Раждане в Окръжна Болница "Света Анна", София - 2

  • 93 631
  • 850
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
И аз така знам, ако не е по тяхна преценка, надали ще се навие някой специално за Окръжна.

# 181
  • Мнения: 633
Здравейте, не видях в предходните страници, дали д-р Дачева прави пълно проследяване, с фетална морфология или за нея препраща към друг специалист?

# 182
  • Мнения: 178
За фетална морфология, д-р Дачева не прави. Лично мен ме изпращаше във Фемина или в Марковс, съответно да си избера сама къде искам.

# 183
  • Мнения: 152
Момичета, за първи път се чувствам леко разочарована от ОБ. Sad Днес отидох да си взема болничен - 30 дни, който е до 06.10, но акушерката ми каза да отида на ЖК на 20.10, защото миналия път - на 08.09 ми се водел за такава през септември, а тогава само ми премериха обиколката на корема, кг и кръвното, без преглед на видеозон. Все пак се водя рискова бременност, защото е двуплодна, пускат ми болничен, а не са ме видяли на видеозон - струва ми се странно. Освен това си мислех, че след като ме пуснаха болничен, то след  това ще ми дадат следващ и така до края, но явно нещо не съм разбрала. Мисля да се чуя с Жекова по някое време когато ми изтича болничния и ще поискам преглед, дори да е платен, а на прегледа ще коментирам и това с болничния. Някой знае ли да има такава практика при нея или просто акушерката нещо не беше на кеф днес. Да не говорим, че доколкото знам в 24 - 25 г.с. се пускат вторите изследвания по Здравна каса, в които седмици съм сега и после към 32 - 34 и третите такива, но днес ми ги отказа и ми каза, че в 28  - 29 ще ми ги пуснат и после в 36 - та до тогава може всичко да е станало.
При Вас, които сте били на ЖК при Жекова как е било?

Поздрави,

Последна редакция: пт, 15 сеп 2017, 18:25 от 4udenkata

# 184
  • Мнения: 54
Имам въпрос, не съвсем свързан с темата. Родих със спешно секцио при д-р Жекова. Тя е в отпуск, а когато се върне, няма на кой да оставя бебето. Ако отида в отделението без уговорки с д-р и без оплаквания, дежурният АГ дали би ме прегледал ?

# 185
  • Мнения: 152
Момичета, тази сутрин се събудих с херпес на устната. Случвало ли Ви се е по време на бременност и как процедирахте - в 25 г.с. съм с близнаци. Имате ли идея д-р Жекова какво препоръчва в тази ситуация? Тя до кога е в отпуск?

# 186
  • Мнения: X
Какво те притеснява? Обикновен херпес не е опасен, опасния е херпес зостер, но това е съвсем различна инфекция.

# 187
  • Мнения: 11
Мами, бях миналата седмица на отворените врати, но забравих да питам-за самото раждане дават ли нощници или ние трябва да си подсигурим? Казаха ми , че поне 3 трябва да имам, но за самото раждане не разбрах.

# 188
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Мами, бях миналата седмица на отворените врати, но забравих да питам-за самото раждане дават ли нощници или ние трябва да си подсигурим? Казаха ми , че поне 3 трябва да имам, но за самото раждане не разбрах.
Една от трите ти е за раждането Simple Smile

# 189
  • Мнения: 11
Мами, бях миналата седмица на отворените врати, но забравих да питам-за самото раждане дават ли нощници или ние трябва да си подсигурим? Казаха ми , че поне 3 трябва да имам, но за самото раждане не разбрах.
Една от трите ти е за раждането Simple Smile
Благодаря за бързия отговор Simple Smile

# 190
  • Мнения: 152
Момичета, здравейте,
Някой знае ли до кога е в отпуск д-р Жекова? И още един въпрос - някой има ли идея каква би могла да е причината болничният, който ми издадоха от ЛКК от Окръжна болница да не ми е качен в НОИ и дали има такава практика?

Благодаря за отговорите,

Последна редакция: ср, 27 сеп 2017, 10:57 от 4udenkata

# 191
  • София
  • Мнения: 18 695
Като се издаде болничен веднага се отразява в системата на НОИ.
Снабди се с пик код и можеш да ги следиш.

# 192
  • Мнения: 152
Именно с ПИК код го следя, но го няма вече 2 седмица....

# 193
  • София
  • Мнения: 18 695
При издаване отразява веднага.
А кога работодателя ще го представи е друга работа.

# 194
  • Мнения: 152
Да именно - няма ми това отразяване. Предполагам е някаква технически пропуск. Къде в ОБ бихте ме посъветвали да звънна да попитам - може би на регистратура - там ми слагаха някакъв печат и писаха в една голяма книга нещо или на самия д-р, който ми подготви документите за ЛКК? Извинявам се за въпросите, но ми е за първи път и съм леко объркана.

Благодаря,
И все пак някой знае ли Жекова до кога е в отпуск?

Общи условия

Активация на акаунт