Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 март 2017, 12:04 ч.

Прочистване на организма от паразити

• 31 683
  • 186
  •   1
Отговори
# 180
  • Милано
Lera, ясно! А пробва ли билки, химични лекарства... Преди операция. И как може все пак при хормони T3i T4 нормални да се маха жлезата и то цялата...
Д-рНачев предложи да се остави част от жлезата...Оператора ме убеди,че след време пак ще се появят възли и аз се съгласих на отстраняването и.Когато се прибрах в Италия и личната ми каза,че съм прибързана.. но бях уплашена!Сега предпочитам да мисля положително,отколкото да се обвинявам за неща,които не мога вече да променя.Приемам,че е било за добро❤Повтарям се,но хормоните ви винаги са били в идеална норма.Радвам се,че се възстанових и се върна енергичността ми.

# 181
  • Пловдив
Минавам набързо, да доложа за протокола Stuck Out Tongue Winking Eye

Ушите спряха да ме болят, но започна кожата на лицето. Там където обрива е най-силно изразен е най-чуствителна на допир.

Утре е пълнолуние и ще пробвам  рецептата с ликьора, да видим има ли нещо или не.
Ако няма значи е нещо токсично.

# 182
  • Пловдив
Ако е токсично пробвай прочистване с тиосулфат - дала съм линк на първа страница
Аз лично го правя веднъж годишно

# 183
  • Пловдив
Мама Галя, благодаря, сега ще го погледна.

Чакам хистологията след няколко дни, ще си покаже вече какво е...надявам се

# 184
Дали зеолит на прах може да се приложи за прочистване от паразити, освен другите прочиствания. Има ли някой опит? Ще се ходи до с. Бели пласт...
http://www.lekar.bg/2017/07/28/%D0%B7%D0%B5%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82/

# 185
Моя приятелка,която имаше злок.забол. ми разказваше,че си е взела такъв камък от Бели пласт и го поставяше във водата за пиене.Тогава ми прозвуча странно,но сега като прочетох материала...И аз ще потърся за камъни,дано да има.Оттам си пълнехме преди много вкусна вода.

# 186
  • Пловдив
Аз пия на капсули зеолит, и във водата камъчета съм сложила. Но за резултат -още не мога да кажа..

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт