Медицински център "Св. Иван Рилски" - гр. Тутракан

  • 53 928
  • 457
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 570
Приготви си 60/70 лв . И Дано са Ок резултатите .

# 136
  • Мнения: 2 570
Мнооого е тиха темата Sleeping
Някоя от вас случайно да знае в Тутракан има.ли андролог?   

# 137
  • Мнения: 442
Аз също исках да ми направят секцио с пълна упойка, но ми обясниха, че не може тъй като бързо влиза и при бебето и доктора иска да се чувства комфортно и да си свърши добре работата.А той наистина се грижи за родилките си.Сякаш не съжалявам въпреки, че не стана на мойта.При мен поставянето беше скала кофти не можеш се сгънамс корема, чуваш всичко, но виждаш бебо веднага за малко.

# 138
  • Мнения: 35
Момичета здравейте! Може ли някой да ми даде номера на родилното отделение  в болницата в Тутракан?

# 139
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 238
Момичета, искам да се оплача. В понеделник си тръгнах от клиниката бясна, разплакана и разочарована. И друг път ми се е случвало да чакам много, но този път беше направо кошмарно.
Та съпругът ми си освободи половината ден от работа (добре, че има възможност), пътувахме 2,5 часа от Варна. Пристигам си за часа в 16:50, а от рецепцията ми казват, че док е дошъл преди малко и е започнал да преглежда. До тук нищо необичайно. Чакалнята претъпкана, но успях да си намеря местенце и заредена с търпение и книга си започна чакането. В 19:30 влезе в кабинета момичето от 15:30. Закъснение само от 4 часа. Преглъщам, стискам зъби и продължавам търпеливо да чакам. Моят съпруг мрази да чака и видимо започва да се изнервя, което изнервя и мен. Все пак си правя сметка, че до 21 ч. трябва да съм минала. И не щеш ли в 20:30 док изхвърчава, защото го викат по спешност. Това обаче никой не ти го казва и продължаваш да чакаш този път да се върне. В чакалнята сме останали 10тина пациентки с няколко изнервени съпрузи и дори едно дете. В 21:00 съпругът ми чука на вратата на кабинета. Отваря сестрата и казва, че да док е извикан по спешност и нямало да се бави много, но все пак не се знае точно. А видиш ли моят ред е след още две пациентки. В 21:30 док все още го няма, а ние си тръгваме, защото ни чака 2,5 часа шофиране в тъмното по непознат маршрут. Успяваме да се приберем в 00:10. След 3 седмици чакане за преглед, 5 часа прекарани на стола в чакалнята и още 5 часа в колата. Да не говорим за горивото за 400 изминати километра, защото те са най-малкият проблем.
Честно казано на косъм бях да кажа майната му на всичко.
Изчаквам да ми по премине и ще звънна пак за час. Този път ще искам да е събота сутринта дори да трябва да чакам до декември за него. Поне да знам, че няма да съм си изгубила работния ден (при положение, че е трудно да отсъстваме и за двамата) и дори и да чакам 5 часа ще се прибера по светло...

# 140
  • Мнения: 442
Да кофти, но на мен ми се е случвало и в 23,30ч да вляза за преглед, а покрай бременността си откарвах до 4часа и после доктора много се изнервяше като му кажете от кога чакам и няма как да лежа със скъсена шийка на матката пред кабинета.Слава богу всичко се оправи, но определено така ще е и за напред.Звънят му за раждане от болницата, ако е спешно или по сложно, в събота прави повече трансфери покрай инвитро и чак се чудя кога спи и успява да си почива.Като хирург е незаменим.Имам 2 операции там и родих секцио пак там.Оперирах се и при Горчев и не ми се говори за там и отношението им остави парите.
Успех каквото и да предприемете.

# 141
  • Мнения: 2 570
Факт е че се чака многО (с час за 18:00 влязох в 22:00) но е вярно и че винаги може да има някой по спешен от нас Няма как .  И ние пътуваме от Бургас , взимаме почивни дни и отсядаме в близкия хотел. 
Дано имаш успех с другия записан час.

# 142
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 238
Днес звънях и записах следващ час за септември. До тогава почивка.  Wink

# 143
  • Мнения: 160
Днес звънях и записах следващ час за септември. До тогава почивка.  Wink
[/quote
Здравей!
А знаеш ли дали ще работят август или ще затворят напълно? Защото мен доктора ме извика август за блокираща инжекция...

# 144
  • Мнения: 35
Ще работят през август не се притеснявай Grinning

# 145
  • Мнения: 233
Д-р Л.Бойчев ще работи след 14 август.

# 146
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 238
Да, доколкото разбрах д-р Л. Бойчев излиза в отпуск първата половина на август. Иначе д-р Б. Бойчев вече си взе отпуската и работи, но в момента записват часове за септември, а и аз бях и с претенции да е за петък следобед Simple Smile

# 147
  • Мнения: 222
Мамита тези който сте раждали в Тутракан какво са ви искали да носите за Вас и бебчо ?

# 148
  • Мнения: 2 726
 Аз занесох една бутилка слънчогледово олио, 20 бр. памперси и един пакет бебешки мокри кърпички. Това беше преди 11 месеца. Не вярвам да се е променило  Simple Smile

# 149
  • Мнения: 222
Само това 😱А ми дрешки за бебо освен тези за изписването не са ли нужни?

Общи условия

Активация на акаунт