Предложения за подарък за юбилей на 50-сет-годишна жена

  • 10 622
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Здравейте, дами ! Hug
Леля ми скоро има юбилей, навършва 50-сет години и бих искала да се посъветвам с вас какво да подаря? Имам още 10-на дни на разположение да помисля и да купя подарък, но идеите ми са постни  Blush
Искам да е нещо сантиментално, вие какво бихте ме посъветвали?
Благодаря !

# 1
  • Мнения: 1 318
Здравейте, дами ! Hug
Леля ми скоро има юбилей, навършва 50-сет години и бих искала да се посъветвам с вас какво да подаря? Имам още 10-на дни на разположение да помисля и да купя подарък, но идеите ми са постни  Blush
Искам да е нещо сантиментално, вие какво бихте ме посъветвали?
Благодаря !

Зависи от леля ти. Информацията за нея е минимална - жена, зодия Овен, която ще навърши 50 години.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 35
екскурзия.

# 3
  • Германия
  • Мнения: 1 070
Един ваучер за спа процедури. Когато майка ми стана на 50, това беше подаръкът ѝ от семейството - да си почине от нас. Mr. Green Заведохме я в един спа център, където всичко беше подготвено предварително, и я оставихме там. Като я взехме няколко часа по-късно, изглеждаше много по-свежа и отпочинала. Сега, 10г. по-късно, още го помни и споменава този подарък.

# 4
  • Мнения: 126
Здравейте, дами ! Hug
Леля ми скоро има юбилей, навършва 50-сет години и бих искала да се посъветвам с вас какво да подаря? Имам още 10-на дни на разположение да помисля и да купя подарък, но идеите ми са постни  Blush
Искам да е нещо сантиментално, вие какво бихте ме посъветвали?
Благодаря !

Зависи от леля ти. Информацията за нея е минимална - жена, зодия Овен, която ще навърши 50 години.  Simple Smile
Зимна Утрин, права си, не съм дала информация за личността й, глупаво !   Blush
Тя е много жизнен човек и 50-тте години са просто число за нея, защото изглежда сякаш е на 35, наистина ! Има много младежки дух, работи с деца, детска учителка е и е много позитивен и творчески човек. Бижутата, каквито и да било са изключени от списъкът с подаръци, защото тя има доста златни бижута, някои от тях дори не носи, идеята за екскурзия и почивка вече е заета Peace

# 5
  • Мнения: 1 318
Скрит текст:
Здравейте, дами ! Hug
Леля ми скоро има юбилей, навършва 50-сет години и бих искала да се посъветвам с вас какво да подаря? Имам още 10-на дни на разположение да помисля и да купя подарък, но идеите ми са постни  Blush
Искам да е нещо сантиментално, вие какво бихте ме посъветвали?
Благодаря !

Зависи от леля ти. Информацията за нея е минимална - жена, зодия Овен, която ще навърши 50 години.  Simple Smile
Зимна Утрин, права си, не съм дала информация за личността й, глупаво !   Blush
Тя е много жизнен човек и 50-тте години са просто число за нея,
Скрит текст:
защото изглежда сякаш е на 35, наистина ! Има много младежки дух, работи с деца, детска учителка е
и е много позитивен и творчески човек.
Скрит текст:
Бижутата, каквито и да било са изключени от списъкът с подаръци, защото тя има доста златни бижута, някои от тях дори не носи, идеята за екскурзия и почивка вече е заета Peace

Това много ми хареса: "50-тте години са просто число за нея".  Simple Smile
Щом е жизнена и енергична, може би ще се зарадва на клубна карта за посещения на танцово студио.
Щом е творчески човек може да се зарадва на икона, картина.

# 6
  • добрич
  • Мнения: 68
На свекърва ми за юбилея наоравихме колаж с нейни снимки от ученичка до внучето.

# 7
  • Мнения: X
 Парфюм.

# 8
  • Мнения: 2 082
ваучер за козметични процедури,маникюр,масаж...кошница с персонализирани подаръци/бутилка вино с нейното име,шоколадчета -има голям избор може пак с пожелания за честит юбилей,сирена към виното и др../

# 9
  • София
  • Мнения: 16 105
Аз навърших 50 преди малко повече от месец...Дъщеря ми, след като преди много години имаше злополучен подарък за мой рожден ден (гипсова глава на Нефертити...която се счупи през врата преди да отворят кутията с подаръка) вече ми подарява рисувана от нея картина на всеки мой РД, и си признавам, че много им се радвам, а и си ги гледам всеки ден. И на последния РД, на 50, пак ми подари картина. Не е нужно да е изненада, за да е хубав един подарък.

# 10
  • Мнения: 47 889
Комплект бижута с перли

# 11
  • Мнения: 259
Билети за някое представление, фотосесия и албум от празненството.
А ако екскурзията е някъде в чужбина може да и организираш екскурзовод или посещение на някое от интересните места където ще бъде.

# 12
  • Мнения: 126
Благодаря ви, дами за прекрасните идеи  Hug
Обмислям няколко от вашите идеи, а вие какво бихте казали за икона? Тя е вярваща и обича такива неща.

# 13
  • София
  • Мнения: 16 105
Нали знаете, че преди да я подарите, трябва да е осветена?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 559
Обмислям няколко от вашите идеи, а вие какво бихте казали за икона? Тя е вярваща и обича такива неща.
Струва ми се по-подходящо за подарък за годишнина на семейство, нов дом, имен ден...за юбилей на 50 годишна жена, не че не става, но някак не е лично. Аз клоня към класни парфюми и бижута Mr. Green /мен лично това ме радва най-много/..сребро, злато, платина  Laughing -  каквото харесва...

Общи условия

Активация на акаунт