Близнашки майки не се майте, а по-скоро с нас се запознайте!

  • 17 580
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 964
Мишленце я бързо казвай диетата Praynig
Аз така си стоя не съм и мръднала вече два месеца Cry свалих 14 кг с раждането и до там Sad остават ми още 14  Sick ама нали сме на кърма невиждам начин скоро да отслабна Confused

# 46
  • Мнения: 137
Здравейте момичета!
Ползвали ли сте колан за бременни? Мен от време на време ме приболява кръста, та се чудя дали да си взимам. Дайте съвет заслужава ли си и откъде и какъв е добре да си купи човек. Благодаря предварително. Heart Eyes

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 580
             Здравейте и от нас!
             Дружно поздравяваме всички бъдещи мами и им пожелаваме леко бременеене и безпроблемно раждане.
            Я не се питеснявайте предварително /брей, колко съм смела сега- питайте ме когато бях бременна Embarassed/. Всичко ще си мине нормално.
Здравейте момичета!
Ползвали ли сте колан за бременни? Мен от време на време ме приболява кръста, та се чудя дали да си взимам. Дайте съвет заслужава ли си и откъде и какъв е добре да си купи човек. Благодаря предварително. Heart Eyes
        Зависи как ти е разположен корема. Моят беше много ниско и като сложих колана доста ми стегна корема и го подарих на братовчдка ми.

# 48
  • Мнения: 1 744
Здравейте майчета!
Да ви се похвалим : качили сме по 1100кг и сме порастнали с по 4 см. Сега са и двамата по 3800кг и 52см. smile3504
Да ви питам нещо: докторката каза да започна да им давам сок от ябълка и моркови. Не е ли много рано - хич не ми се иска да им се увеличат коликите. Tired Face
Добре дошла на Пепинка и леко бременеене! Ще помагаме с каквото можем. welcome
А да ви се похваля babydust7, виждам че Жането подхвана тази тема - влизам си в дънките вече, останаха ми 6-7 кг да сваля, но мисля че от само себе си ще стане като миналия път.
Целувки на вас и на мъничетата и на тумбачетата! baby pregnant sling

# 49
  • Мнения: 964
По въпроса за сокчетата-аз лично нямам намерение да давам нищо преди 6 месец,нито сок,нито чай,нито каши и пюрета,мойте даже и вода не пият.Ядът по 7 пъти на ден 6 пъти кърма и едно хранене с АМ,до момента ядът 90-100г пробвах ги с повече неискат.
Наде аз лично съм против ранното захранване,но всяка майка сама си преценява,ако мислиш че е рано за сок изчакяй.

# 50
  • Мнения: 3 336
Жане, на нисковъглехидратна диета съм - само месо, яйца и зеленчуци, колкото си поискам от всичко, само да не е пържено. Това и по-интензивния варент на тази диета, в другия й вариант, който може да се ползва от кърмачке е да се изключат само тестени и сладки нещо, също зърнените и картофи и банани. Но пък можеш да си пиеш мляко до насита Mr. Green
Обаче аз не съм много сериозна и от време на време се изкушавам с по някоя чаша мляко или сирене и т.н., та не свалям толкова интензиво, колкото се сваля иначе ако си сериозен. Казват, че се сваляло на ден по 1 кило, ако се спазва точно, ако си на интензивната диета, с другата се сваля по-малко, но пък не прекъсваш кърменето Peace

# 51
  • Мнения: 137
alessia, благодаря ти за съвета. Моите май не са ниско, но по-добре ще е да пробвам с някой колан, преди да си купя. Ще си мисля още, дано гърбът ми издържи и без него Wink
Наде, браво на юнаците smile3501Нека папкат, за да пораснат големи и да са живи и здрави.  babyuu passifier

# 52
  • София
  • Мнения: 137
Привет на всички настоящи и бъдещи майчета на близначета!!!  Hug Hug Hug
От 23 дни съм щастлива майка на двама сина - Стратос (2300/44) и Димитрис (2150/45).  Grinning
Родиха се на 19 април в бившата "Тина Киркова" със секцио...
Е, малко рано, но нямаше как. Всичко стана много бързо, защото ми се отлепи едната плацента и ми изтекоха водите... Но извадихме късмет и след 9 дни в кувиозчета и 20-дневен престой в болницата вече сме си в къщи и привикваме към новия начин на живот.  Laughing
Благодаря на всички майки, които се сетиха за нас и обещавам скоро снимки - едва ли има близначета, които да са толкова различни и по външност, и по характер. Но да са живи и здрави и поне няма да ми объркват  Peace

# 53
  • Мнения: 1 744
Мики, честита двойна радост!  ylinfant   ylinfantДа са ти живи и здрави бебочетата! Много да ви радват и носят само положителни емоции! Бързо възстановяване на теб и да сложиш снимки да ги видим юнаците.
Поздрави и целувки от нас! txtloves Two Hearts

# 54
  • Мнения: 137
Честити юнаци на Мики!!! newsm05 newsm05
Да са живи и здрави, много да ви слушкат и да ви радват  loveuuu! Някоя мама вече ни беше казала, че си родила, но е хубаво да те видим на линия! newsm51
Ако не е тайна, защо мъжленцата са с гръцки имена? Таткото да не е грък?Извини ме за любопитството, но понеже съм завършила гръцка филология и съм работила досега повече с гърци, та съм пристрастна!

# 55
  • София
  • Мнения: 1 022
Здравейте и от мен - радвам се да се запознаем  Simple Smile Аз също чакам близнаци, но до сега само четях, че както знаете, притеснения има много. Всички лекари, които ме видят още от второто изречение почват: и много да се пазиш, че като са близнаци е по-рисково, много да лежиш, да не ходиш на работа - взимай често болнични и т.н. Все едно... и човек се ошашква. Даже обсъждаха да ми сложят серклаж профилактично, но за сега ми се разминава.
Всички бебоци са строхотни - поздравления на майките и татковците и пожелания всичко да е наред, да няма много болести и т.н.
Радвам се, че има такъв форум, защото - както всички знаете - за близнаци няма много инфо. А пък и аз не познавам нито една майка на близнаци...
Аз не съм качила нито еднто кило и лекарите вече ме гледат подозрително - а пък аз все си мисля, че е рано още. Храня си се нормално, не повръщам вече...
Поздрави на всички!  Hug и пожелания за безпроблемна бременност на другите, които още не са родили.

# 56
  • Мнения: 1 744
Добре дошла Есма! Лека и безпроблемна бременност! Хубаво е че си се престрашила и да пишеш. Сигурна съм, че ще ти е интересно и полезно. Поздрави! Hug

# 57
  • Мнения: 228
 welcomeна всички нови бъдещи майчета и по смеличко де недейте така няма нищо страшно ето виждате че сме оцелели и се справяме някак си ,лесно няма но карайте по весело за самите вас и за бебките newsm53

# 58
  • Мнения: 255
Честити бебченца на Мики да са ти живи и здрави и много да ви радват да станат красиви и умни дечица Hug

# 59
  • Мнения: 964
Добре дошли на всички нови майчета!

Общи условия

Активация на акаунт