Някой бил ли е в Крапец?

  • 49 871
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
Аз също съм била в Крапец,но доста отдавна.Имам хубави спомени оттам.Приятно изкарване! Laughing

# 16
  • Мнения: 884
А има ли плаж този хотел Яница? От снимката на хотела не разбрах това долу път за коли ли е или плаж или диги?  newsm78
За съжаление плаж под самия хотел няма  Confused
Но има огромен плаж на около километър от хотела, стигащ почти до Българо-Румънската граница. Mr. Green Ето така изглежда http://www.krapets.com/bg/krapets_beach.html
tala,снимките са страхотни! Напълниха ми душата   bouquet.Била съм там на лагер преди десетнайсет години  Laughing.Най-много обичам празни плажове,но вече рядко се намират.Определено ще се поразходим нататъка за няколко дни.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Току-що направих резервация за х-л "Яница" в Крапец. Цената на човек, полупансион/което вкл. нощувка, закуска и вечеря/ е 45 лв. За дете от 2-12 год. е 22,50 лв. полупансион. Интересувам се дали само в комплекса може да се обядва. Има ли други заведения в селото?

lea,мисля,че има само едно заведение в селото,но аз лично не съм го посетила.Миналото лято като бяхме там мъжете се разходиха до там и не останаха очаровани.Затова се хранихме само в "Яница".

А сега и цените да напиша:от 10.06-10.07-22 лв.на човек с вкл.закуска за двойна стая;за апартамент -29 лв.на човек
10.07-22.08-35 лв.на човек в двойна стая;40 лв.за апартамент на човек
23.08-10.09-22 лв. на човек в двойна стая;29 лв. на човек в апартамент
10.09-30.09-18 лв. за стая;25 лв.за апартамент на човек
Децата са на 50 %

Питахме  собственичката колко по-рано трябва да се запазват места.Тя каза,че в някакъв период от няколко дни месец юли няма да има никакви места,заради някакъв фестивал.Но по принцип резервации да се правят поне 20 дни напред.
Това е!

# 18
  • София
  • Мнения: 4 272
И аз само да допълня, че тези цени, които е дала Деска, включват нощувка и закуска. Ако искате полупансион /нощувка, закуска и вечеря/ към тези цени добавяте 10 лв.

# 19
  • Мнения: 36
това лято  и ние сме там  -не в хотела в селото
 ще  бъдем 2-3 семейства  сами  в къща или нещо като хотел  но  не Яница.Цената ни е около 25 лв  на семейство .Е със сигорност ще сме там family

# 20
  • София
  • Мнения: 4 272
Йолета, а по кое време? Ние сме от 4 август. Дано се засечем Wink

# 21
  • Мнения: 544
бяхме миналата година септември мес.Изкарахме страхотно,да се капеш в морето не е много удачно,но нали си има басейни не е проблем.Стаите са прилични/ние бяхме в стария хотел/закуската е шведска маса доста обилна.Собствениците доста приятни и земни хора търсят контакт с почиващите,допитват се до мнението и нуждите им.Хотела е на скалите гледката от стаята е морето.Има добро игрище/играхме среднощни баскетболи без да пречим на никого/карахме колелета до дуранколашкото езеро и обратно/е после не питай каква мускулна треска имахме!/
Непременно идете на това езеро да похапнете-стархотна кухня и всичко е уловено от язовира Peace

# 22
  • Мнения: 36
Йолета, а по кое време? Ние сме от 4 август. Дано се засечем Wink
ние сме от 05  юли   Hands Clap иначе бих се радвала да се засечем

# 23
Някой ходил ли е това лято в Крапец?Моля да споделите впечатления!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 13
За повече информация за хотелите и квартирите в Крапец посетете http://www.krapets.com/bg/hotel.html, най-новите ми снимки от Крапец и околностите му са на http://www.krapets.com/zen/

# 25
  • Мнения: 1 947
   А някой бил ли е на палатка в района? Има ли удобни места?

# 26
  • Мнения: 216
На снимки изглежда вълшебно. Дано да е далече от лудницата, която напоследък цари по морето. След 1 седмица на Кранево бях казала, че няма да стъпя никъде на север по морето. Можете ли да ми препоръчате някакъв по- ефтин вариант на хотел Яница. Прегледах сайта с хотелите в Крапец, но на снимка изглежда едно... , а в действителност е доста различно /поне в някои случаи/. Та всякакви мнения ще са ми от полза. Благодаря ви предварително.

# 27
  • Мнения: 4 202
Крапец си е едно селце, в което все още не всеки двор е магазин  и не във всяка къща дават квартири, има няколко хотела, а плажовете са огромни  и съответно не са така пренаселени.
Няма я онази блъсканица като на юг, морето е малко по-студено, но пък често се виждат делфини. Миналата годна 2 любопитни делфинчета дойдоха почти на метър от брега  Crazy
Мисля, че ако не отидем някъде извън България това лято то със сигурност ще почиваме в Крапец.

# 28
  • Мнения: 153
там видях най чистия,красив и ситен пясък   grinning039  хубаво , чисто , диво , зелено ......абе разкош за усамотение  Crazy

# 29
  • Мнения: 5 592
Екстрите в "Яница"-басейни и др. включени ли са в цената?
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт