Прочистване на организма от паразити

  • 212 511
  • 566
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 700
Така правя приемаме сушени плодчета. Те абсорбират отровите в червата. Действат безотказно при разтройство. Повишават иунитета. Успокояват стомашни болки. Изпитано!

# 31
  • Мнения: 1 656
Здравейте!
Не е много по темата, но сте наясно с доста неща и искам да попитам .
От известно време, или от поне година  съм го забелязала,че понякога при издухване на носа, при хрема или ако нещо се раазплача излизат някакви тъмно зелени, черни нишки в самите секрети.  Ако беше от мръсния въздух или цигари нямаше ли и други хора да забележат това? Решила съм да си прегледам и синусите сега. Възможно ли е причината да е някакъв паразит?

# 32
  • София
  • Мнения: 5 361
Така правя приемаме сушени плодчета. Те абсорбират отровите в червата. Действат безотказно при разтройство. Повишават иунитета. Успокояват стомашни болки. Изпитано!

нещо друго от личен опит. комбинирам прием на сушен бъз със зрънца мастикс сутрин. една година така пих и всички болести и вируси минаха покрай мен.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 26 146
Едновременно ли ги пиеш и по колко зрънца?

# 34
  • София
  • Мнения: 5 361
едновременно, сутрин, всеки ден. три зрънца мастикс, 3 - бъз. бъзът може до 12-15 зрънца.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 26 146
мерси bouquet

# 36
  • Мнения: 4
ДЕРМАТИТ

Поради широкия спектър на дерматита, са разработени схеми и методи за лечение на кожни заболявания базирани на лекарства и физиотерапевтични средства. Универсални методи за лечение на дерматит няма. Следователно всички схеми и продължителността на лечението се определят от лекуващия лекар индивидуално за всеки пациент.
В основата на всички съвременни методи за лечение на дерматит има три принципа:
Принципът на цялостна диагностика, включително традиционни и нови методи за изследване на кожата и тялото на пациента, за да се определи причината за заболяването и естеството на патогенеза;
Принципът на мулти-фактор ефекти върху патогенезата на заболяването, включително неутрализиране на патогенни ефекти на агента, ефектът на симптомите на заболяването, за да се елиминират смущаващи фактори и настройка на защитните сили на организма (медикаменти и психотерапия);
Принципът на непрекъснатост на лечението. Терапията на дерматит отговаря на времето, необходимо за завършване на регенерация (възстановяване) на кожната тъкан. Това е един много дълъг и продължителен процес. Може да започнете от прочистване на целия организъм от паразити, гъбички и вируси с едно укрепване на имунната система.Мисля, че е най-добре да приложите биорезонансна терапия, за да не се увреждат органите и най-вече стомаха. Съчетайте с правилната хранителна диета.

Дерматит храна (хранителна алергия)
Храни и дерматит при деца: Започва много рано при хранителни алергии. Първите кожни симптоми при бебета с известна свръхчувствителност към определени храни, се появяват като: Зачервяване на бузите и задните части; Себороя - люспи по главата;
Правилното диагностициране на причините за непоносимост към храни, предпазват бебето от много проблеми в бъдеще. Преди да се обърнете към алерголог, трябва да се обърне внимание на качеството на живот на бебето и околната среда.
Вероятните фактори, причиняващи хранителни алергии при деца могат да включват: Рискове от околната среда; Генетична предразположеност; Честата консумация на храни, съдържащи алергени.
Дерматитът при възрастни от хранителни алергии е малко по-различн. Свръхчувствителност, проявяваща се след хранене в следния вид: Метеоризъм (повишена газ) и чувство на тежест в стомаха, киселини, лошо храносмилане; Сърбеж без обрив; Хрема, запушване на носа, алергичен конюнктивит; Умора, слабост, и оток на крайниците.Рядко - треска.
Диета за дерматит и правилното хранене.
При алергичен дерматит специалната диета и правилното хранене са включени в системата за регенериране на пациента. Добре организирано хранене и хипоалергенни хранителни продукти в диетата на пациента са ключът към несъбиране в тялото на нови дози от алергени.
Основният принцип - включването в диетата на лесно смилаеми нискокалорични храни.


# 37
  • Мнения: 4
За Latisha

Правилно си се насочила, първо да прочистиш целия организъм от паразити, гъбички и вируси. Освен чрез чайове, спазване на определена хранителна диета, може да приложиш и биорезонанс. Най-добро е комбинираното лечение. Може да се използват чисти етерични масла за гъбичките, но промивките не са много припоръчителни, защото колкото и да се стараем, помпичката не може да бъде напълно стерилна. 

# 38
  • София
  • Мнения: 864
Здравейте,
Много интересна тема сте заформили.
Заемам се да чета.

# 39
  • Мнения: 700
Orchid77, паразити може да има навсякъде, даже и мозъка, колко повече в синусите, които имат естествен отвор към външна среда. Проблем е , че НЯМА да открият паразити като отидеш на изследване. Най вероятно синузит, но етимология, причинител липсват в диагностиката... Пробвай да смъркаш/наливаш смрадлика в носа. Боли малко , но действа бързо и оправя синузит. Редувай с намазване с кокосово олио, защ смрадликата изсушава. И 2те са противопаразитни. Също солена вода. Паразитите мразят солта, обичат захар , алкохол и глутенови брашна.

# 40
  • Мнения: 817
Като споменаваш за захар,имаш предвид бялата захар ли?
Аз захар не използвам,но когато правя нещо за децата слагам пектин от фурми или мед.

# 41
  • Мнения: 1 656
А извън паразитите, синусите по принцип с какво се чистят?
Направих тема за въпроса ми но ме насметоха че на всеослушание обсъждам сополите си, всички сме имали разни мръсотии, просто да се издухам.......




.

# 42
  • Мнения: 1
Здравейте, предписан ми е Зентел 400, но не го откривам в аптеките. Някой може ли да ми каже от къде да си го купя.

# 43
  • Мнения: 4
Здравей orchid 77, пиша ти от Сливен. Много е възможно това за което говориш да се дължи на паразити. Лично аз използвам при такива проблеми интегративна и алтернативна медицина. Наличието на паразити и гъбички в организма ти, може да се определи чрез диагностика и тогава да преминеш към изчистване на тялото от токсини и шлаки и след това да възстановиш нормалните функции на организма. И всичко това е безлекарствено и неоперативно. Трябват само малко усилия и воля от твоя страна.

# 44
  • Мнения: 700
M.kote благодаря за задълбочения анализ на моето състояния. И да, имам промяна на урината и миризмата. Мисля че е Е-коли. Пия полски хвощ, бреза, мурсалски чай, шипка и се изчистава урината, но ако прекъсна чая пак рецидив...От др неприятности се освободих, даже и 2-3 кг мазнини съм хвърлила.
Тони81 от химичните по-добър противопаразитен вариант е Вермокс /Mebendazole/. Flubendazole - Зентел е по-токсичен. Търси в Гърция, поръчай на някой познат или Русия. Там ги имат. После прочистване на черен дроб!

Последна редакция: чт, 04 май 2017, 19:17 от Mislq

Общи условия

Активация на акаунт