренабрегване  Peace

# 352
  • Мнения: 729
Много добри цени имат и някои от парфюмите на Унгаро!  bouquet Последно съм си пазарувала тестер от един от добрите сайтове-100-тица за няма и 30 лв.

# 353
  • Мнения: 813
Моля дамите които ползват Fico di Amalfi да кажат кога им се развива най-добре. Хубав е аромата и по-различен леко от смокиновите които имам и ще го нося с удоволствие. На първо четене даже не ми се стори много нетраен.

Лейди Венджънс , честита ти Икнуза. С кеф да си я фъскаш Heart Eyes

# 354
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144

Денси, да споделиш после къде ще пробваш Terre de Lumiere L`Occitane en Provence Simple Smile
Не съм Денси, но има магазини на L'Occitane  в мол Сердика, а също и на Витошка до Бюти зоната. Wink
Те имат и доста други приятни аромати, не са за пренабрегване  Peace


Благодаря! Hug

Моля дамите които ползват Fico di Amalfi да кажат кога им се развива най-добре. Хубав е аромата и по-различен леко от смокиновите които имам и ще го нося с удоволствие. На първо четене даже не ми се стори много нетраен.

Много нетраен при мен.

# 355
  • Мнения: 3 061
Аз днес съм опудрена, опачулена и цветна  Heart Eyes

Скрит текст:

Аз бях вчера с него, обожавам го  за пролетта и особено в дни когато има лек повей на вятъра  Heart Eyes! Въртя го с Френската целувка на Герлен и Беж на Шанел, а днес мисля да понося Жестоката гардения на Герлен.

Ти си от моята партия!  Heart Eyes

# 356
  • Мнения: 55
Здравейте  Hug Ще питам за един старичък парфюм,който обаче не съм имала възможност да помириша Simple Smile  Shiseido Zen , чудя се дали да го отстрелям на сляпо,но все пак искам и мнение,от някой който го познава Simple Smile Благодаря предварително  Hug

# 357
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Здравейте  Hug Ще питам за един старичък парфюм,който обаче не съм имала възможност да помириша Simple Smile  Shiseido Zen , чудя се дали да го отстрелям на сляпо,но все пак искам и мнение,от някой който го познава Simple Smile Благодаря предварително  Hug
Аз го имах преди време, хубав е парфюма да. Бих казала, че е лесен за харесване. Не мога да разделя аромата на съставки, но като цяло е лек, но траен. Доста подходящ за пролетта. Свеж е, не е сладникав. Различен по свое му, от всичко останало, което съм тествала. Все пак, ако имаш възможност за тест, пробвай го.  Peace

# 358
  • София
  • Мнения: 5 559
Бижу, точно днес по едно време се бях сетила за теб и се чудех къде се загуби. Явно не е било случайно. Радвам се, че писа. (То и аз общо взето вече си имам своите любимци, но темата продължава да ми е приятна).

А по темата - при високите температури днес Мон Герлен, който тествам, скри абсолютно всички цветя (никаква лавандула!) и твърдо си показва само карамелено-ванилената Герленска база. Чудех му се все пак, но вече твърдо реших, че не е за предстоящия сезон. Peace

# 359
  • Мнения: 7 009
Скрит текст:
Здравейте  Embarassed за първи път се включвам в темата , но съм в търсесне на бюджетен парфюм за пролет/лято.
Пропуснах ... не знам колко теми, защото нямам кой знае какво вече да кажа за парфюмите, освен да се радвам на тези, които съм подбрала за себе си, но понеже един силно бюджетен и много прекрасен парфюм днес ме радва изключително, реших да го споделя. Това е Burberry Brit Rhythm for Women Burberry. Този парфюм, който пробвах преди години и силно ме впечатли, е толкова нежен, красив, ефирен, женствен и всичко прекрасно, което някой си представя за летен аромат, и нямам никаква представа, защо чаках до сега, за да го придобия. Но просто така е трябвало. Затова пък сега го оценявам двойно повече. Това е един от парфюмите, които без никакво колебание харесвам ужасно много във всеки един момент от неговото развитие, а той преминава през няколко етапа. Нито една от съставките, показани във Фрагрантика, не ми се показва ясно и отчетливо, и композицията намирам за цялостна, завършена, и много хармонична.
Не се впечатлявам много от произведенията на марката, но този парфюм е чудесно изключение. Ако харесвате много нежни цветя, с аромат, подобен на цъфнали на пролет дръвчета, който се носи почти 10 часа ефирно около вас и околните го усещат като предизвиква в тях усмивка, значи ще го харесате. А цената по сайтовете на тестера, който е с капачка, го прави достъпен за всеки.
За мен нищо общо, в нито един миг с Инсоленсите, посочени като приличащи си с него от някои потребители на Фрагрантика. Парфюмът е прекрасен, евтин и в никакъв случай посредствен заради цената си избор за пролет, и лято. Няма да съжалявате.

Благодаря, че сподели.  Hug Точно търсех нещо бюджетно за подарък.

Общи условия

Активация на акаунт