Цеци Красимирова

  • 3 198
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 171
Знам за Ивайла Бакалова че отслабнала като папкала само киви. Голяма мъка!!!
Абе тя не е имала кой знае колко да сваля. През бременността си наддала 6 килограма. Поне така каза момичето. Не като мене-28 hahaha

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не знам как ги е свалила, но е забележителна и чудовищно красива жена. Аз поне по-хипнотизираща физиономия от нейната не съм виждала. Въпреки, че я изкарват курва- но поне е курва от класа, която си знае цената. Мен друго ме учуди- как е успяла да се възстанови след онова, което е преживяла. Направо е като феникс тая жена.
Shocked Много ни се разминават мненията. На мен пък ми е най-антипатичната манекенка (очите й са ми много неприятни, придават й направо зъл вид). Не го казвам от завист, защото смятам, че има страхотно красиви манекенки.
А от кой е детето й?

# 47
  • Мнения: 2 839
Не знам как ги е свалила, но е забележителна и чудовищно красива жена. Аз поне по-хипнотизираща физиономия от нейната не съм виждала. Въпреки, че я изкарват курва- но поне е курва от класа, която си знае цената. Мен друго ме учуди- как е успяла да се възстанови след онова, което е преживяла. Направо е като феникс тая жена.
Shocked Много ни се разминават мненията. На мен пък ми е най-антипатичната манекенка (очите й са ми много неприятни, придават й направо зъл вид). Не го казвам от завист, защото смятам, че има страхотно красиви манекенки.
А от кой е детето й?
ТОва имах предвид и аз. Не мога да и гледам очите дори и на снимка  Confused На живо да не говорим ... засякох я при В. Райкова, еми превключих канала, не издържам на тоя погдел  Sick

# 48
  • Мнения: 5 647
Цеци Красимирова я познавам лично. Учехме в едно училище едно време. Винаги е била много красива. Точно очите й са много интересни.

Общи условия

Активация на акаунт