аз ли не разбирам семейния живот, че не върви???

  • 7 436
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Не ми е ясно всички, които толкова категоречно съветвате да се изнесе, или да го изгони, имате ли представя какво я чака после????
Не че аз не се грижа сама за детето, и това не ми тежи, но има моменти в които наистина ама наистина е много трудно. А денят когато ще трябва да отговори на въпроса мамо защо не живея с тати??? И моментите в които на бебка ще и липсва тати? и сълзичките в очите на едно дете за тати?? независимо щи за стока е той??? колко от тези, които са посъветвали момичето да се разведе са го преживяли??
Не може така лекомислено да се раздават категорични становища.
Не че съм за това да се живее на всяка цена с бащата за да го има като присъствие, но преди да се стигне до това решение, човек трябва да е наясно с много неща. Както и с цената която ще плати за по-сспокойният си в някаква степен живот.

# 76
  • Мнения: 255
Малка мечка, явно просто не разбирате семейния живот по еднакъв начин със съпруга си.  И си мисля че не върви, защото съпругът ти преди тебе е изпаднал в 'следродилна депресия'. Явно му е трудно да се справи с новите отговорности - да е баща на детето ви.. и сякаш тя не съществува - нито финансово, нито като грижи. Вероятно е протест и поведението на сина (без да го обмисля много - той те провокира, за да избухнеш и да станеш лошата...) Атаката е най-добрата защита - май това е стратегията.
Ако имаш нерви - сменяй тактиката - стани мила, любяща, весела....  Обърни му внимание, глези го.... Така ще излезе от релси, и ще се чуди какво става.. може да се върне с букет  някоя вечер.
 Ако немаш нерви - живей си живота сякаш и тях (баща и син)  ги няма.... 
И искай пари - това е неговия принос в семейството.. ако трябва кажи ще ме ги върнеш като работиш, но не трябва да се издържаш сама в този момент...

# 77
  • Мнения: 855
 smile3511 Аааа НЕ !!! Лично аз щях да му покажа пътя  smile3513 или аз щях да си хвана детето и дим да ме няма. От личен опит знам,че трудно се мени характера на човек.Баща ми не беше стока и цял живот така си и остана, горката ми майка  smile3518 така и не може да намери смелост да го остави. Така че не бих търпяла поведение което би ме унижило и наранило по какъвто и да е начин-физически или психически. Не е единствения мъж на света, а и ако продължава така във времето да се държи на детето май ще му е по добре само с теб. Щом изкарваш и добри пари, а и ако има кой да ти помага от твоето семейство.... И какво ще рече ОТДЕЛНИ ФИНАНСИ ??? Нали сте семейство и дете имате. Ние започнахме с общата каса в момента когато започнахме да живеем заедно!!! Сега съм бременна,нямаме брак, но въпреки това сме много сплотено семейство.Миличка,ако щеш вярвай,ама плача в момента  smile3518 тъжно е так да се държи с теб и детенцето ви.Сега би трябвало да е един от най-прекрасните ви периоди в живота, да се радвате на малката и да се обичате.Трябва сама да решиш какво ще направиш, но знай че понякога любовта е сляпа и колкото и да го обичаш първо мисли за детенце и за теб.Успех миличка и дано се вразуми  Praynig

# 78
  • Мнения: 138
стига сте настройвали жената да напусне мъжа си. та те са женени едва от година.

# 79
  • Мнения: 138
ive1ina, снимката с бебиното краче е гениална Hug

# 80
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Повторните бракове с природени, доведени, заварени деца са винаги така. Има непрекъснато ощетени, озлобени, пренебрегнати, сиромаси/богаташи/, гладни -жадни от мащехи, пастроци, първи-втори......... Така е защото всеки има различни представи за възпитание, хигиена и какво ли още не.  no И още нещо, човек първия път като си обърка живота, край, върви с последствията си и в следващия път, и в следващия път............ Banghead Майка не можеш да бъдеш - оставаш мащехата, хубава-лоша лудата/ в случая/ пак е майката preggo Много е сложно, минах по този път и сега си чукам тиквата проста -  Rage. Имах чувството, че ме гледат под лупа да не би с нещо да засегна детето, защото.......нали знаеш, ако с твоето дете някой така прави..... newsm45. въпреки всичко мисля, че възрастните са виновни, децата са тесто, както го омесиш newsm43 Бащата е за .....много раздава демокрация за сина си ukliam1

Общи условия

Активация на акаунт