Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 март 2017, 12:10 ч.

Картите на Мадам Ленорман (13 тема)

• 38 834
  • 485
  •   1
Отговори
# 480
Теглих си карти за мен - Как да замина за чужбина?
Ключ - Дете - Конник - Щъркел - Букет
Май бързо ще стане да замина. Имам едно предложение, все още го обмислям дали да приема или сама да си търся работа.  Ново начало, промяна, за добро е. Това виждам в комбинациите. Дете + Щъркел = бременност?! Не. Обременена ще тръгна от тук - проблеми, неуредици. Заради това искам да се махна. Важно събитие, новина предполагам свързано с пътуването или да ме одобрят.
Ще съм благодарна, ако някой се включи с мнение по картите.

# 481
Май бързо ще стане да замина. Имам едно предложение, все още го обмислям дали да приема или сама да си търся работа.  Ново начало, промяна, за добро е. Това виждам в комбинациите. Дете + Щъркел = бременност?! Не. Обременена ще тръгна от тук - проблеми, неуредици. Заради това искам да се махна. Важно събитие, новина предполагам свързано с пътуването или да ме одобрят.
Въпроса коректно ли е формулиран?

# 482
Това беше първосигналния въпрос който изкочи в главата ми. Което не го прави автоматично добре формулиран. Не исках да се отговори с Да/Не, затова трябваше да започна с Как, Защо, Къде или нещо подобно.  Сега не знам, така като го чета.

# 483

На мен повече ми прилича като да приемеш предложението. Картите са изключително благоприятни за ново начало.

# 484
Благодаря, KralicaNaKralstvo!
Надявам се да е ново начало. Макар и трудно, вероятно заради голямата промяна, да внесе вътрешно успокоение и свобода.

# 485
Здравейте!     
 Благодаря предварително ако се отзовете  bouquet

Скрит текст:
  Сърце , луна , кораб  , куче .  Какви са  му намеренията  към жената ?   дали задам правилно въпроса    Rolling Eyes

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт