Перли за лице- за бронзов загар

  • 6 275
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 302
Момичета, да не се излъжете да си вземете от перлите на Герлен. Класическите като цвят са добри, особенно за светла кожа, но лицето ужасно много лъщи с тях.... аз не го обичам този ефект  Sick имат и други цветове, сред които един бежав нюанс който е перфектен за бронзиране, но и той си лъщи Sad
За бронзиращи съм решила да взема тези на Орифлем... ама като ги намалят  Laughing Laughing Laughing
В момента ползвам Ейвънските(розовите) но не стават за цяло лице, а по скоро ги използвам като руж.

# 46
  • Мнения: 7 186
Момичета, да не се излъжете да си вземете от перлите на Герлен...

Абе за 46 долара пари за перли лесно няма да се излъжем. Mr. Green Мостра и проба задължително! Grinning

# 47
  • София
  • Мнения: 10 302
Момичета, да не се излъжете да си вземете от перлите на Герлен...

Абе за 46 долара пари за перли лесно няма да се излъжем. Mr. Green Мостра и проба задължително! Grinning
В Ягодка са 42.5$ Mr. Green мостра няма кой да ти даде... освен ако не си откраднеш топчета от щендера Mr. Green

# 48
  • Мнения: 7 186
...мостра няма кой да ти даде... освен ако не си откраднеш топчета от щендера Mr. Green

Сериозно ли? Shocked Ти ме уби! Rolling Eyes
При положение, че средния клас козметика предлага мостри за всичките си продукти очаквах висшия да предлага даже повече. Confused А не знам как бих си купила тониращо средство за лицето без да го пробвам първо! Rolling Eyes
Айде да е Ейвън даваш там 10- 15 лв и квото дойде, ама 40 и кусур долара са си пара за едни перли. Thinking

# 49
  • Мнения: 1 403
Мойте са на Орифлеим и съм много доволна Peace

# 50
  • Мнения: 1 427
Ползвала съм на Орифлейм,в момента съм с тези на Голдън роуз.И от двете съм доволна-разликата е най-вече в цената!

# 51
  • Мнения: 1 986
  А някой да ми препоръча пудра със светлоотразяващи частици Praynig

# 52
  • Мнения: 5 606
Орифлейм-полупрозрачната.

# 53
  • Мнения: 1 986
  Благодаря ти много  bouquetОстана и да намеря сега дистрибутор на Орифлейм newsm78

# 54
  • Мнения: 436
Lady препоръчвам розовите перлички на Avon ако ги ползваш като руж. Но ти каза вече, че имаш, но не знам от кои за това ги споменавам отново.
За цялото лице ползвам на Артдеко номер 4 с 3 цвята перли понеже ефекта от тях е естествен и много нежен. Има и N7 с няколко цвята перли, но преобладават златистите разновидности и стои по блестящо и бронзиращо.

# 55
  • Мнения: 7 186
Lady препоръчвам розовите перлички на Avon ако ги ползваш като руж. Но ти каза вече, че имаш, но не знам от кои за това ги споменавам отново.
За цялото лице ползвам на Артдеко номер 4 с 3 цвята перли понеже ефекта от тях е естествен и много нежен. Има и N7 с няколко цвята перли, но преобладават златистите разновидности и стои по блестящо и бронзиращо.


Тези не изглеждат зле. Сега някой ако каже и къде ги продават. Hug Аз от Бонжура съм си купувала сенки на Артдеко, сигурно и други техни продукти ще имат Thinking, трябва да поразгледам.
На Голдън роуз ги пробвах перлите, но нещо не ми харесаха. Confused

# 56
  • Мнения: 2 379
Сега някой ако каже и къде ги продават. Hug
Лейди М, погледни тази тема: Арт Деко
Повечето инфо е за София, но може да има и за Пловдив нещо... Да, в Бонжур продават Артдеко.
На мен ми е интересно каква е цената.

Общи условия

Активация на акаунт