Продукти Bioten

  • 46 026
  • 115
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 770
За околоочния с нар имате ли мнение? Аз си го взех наскоро, но е рано за резултати.

А можеш ли да кажеш дали попива добре и дали се понася добре от кожата? Благодаря предварително.
signora_tina, този ми е любимият крем на марката. С бадем и йогурт също е хубав. А с млякото за тяло ме развесели - то е от същата серия като крема и би трябвало да има сходен аромат. Иначе и аз съм му хвърлила око. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 934
Bioten Genovate ползвам си го от години. Преди това моята капризна кожа пробва много неща в ценови клас от 20 до 40 лв. Много е нежен не омазнява хидратира добре

# 17
  • Мнения: 4 770
Bioten Genovate ползвам си го от години. Преди това моята капризна кожа пробва много неща в ценови клас от 20 до 40 лв. Много е нежен не омазнява хидратира добре
Дневния или нощния ползваш?

# 18
  • Мнения: 1 147
За околоочния с нар имате ли мнение? Аз си го взех наскоро, но е рано за резултати.

А можеш ли да кажеш дали попива добре и дали се понася добре от кожата? Благодаря предварително.
signora_tina, този ми е любимият крем на марката. С бадем и йогурт също е хубав. А с млякото за тяло ме развесели - то е от същата серия като крема и би трябвало да има сходен аромат. Иначе и аз съм му хвърлила око. Simple Smile


Нанася се много лесно. Съвсем малко количество ти трябва за нанасянето. Попива бързо и мирише приятно.

# 19
  • Мнения: 4 770
Благодаря! Hug

# 20
  • Мнения: 276
Аз си взех за втори път крема за лице с дюля и съм много доволна. Наистина е много лек и немазен. Преди седмица си купих и SOS хидратиращ крем за ръце за много суха кожа. Наистина е SOS - много бързо даде ефект. Попива бързо и ми харесва как мирише.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И аз днес купих този с дюля. Надявам се да ми пасне.
Видях, че марката има и мицеларни води, бих взела от тях да пробвам, щом приключа наличните.
Тоалетните им млека някой да е пробвал?

# 22
  • Мнения: 1 147
За тоалетните млека съм чувала страхотни отзиви и чакам да си изхабя моето и веднага грабвам Биотен-а. Все пак работя в магазин за козметикаа  ppp

# 23
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Интересно Simple Smile
Ще пробвам и аз.

# 24
  • Мнения: 4 770
Тоалетните им млека някой да е пробвал?
Аз съм пробвала това с дюля, от същата серия като крема за лице. Почиства добре, усеща се леко и не омазнява, не дразни очите.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 540
Тоалетните им млека някой да е пробвал?

Ползвах това с памук като почистващо средство и за очен грим, и за лице. Много доволна бях.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Много благодаря! bouquet
Ще го купя със сигурност.

# 27
  • Мнения: 3 494
Някой ползвал ли е серумите за лице на "Биотен"? Колебая се кой от тези двата да си взема.

# 28
  • Мнения: 1 934
Петенце Цветенце
 дневния, ползвам го и като нощен. Що се отнася до серума от същата серия, самостоятелно не мога да го ползвам(без крем после) Идва ми много воднист и не достатъчно мазен , като гелче е . Кожата ми е смесена суха отстрани и омазняваща се около носа и челото в Т зоната

# 29
  • Мнения: 4 770
Петенце Цветенце
 дневния, ползвам го и като нощен. Що се отнася до серума от същата серия, самостоятелно не мога да го ползвам(без крем после) Идва ми много воднист и не достатъчно мазен , като гелче е . Кожата ми е смесена суха отстрани и омазняваща се около носа и челото в Т зоната

Благодаря ти!

Общи условия

Активация на акаунт