Каква бира предпочитате?

  • 35 845
  • 279
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 29
Аз не бъркам понятията, знам кое какво е - на снимките на red soul има сайдери, не бири.

# 151
  • Мнения: 4 306
За "компотите" горе - това са сайдери, не бири.

Така е,сайдери са.Извинявам се,че разводних темата с не-бири!

# 152
  • Мнения: 29
Изобщо не е проблем, сайдерите имат доста общо с бирите, дори и медовината Simple Smile Този Гинес ми харесва

# 153
  • Мнения: 10 874
В последно време съм на Каменица с бъз и лимон, която ми е много любима. Уви, самата Каменица също ми беше любима преди години, но много я развалиха (а може и моят вкус да се е променил) и я купувам много рядко. Confused

# 154
  • Мнения: 3 608
Аз не бъркам понятията, знам кое какво е - на снимките на red soul има сайдери, не бири.
Грешката Е в мен аз съм прочел грешно.

# 155
  • Мнения: 29
Новият Бритос, за съжаление пак не е нещо, което да си заслужава

# 156
  • Мнения: 4 306


Доста силничка ми идва-11.6% алкохол

# 157
  • Мнения: 4 306

не е лоша

# 158
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Изначално не можах да залюбя нефилтрираната бира, но наскоро попаднах на една, която ме заинтригува с  различни вкусови качества от предлаганите, или тези на които съм попадал до сега.

# 159
  • Мнения: 5 321
Туборг не се прави от Каменница.
За сайдерите, има такива които са бирени и други, в категория вино.

# 160
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
Изначално не можах да залюбя нефилтрираната бира, но наскоро попаднах на една, която ме заинтригува с  различни вкусови качества от предлаганите, или тези на които съм попадал до сега.
Лично на мен повече ми допадат ердингер и францисканер. Тази ми е някъде след пуланер.

Онзи ден съкровището ме зарадва с някакво мисля немско пиво в двулитрово стъркло с порцеланова капачка. Много пивко беше, но името ми се изплъзна. Ще го похваля като си намеря пищова в светлата част на денонощието.

А добро утро! Ето:

Последна редакция: вт, 24 юли 2018, 10:20 от isa_pisa

# 161
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
От това което масово се предлага тук у нас, предпочитам Старопрамен светло през лятото и тъмно през хладните и студени дни. Особено тъмното е добро за нашия вкус, макар, чеако  опитате в Чехия истинския Старопрамен, вкусът му в България няма нищо общо с реалните качествата на това пиво. Завладяващия аромат на хмел, му придават специфичния изискан плътен отчетлив, засищащ вкус. Като отпиеш и те удря в питите чак. Оставаш за дълго с приятния за небцето вкус на малца и ти се иска още и още и... Но от една година много ми  хареса и понякога се поглезвам - защото не ми е много по джоба- 1.60 за малолитражна бутилка...но пък ме грабна букета от малцове карамел и кафе.

Последна редакция: вт, 24 юли 2018, 10:50 от midkoo

# 162
  • Мнения: 378
Още един глас за светлия "Гларус". Също и "Регент" - и двете ги има в Била.
Скрит текст:

# 163
  • София
  • Мнения: 11 987
Напоследък много ми харесва DAB - немска е, от Кауфланд я купувам. Може и другаде да я има.

# 164
  • Мнения: 21
Загорка Ретро, Гролш и Ефес ми харесват, Лефе също ми е любима. В Австрия опитах една Goser която ми остави траен спомен, може би заради пътуването. Скоро в Пловдив опитах Hills Beer някаква крафт, също ми се видя вкусна.

Общи условия

Активация на акаунт