Педиатрите във Варна - 4

  • 63 192
  • 420
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 457
Има ли някъде списък на педиатрите , които работят в определен район, искам да ми е близо, как да си избера доктор, като все ми отказват, не записвали нови

# 136
  • Мнения: 2
Здравейте,предстой ми раждате през февруари.Искам да ме насочите към добра педиатърка в района на Колхозен пазар.Благодаря ви предварително! Simple Smile

# 137
  • Варна
  • Мнения: 317
Здравейте, някой може ли да ми помогне с мобилиния телефон на д-р Мариета Драганова?

# 138
  • Мнения: 1
Здравейте , препоръчайте ми педиатър във Варна ако може и кординати за връзка. Живеем в малък град и се нуждаем от специалист,синът ми е на 6 години и имаше гнойна ангина , и след прием на оспен 8дена отново почна да вдига температура, а нашите педиатри казват , че ангината вече е минала. Имаме нужда от професионално мнение . Благодаря предварително!

# 139
  • Варна
  • Мнения: 769
Бих препоръчала д-р Станка Ангелова, посещавали сме я в Медикъл лайф,платен прием. Не знам дали преглежда по ЗК, но останах доволна от прегледа и вниманието,което обърна на детето.

# 140
  • Мнения: 581
Аз бих препоръчала проф.Близнакова. Не преглежда по ЗК, но е изключителен специалист.
Детето ми беше две седмици с температура, ЛЛ изписа един антибиотик, след курса на лечение детето ми отново започна да вдига температура. След това ни приеха в болница. Благодарение на адекватното лечение, след 10 дена оздравя.


Здравейте , препоръчайте ми педиатър във Варна ако може и кординати за връзка. Живеем в малък град и се нуждаем от специалист,синът ми е на 6 години и имаше гнойна ангина , и след прием на оспен 8дена отново почна да вдига температура, а нашите педиатри казват , че ангината вече е минала. Имаме нужда от професионално мнение . Благодаря предварително!

# 141
  • Мнения: 8
Здравейте, някой може ли да ми даде информация за графика на доктор Ели Чумпилиева в света Клементина? И знаете ли дали трябва да си запазя предварително час при нея?

# 142
  • Варна
  • Мнения: 521
Здравейте,
имате ли мнение за Д-р Татяна Бакалова-Фурчева или Д-р Мариана Профирова?

# 143
  • Мнения: 515
Профирова не приема нови пациенти. А Фурчева държи да се срещнете и на място решава дали да вземе нов пациент. Мога да кажа като минус при Фурчева е това, че се качваш по едни стълби и пациентите чакат в един супер тесен коридор. Място за количка вътре - трудно, особено ако има и много чакащи /от позната знам, че зимата има доста хора и е задушно вътре, и няма никакъв климатик в "чакалнята"/. Иначе кабинетът й е голям. Като педиатър не знам дали е добра, но е доста приказлива.
Има и друго - аз от звънене на разни педиатри - само един ме попита кога ми е термина и каза, че за юни-юли не записва повече нови пациенти. Имат някакъв месечен лимит за записване на нови бебета - пациенти, но не знам какъв е. Така, че ако датата на термина НЕ наближава може да пробваш с Профирова.

# 144
  • Мнения: 338
Здравейте,

Някой има ли номер на Анелия Хариева от Майчин дом?

# 145
  • Мнения: 35
Моля за мнение тези от вас, на които педиатъра НЕ е личен лекар. Избрах педиатър, който работи с ЛЛ в същия МЦ (оправят документите помежду си). Тъй като не съм доволна, реших да сменя педиатъра. ЛЛ ми издаде талон за консултация с предупреждението, че дава само по 1 месец(нали са без ограничение?). Новият педиатър пък ни назначи изследвания и иска ново направление след като са готови (защото консултация и преглед било различно). Кой е прав в случая?

# 146
  • Мнения: 654
Здравейте,

Някой има ли номер на Анелия Хариева от Майчин дом?
089 992 8822
Това й е номера, но е с някаква програма и ако тя няма записан твоя номер, няма как да се свържеш с нея. Трябва в понеделник да звъннеш на регистратура в МД и от там да поискаш да те свържат с кабинета й.

# 147
  • Варна
  • Мнения: 25 236
ЛЛ ми издаде талон за консултация с предупреждението, че дава само по 1 месец(нали са без ограничение?).
Мисля, че нямат ограничения при ЛЛ, т.е. той не може да откаже направление с мотива, че са му свършили. Но направленията си важат един месец, имаш право на два прегледа през това време и не мога аз лично да разбера кое е различното на "преглед" и "консултация"... Все с един код се издава направлението, код за педиатър и мисля, че действително няма как докато все още важи предходното да бъде издадено още едно. Не твърдя, че съм права, но такава е моята логика. В противен случай теоретично ти би могла всеки ден да искаш направления, къде ще му излезе краят?

# 148
  • Мнения: 1 222
Мона13, ЛЛ трябва да ви издаде направление за преизбор на специалист "Детско здравеопазване". С това направление отивате при новия педиатър и записвате детето. Това направление /води се номер 10, ако не се лъжа/ важи за ежемесечните детски консултации на детето, т.е. тук ви е необходимо едно направление, а ако се наложи да посетите педиатъра извън тях, ЛЛ издава отделни направления, които нямат ограничение.
Смятам, че Вашата лична лекарка изобщо не е отписала детето от досегашната му педиатърка, поискайте си направлението, картона и всички други документи и се запишете, при когото прецените.

# 149
  • Мнения: 35
Много благодаря! Аз също така бях разбрала, но при ЛЛ явно нещо ме въртят. Исках да съм сигурна, преди да се “разправям”. Иначе си взех всички документите, но съжалявам че изпуснах юни, за да сменя и ЛЛ...

Общи условия

Активация на акаунт