Ринопластика

  • 141 057
  • 788
  •   1
Отговори
  • Мнения: 59
Хора , прочетох много по темата за ринопластиката,но все стари постове . Правила съм веднъж през 2014 при Асен Асенов в Пловдив, но не останах напълно удовлетворена. Има ли някой , който си е правил подобна интервенция да сподели положителни резултати  Peace ? Записването при Джамбазов е адски трудно, а при Мухамет Дилбер в Турция ми беше отказано без осъществен преглед. Моля давайте решения , защото това ми избожда очите  Praynig

ринопластика

Последна редакция: пн, 13 май 2019, 13:41 от bubanka

# 1
  • Мнения: 5 981
Аз имам правена ринопластика при проф. Карен Джамбазов /тогава все още беше доцент/ през 2009 г. в клиника Каспела в Пловдив. Като цяло съм доволна. Докторът ми направи страхотен нос, обаче с времето /след година-две/започна да се променя, получих едно удебеляване от едната страна, за което четох че често се случва и вината не е на доктора. В момента се нуждае от корекция, но засега не съм на такава вълна, че се борим за бебче. Ако се престраша пак някой ден може и да легна пак под ножа. Та ще ми е интересно да прочета мнения и да видя снимки. Аз ще се радвам на мнение за д-р Ильо Стоянов. Не знам защо, но ми вдъхва доверие и не си спомням да съм чела нещо лошо за него.

А този д-р в Турция защо е отказал?

# 2
  • Мнения: 2 838
В момента тече масирана реклама във Фейсбук на Мухамет Дилбер, така че и на мен ми е любопитно как е отказал без преглед дори. Иначе носовете му са страхотни поне на снимките Simple Smile

# 3
  • Мнения: 18 579
В момента тече масирана реклама във Фейсбук на Мухамет Дилбер, така че и на мен ми е любопитно как е отказал без преглед дори. Иначе носовете му са страхотни поне на снимките Simple Smile

Отказал ѝ е, защото не я е прегледал. Аз поне така го разбрах, което е нормално, едва ли някой ще се съгласи да оперира, без да е видял на живо за какво става дума.

# 4
  • Мнения: 59
В момента тече масирана реклама във Фейсбук на Мухамет Дилбер, така че и на мен ми е любопитно как е отказал без преглед дори. Иначе носовете му са страхотни поне на снимките Simple Smile

Отказал ѝ е, защото не я е прегледал. Аз поне така го разбрах, което е нормално, едва ли някой ще се съгласи да оперира, без да е видял на живо за какво става дума.

Въобще ми отказа преглед доктора .  Каза ми че не смята ,че ще има кой знае какъв резултат.  Но иначе и при мен носа доста се деформира с времето а и адски трудно зарастна. Днес говорих с друг турски хирург Емре Илхан и ще ходя през април на консултация в София . Ще видим какво ще какво ще ми каже той . И все пак цените са доооста по- високи от тукашните ..

# 5
  • Мнения: 18 579


Въобще ми отказа преглед доктора .  Каза ми че не смята ,че ще има кой знае какъв резултат.  Но иначе и при мен носа доста се деформира с времето а и адски трудно зарастна. Днес говорих с друг турски хирург Емре Илхан и ще ходя през април на консултация в София . Ще видим какво ще какво ще ми каже той . И все пак цените са доооста по- високи от тукашните ..

Да, определено са доста по-високи цените в Турция, особено за реоперация. Видя ли в тялото.бг и за други хирурзи? При Асен Асенов си спомням, че имаше едно момиче с немного успешна ринопластика, на което безплатно ѝ направи реоперация и резултатът беше станал доста задоволителен.

# 6
  • Мнения: 59


Въобще ми отказа преглед доктора .  Каза ми че не смята ,че ще има кой знае какъв резултат.  Но иначе и при мен носа доста се деформира с времето а и адски трудно зарастна. Днес говорих с друг турски хирург Емре Илхан и ще ходя през април на консултация в София . Ще видим какво ще какво ще ми каже той . И все пак цените са доооста по- високи от тукашните ..

Да, определено са доста по-високи цените в Турция, особено за реоперация. Видя ли в тялото.бг и за други хирурзи? При Асен Асенов си спомням, че имаше едно момиче с немного успешна ринопластика, на което безплатно ѝ направи реоперация и резултатът беше станал доста задоволителен.

Какво имаш в предвид под не много успешна ?

# 7
  • Мнения: 18 579


Какво имаш в предвид под не много успешна ?

Доколкото си спомням, формата не беше сполучлива - увиснал изглеждаше носът и асиметричен, не се сещам в момента имаше ли функционален проблем, но можеш да провериш в темата за Асенов в подфорума за ринопластика, предполагам, че я знаеш.

# 8
  • Мнения: 59


Какво имаш в предвид под не много успешна ?

Доколкото си спомням, формата не беше сполучлива - увиснал изглеждаше носът и асиметричен, не се сещам в момента имаше ли функционален проблем, но можеш да провериш в темата за Асенов в подфорума за ринопластика, предполагам, че я знаеш.
Съвсем нова съм тук и не съм чела , но подтикната от горе написаното вчера му пратих мейл с въпроси и ми каза да заповядам да поговорим лично . Паралелно съм се насочила към доктор Емре Илхан , който ще проведе консултация април месец в София . Искам да постигна фин нос и се чудя на къде да се насоча.. newsm78

# 9
  • Мнения: 59
Хора , някой има ли впечатления от др. Емре Илхан ?

# 10
  • Мнения: 59
Понеже виждам, че темата се затлачва, а наистина ми е много наложително , моля ви, ако има някой доволен от своя хирург нека сподели впечатления и информация:) Благодаря

# 11
  • Мнения: 18 579
Има доста доволни, виж в темата във форума на тялото.бг, това е българската фейсбук страница за Илхан:

https://www.facebook.com/%D0%94-%D1%80-%D0%95%D0%BC%D1%80%D0%B5- … -568620229968209/

По принцип има и по-евтини турски хирурзи, гледах в темата, че имаше координати на двама други, които идваха на цени, много близки до цените в България и пак бяха добри.

# 12
  • Мнения: 59
Има доста доволни, виж в темата във форума на тялото.бг, това е българската фейсбук страница за Илхан:

https://www.facebook.com/%D0%94-%D1%80-%D0%95%D0%BC%D1%80%D0%B5- … -568620229968209/

По принцип има и по-евтини турски хирурзи, гледах в темата, че имаше координати на двама други, които идваха на цени, много близки до цените в България и пак бяха добри.

Виждала съм момиче с "турски" нос на много сносна цена и изглеждаше уникално , но не ми каза името на хирурга .. май е някой от тези

# 13
  • Мнения: 18 579
Имаше един с ревизия след Асенов (май) при немного известен в България и чужбина турски хирург, който обаче бил обучавал точно някой от тези тримата по-известни (и по-скъпи)  - Авшар, Илхан или Дилбер. Ще потърся как се казваше, че сега не се сещам за името му.

Защо не се запишеш на консултация при този, безплатна е, но трябва да побързаш, че местата са ограничени:

https://www.turmed.bg/medicalparkprofbasterzi


Илхан ще идва в София да прави (цитирам) "безплатни консултации в София май месец. За да се запишете, обадете се на 0877909255 или изпратете лично съобщение на българската му фейсбук страница." - там също може да се запишеш, на Дилбер консултациите са платени.


Допълвам, хирургът е Ташкин/Ташкън, но всъщност има двама ринопластици, които се казват така: Юмет Ташкън и Юсел Ташкън, може да разгледаш работата и на двамата, както и да се свържеш с тях:

http://www.pictaram.com/user/drumittaskin/280811407/1220459994480509240_280811407

https://www.instagram.com/rinoplasti.dr.tyucel/?hl=en

Това момче споменава, че се е реоперирал при Ташкън (Ташкин) след 2 неуспешни предишни ринопластики, но при кой от двамата, не съм сигурна:

http://www.tialoto.bg/forum/search.php?searchid=362283

Може да го питаш на ЛС или във форума, споменава, че доста евтино му е излязло - около 3000 евро за ревизия (Дилбер и Илхан гонят към 10 хиляди лева за първа ринопластика, а Авшар може да гони и 20 хиляди).

Ето тук може да разгледаш и други турски хирурзи, и резултати на пациенти. Най-лесно е да търсиш по таг rinoplasti (така е ринопластика на турски): http://www.pictaram.com/tag/rinoplasti

Последна редакция: пт, 14 апр 2017, 19:41 от кукумицинка

# 14
  • Мнения: 59
Хора здравейте ! Записах си час при д-р Unit Taskin и на 08.05. съм на операция ! Много се страхувам, защото имах много синини и оток след първата операция , но се надявам методите в Турция да са по-напреднали и да не трябва да стоя вкъщи с месеци . Огромно благодаря на Кукумицинка за инфо-то !

Общи условия

Активация на акаунт