МОНОДИЕТА - тема 18

  • 104 305
  • 759
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 95
Здравейте,за пръв път ще спазвам монодиета и искам да ви попитам в млечните дни може ли да хапвам Активия?

# 406
  • Мнения: 439
Има ли някой на моно от утре?

Утре ще започна мой вариант.

# 407
  • Мнения: 10 010
Има ли някой на моно от утре?

Утре ще започна мой вариант.

Аз съм от утре, също с мой вариант.  Peace

# 408
  • Мнения: 439
Дези, хайде ще сме заедно значи. Много хубаво. Когато не съм сама съм по-мотивирана. Хубава вечер Heart

# 409
  • Мнения: 245
И аз ще започна от утре с мой вариант Simple Smile Joy
успех  Heart Eyes

# 410
  • Мнения: 439
Успех момичета. Днес е стартът. Ще отчитаме килца заедно. Четох темата назад и видях, че много момичета са избрали свои варианти, но са смъкнали доста. През годините разбрах, че най-много спадам с моно.
Хубав и успешен ден! Flowers Cherry Blossom

# 411
  • Мнения: 245
Днес си варя картофи,а за утре яйца Simple Smile

# 412
  • Мнения: 439
Днес съм на кисело мляко. Още два дни ще съм на него. Така като не готвя съм си супер. Не че не се налага да готвя. Готвя отделно за мъжа ми и отделно за бебето, но поне за мен ми е лесно. Не го мисля.

# 413
  • Мнения: 10 010
Привет, момичета, отчитам първи успешен картофен ден. Утре още веднъж, и започвам яйца.

Дано утре сутринта ни зарадва кантара. Вода ще е, но какво от това. Да ни олекне малко.  Grinning

# 414
  • Мнения: 14 780
Споделяйте ги вашите варианти. Аз все се каня и все прегрешавам с някоя бисквитка още рано рано с кафето. 😏

# 415
  • Мнения: 245
Bebe2015 Така е,като не се готви много е по лесно,аз имам син на 1г3м и дъщеря на 3г2м и за тях само поне 2 неща,отделно за мъжа ми,а като съм на диета още едно и става .... ужас.

Аз започнах днес,ще вчера нямах сили,малките са болни и не бяхме спали.
Моя старт е 78кг и упражнения ,когато имам време.
Поне 10 дни мисля да направя ,след това или с японско чудо или дюкан ще продължа,но да виидм колко воля ще имам .
До НГ искам да си вляза в една много яка рокля Simple Smile Embarassed

# 416
  • Мнения: 439
Да се отчета. -1кг.съм. Знам, че това е вода, но това е част от всяка диета. Вода, малко кила, плато и след това сваляне.
Имам дълъг път да извървя. Започвам от 107,1 кг. Висока съм 175 см. Отдавна не съм била на диета. Ще видим как ще върви сега.
Днес ми е втори ден на кисело мляко. Утре пак така. Открих, че при три дни моно отслабвам най-добре.

# 417
  • Мнения: 245
Аз не мога да издържа 3 дни еднакво,много диети съм пробвала,но след 2 бременност е просто трагично,трудно свалям ... утре съм на яйца надявам се...
Оф нямам воля аз,много ми е трудно нз как ще издържа..
Бебе 2015 колко дни моно ще правиш?

# 418
  • Мнения: 439
Ая, мисля четири тройки, общо 12 дни. Два дни почивка и започвам отново.

# 419
  • Мнения: 245
Ая, мисля четири тройки, общо 12 дни. Два дни почивка и започвам отново.

а упражнения  или друго ще вклчиш ли?

Общи условия

Активация на акаунт