Stikeez 2017- Смърфове.

  • 85 969
  • 637
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
Няма да се разминем и тая година със събирането на стикита. Този път са със смърфове.
От 27-ми март. И - за по- малко от месец трябва да ги съберем. Може би не са много на брой Wink

# 1
  • София
  • Мнения: 1 625
Олелееееее  ooooh! ooooh! ooooh!
...писна ми от тези неща.
Е да не са много,да не са много,колко да са? Поне 30 ще са...поне няма да има купа и топка, че с тази купа се видях в чудо докато я набавя.... Оооо да ето ги http://www.lidl.bg/bg/stikeez-11247.htm
24 парчета в цялата им прелест - даже калинка, зайче и рижо коте има Wink красота!!

Последна редакция: пн, 20 мар 2017, 15:42 от Tatti

# 2
  • Мнения: 223
Нали затова е темата- за организиране на размени. Например купи имахме точно 3 броя Wink
Да, В Lidl ще се раздават стикитата- 1 бр. за покупка над 15 лв. 2 бр- за над 30 и т. н.

# 3
  • Мнения: 798
Не го видях в сайта, но то си е крайно време  Grinning

# 4
# 5
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Да се запиша в темата, че детето току що видя реклама и пак се започва. Хукна направо към Лидл, добре, че погледнах, че са от утре

# 6
  • Мнения: 223
Да подсетя: Купете си албумчета още първия ден, че винаги свършват рано.
Последа няма "тън-мън"...

При мен така се случи, че седмичното голямо пазаруване го отлагах за утре, ама се наложи да го направя днес Sad

# 7
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Имаме вече 2 стикита. Тази година са неразпознаваеми. Не са нарисувани целите по местата им и пада едно гадаене, кое кое е.

От футболистите имам Северна Ирландия и Румъния, ако ще свършат работа на някого ги разменям за новите

# 8
  • Мнения: 4 202
Ще трябва и аз пак да ги събирам и май тази година х2, че и малкото вече разбира  Confused
Не купих кутия, а май трябваше Sad
Иначе имаме вече 2 бр.

# 9
  • Мнения: 189
Записвам се и аз в темата.. вече имаме едно - ама тази кампания май е само за България... албумчето на български е отпечатано.

# 10
  • Мнения: 17
Здравейте:-)))
Започна се.... Търсим - Смърфиета, Бъки, Смърфът Здравеняк и Очилатият Смърф
Предлагаме - Лилавият Смърф, Непохватният Смърф, Щраки, Кралят Смърф, Мързеливият Смърф, Смърфът художник, Смърф, Смърфът майтапчия и Лакомчо.
Уфф, тези имена.... Номерата на стикерите от Билла се пишеха по-лесно:-)

Успех на всички, които са се захванали с новото начинание:-)

# 11
  • Мнения: 223
Уау ! Кога успяхте да ги съберете двайсет бройки още първия ден, след като са ги пусннали?

# 12
  • Мнения: 17
Уау ! Кога успяхте да ги съберете двайсет бройки още първия ден, след като са ги пусннали?
Добра организация и много съмишленици Simple Smile))

# 13
  • Мнения: 2 976
Здравейте, ние също имаме вече две за размяна - Смърф и Лакомчо.
Търсим доста, така че засега няма да изброявам.
Лична размяна за София.
Иначе се сдобихме днес с кутия.

# 14
  • Мнения: 5
 Здравейте! Търсим всички смърфчета. Предлагам доста от футболната колекция и подводницата, ако някой не е успял да ги събере.
Подводница- Hi, Lobby,,Boo, Kha,Winker, Turbo, Goupy, Beany.
Футболни- Sweden, Ukraine, Romania,England, Russia, Italy, France, Croatia, Slovakia, Turkey, Spain, Poland, Belgium,Albania, Ireland, Northern Ireland, Portugal, Hungary, Wales.
Успех в събирането.

Общи условия

Активация на акаунт