Пай от картофи с пилешко месо.

  • 5 902
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
Аз сега го почвам, ама пусто - като съм начинаеща готвачка, и незнам на колко градуса се готви?

Питах по лични и по Кю момичетата, които да го готвили вече.

 И аз сега го турих да се пече  Mr. Green
Сложих го на 180-200 градуса, не е сигурно колко  Mr. Green

П.С. И аз запържих пилето с малко доматено пюре. Благодаря за идеята на адашката БеибИту. Имах малко останал сос от спагетите вчера Simple Smile). И вместо магданос сложих босилек, че това първото хич не го долюбвам.

# 16
  • Мнения: 22 867
Аз сега го почвам, ама пусто - като съм начинаеща готвачка, и незнам на колко градуса се готви?

Питах по лични и по Кю момичетата, които да го готвили вече.

Ами на колкото си печеш гювечите, мусаката, печените картофи. Аз го правих със сварени картофи, т.е. трябваше ми време, колкото да се запече кашкавала. Наистина е много вкусно. Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 5 577
Марчела, ти с варени ли картофи?

# 18
  • Мнения: 2 550
Марчела, ти с варени ли картофи?

Тц, сурови.
Ако са ти варени картофите, пак може да го сложиш на 200-220 градуса, колкото да се запече кашкавалО.

# 19
  • Мнения: 2 550
Мдам, току що пробвах вече готовата манджа и мога да кажа, че е страхотно  Heart Eyes
Влиза в графата "любими" Simple Smile

Мърги, кво стана с твоята манджа? Да не забравиш подправките! Simple Smile

Последна редакция: нд, 07 май 2006, 14:04 от Крокозавър

# 20
  • Мнения: 5 577
Тъкмо запуржвам нещата, обещава да е чудна манджата.

Аз сложих морков, вместо гъби, защото тъкмо доядохме днес каварма с много гъби и ни омръзнаха.

Мисля да поръся накрая със сусам, не за друго, ами защото имам.

После на доклад идвам пак, ех че хубаво готвя по форума.  Sunglasses

# 21
  • Сливен
  • Мнения: 382
Аз го пекох на 170 градуса. Бях наляла от бульона на пилето толкова, че почти да покрие горния пласт картофи и пекох докато водата остане съвсем на дъното. Едва тогава настъргах кашкавала и докато той се зачерви, водата бе извряла.
Освен това още докато задушавах плънката добавих малко горчица, червен и черен пипер и една готова подправка за пиле. И понеже някой питаше - сложих картофите сурови.

# 22
  • Мнения: 2 550
Аз пък да ви се оплача, че почти ми бяха свършили старите картофи. И понеже ме мързеше да купувам, направих комбинация от стари и пресни картофи, ама пак стана де. Накаря се оказа, че кашкавала ми е съвсем малко, но поне личи, че съм сложила кашкавал  Joy

# 23
  • Ruse
  • Мнения: 390
Хей какво съвпадение Mr. Green-в4ера се 4удих какво да готвя и се оплаках на лелята на мъжо и тя ми каза да зготвя точно това ястие смо 4е тя каза 4е слага 3 глави лук.Днес го забърках ама с 2 малки глави4ки лук и мога да кажа 4е стана невероятно вкусно Joy

# 24
  • Мнения: 5 873
Ще пробвам още утре.Благодаря за рецептата.

# 25
  • Мнения: 2 825
Така си и знаех... Не само звучи вскусно. БЕШЕ много вкусно и красиво:  Sunglasses



Малеееее, не само звучи вкусно, но и така изглежда. Ще го пробвам задължително  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 1 105
В момента го готвя мирише невероятно, само гъби неможах да намеря ама нейсе.

# 27
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Това ще да е на масата у дома довечера...Мерсиии

# 28
  • Мнения: 310
много бързо и вкусно!!! И мъжа много го хареса  Peace

Общи условия

Активация на акаунт